Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z centralnym


Trzesio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jak w tytule, nagle przestal dzialac centralny zamek i do tego brak podswietlenia wnetrza, czy jest to powiazane ze soba ?

Juz raz to przechodzilem, ale po kilku dniach wszystko wrocilo do stanu uzywalnosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten problem dotyka chyba każdego użytkownika b5 u mnie jest np. tak ze zamknąć ,zamkne auto ale już otworzyć się nie da. niestety a pompka jest dość droga bo na allegro ponad 100zł i tez nie wiadomo w jakim stanie jest niby działa ale ciekawe jak dlugo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pompka sucha, a gdzie szukac sterownika ?

tez obstawiam pompke, wlasnie sa uzywki i nie wiadomo ile taka pociagnie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie sterownik w pompce, weź wyciągaj pompkę i weź ją do domu na noc może tylko zawilgocona jest. U mnie też czasami nie łączyło wziłem ją wyciągnąłem i wysuszyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak zrobie, mam nadzieje ze pomoze

---------- Post dopisany 09-12-2013 at 10:38 ---------- Poprzedni post napisany 01-12-2013 at 19:08 ----------

niestety nie pomoglo, wiec chyba czeka mnie wymiana pompki

po przekreceniu kluczyka niby sie cos odzywa, ale silniczek sie nie uruchamia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod tylną kanapą w prawym rogu powinien znajdować się rozgałęźnik przewodów powietrznych,któryś z nich jest na pewno od wlewu po rozłączaj i albo dmuchnij albo wciągnij do siebie powietrze,pomoże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo podobny problem z centralnym. Tyle ze u mnie nie rozsypał się całkiem, a po prostu jest "kapryśny" raz działa kilka dni bez zarzutu, po paru dniach problem z powrotem wraca. Pewnie czeka mnie wymiana pompki, teraz tylko pytanie jak dopasować nową pompkę do starego pilota, czy może dostane do kupionej w komplecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zanim wymienisz pompkę to radze wyciągnąć starą i zobaczyć czy nie jest zawilgocona i czy na płytce nie ma zimnych lutów, jeśli są to należy je poprawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stara pompka po rozebraniu działała nadal tak samo, wirnik się nie kręcił. Dopiero po stuknięciu w nią reagowała. Kupiłem taką samą ale używkę numery wszystkie się zgadzają. Działa bez zarzutu. Pozostał problem z pilotem czasem auto nie reaguje i muszę się natrudzić żeby centralny otworzył. Jest możliwość, że baterie w pilocie się rozładowuje ? Pilot już trochę przeżył, upadł nie jedno krotnie, ma ułamaną plastikową obudowę, może jest uszkodzony, poratujcie bo sprawa mnie już zaczyna drażnić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...