Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5


Bruuuum

Rekomendowane odpowiedzi

Koło normalnie Bomba!! :kox: Chodzi mi ta rolka po głowie odkąd kupiłem B7 ;) i mam nadzieję, że kiedyś i u mnie wyląduje :D

Gratki zakupu i czekam na efekt końcowy czyli koło na aucie razem ze springami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzór mega, bardzo dobry wybór Tomka:good: no i powiem szczerze że nie moge uwiezyć że tak fajnie ta guma w 235 na 9j się naciagneła, super to wygląda:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piekna fura. Jaki kolor to felgi dokładnie? jaki kod lakieru i tak ładnie sie mieni dlatego że taki lakier czy po prostu metoda malowania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, hunter91 napisał:

piekna fura. Jaki kolor to felgi dokładnie? jaki kod lakieru i tak ładnie sie mieni dlatego że taki lakier czy po prostu metoda malowania ?

Kolor taki jak oem titan, kod trzeba by sprawdzić (bodajże L8AU), malowany bazą na szorstko i na to na gładko półmatowy bezbarwny lakier, dlatego się mieni, że baza nie jest gładka, coś jakby wewnętrzny efekt 3D się robi :)

 

3 godziny temu, shakal napisał:

Koło normalnie Bomba!! :kox: Chodzi mi ta rolka po głowie odkąd kupiłem B7 ;) i mam nadzieję, że kiedyś i u mnie wyląduje :D

Gratki zakupu i czekam na efekt końcowy czyli koło na aucie razem ze springami ;)

Też czekam, jeszcze dekielki, kapsle śrub i pierścienie już przygotowane ;) Felgi da się trafić w dobrych pieniądzach, chociaż zazwyczaj w zwykłym alu kolorze.

Edytowane przez Bruuuum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba cały czas śledzić jakieś Allegro czy coś. Ja zawsze jestem spóźniony. Mam teraz upatrzone koło 19" x9 et33 ale pierwszy gwint ;) pózniej bede myślał nad felgą [emoji6]


Wysłane z iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, shakal napisał:

Trzeba cały czas śledzić jakieś Allegro czy coś. Ja zawsze jestem spóźniony. Mam teraz upatrzone koło 19" x9 et33 ale pierwszy gwint ;) pózniej bede myślał nad felgą emoji6.png


Wysłane z iPhone

Na allegro wystarczy ustawic obserwowanie wyszukiwania, dajesz szczegółowe wyszukiwania i obserwujesz, jak się pojawia coś nowego to dostajesz na maila info ;) Jakie chcesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie chce felgi? To co u Ciebie tylko srebrne [emoji6]
Jak będzie czas na koło to włączę to obserwowanie [emoji6]


Wysłane z iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Bruuuum napisał:

Kolor taki jak oem titan, kod trzeba by sprawdzić (bodajże L8AU), malowany bazą na szorstko i na to na gładko półmatowy bezbarwny lakier, dlatego się mieni, że baza nie jest gładka, coś jakby wewnętrzny efekt 3D się robi :)

śliczne dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

kurcze w szoku jestem jak ta 235 ułożyła się na 9J widziałem kilka 235 i właśnie dunlopów i tak się nie naciągnęła jak te z homologacją :blink:

ale i tak uważam ze 215 na 9 J jest idealne choć 225 też dobrze wygląda .

A już myślałem że mój oponiarz też mnie w uja robił że ukrytych wentyli  nie za bardzo da się zamontować do tych felg :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny zestaw na lato :naughty: nr.1 na mojej liście do B7 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło za***iście siadło :kox: Ta felga weszła tam bez problemu...? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło robi robote.! Czekam na zdj juz na aucie. Sam mysle o takim wzorze ale kolor srebny,co do opon polecam bardzo sam mam ale RT2 i extra sie sprawowaly w sezon letni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, mashet napisał:

Koło za***iście siadło :kox: Ta felga weszła tam bez problemu...? :o

Wchodzi, felga równo z błotnikiem ;)

4 godziny temu, Mizur138 napisał:

Koło robi robote.! Czekam na zdj juz na aucie. Sam mysle o takim wzorze ale kolor srebny,co do opon polecam bardzo sam mam ale RT2 i extra sie sprawowaly w sezon letni.

W kwietniu jak już będzie dobra pogoda będę składał całość ze sprężynami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bruuuum pytanie z innej beczki po Angelwax Perfect Polish wymywasz lakier jeszcze IPA czy innym podobnym środkiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj tak, na etykiecie podają "top-tip" przelecieć po użyciu. Używam Stripped-ease tez od nich, ale na próbę używałem samego Perfect polish i wosk tak samo się nakładał i trzymał, nie była zauważalna różnica. Ma fajną wodnistą konsystencję, a jednocześnie (albo i właśnie przez to) przy tej wodnistości przez dobre półtora roku na własny użytek zużyłem jakąś połowę butelki czyli 250ml. Dlatego często polecam AngelWaxa bo wydajność większości produktów zaskakuje, w parze z jakością oczywiście, a i ceny nie są tak wysokie jeśli się kupuje bezpośrednio z UK ( £7.99;)

Edytowane przez Bruuuum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainwestuje sobie w ten cleaner, thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...