Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5


Bruuuum

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowanie za czysty ten rodzinny avant. :decayed:

Nie drażni Cię kabelek od rejestratora zwisający we wnętrzu przed przednia szybą? Schowaj go sobie za tapicerką. Poprowadź przewód przez podsufitkę i słupek kierowcy do puszki z bezpiecznikami. Tam dołóż gniazdko 12V z zasilaniem ze stacyjki po kluczyku i masz kamerkę bezobsługowo włączaną i wyłączaną po kluczyku. :thumbup1:

Nie przeszkadza, ale chcę go właśnie tak schować, tylko zabieram się za to podobnie jak ze śrubkami długi czas... :D

:wink4: No to teraz koło i trochę niżej... :naughty:

Sprężyny niedługo zmienię, a felgi za rok, bo teraz planuje najpierw co innego ;) Chociaż jeżdżąc po lubelskich drogach już teraz na 18" mam obawy :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurde powtórze się, ale nigdy sam grill RS mi nie podchodził a tutaj jakoś ładnie to wszystko wyszło, może to przez czarny kolor :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę Tomek , że sprzedajesz grill s-line. Mam takie pytanie, możesz sprawdzić czy da radę odczepić znaczek s-line ewentualnie zrobić zdjęcie jak to wygląda z tyłu ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne a4, jak tak przeglądam tematy i posty to stwierdzam że czeka mnie jeszcze długa droga ehhh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę Tomek , że sprzedajesz grill s-line. Mam takie pytanie, możesz sprawdzić czy da radę odczepić znaczek s-line ewentualnie zrobić zdjęcie jak to wygląda z tyłu ? :)

Grill mi już poszedł, więc niestety nie zrobię Ci dokładnej foty, ale z tego co patrzyłem to znaczek jest spięty dwoma klamrami i jeśli dobrze widziałem to jeszcze to co się wsuwa zaskakuje na zasadzie opaski zaciskowej i trzeba ścisnąć żeby wyskoczyło. Z tym że jak wyjmiesz ten znaczek, to będziesz miał uszczerbek w dwóch pionowych kratkach grilla, tam gdzie on się chowa. Mam nadzieję, że coś Ci taka informacja pomoże ;)

Fajne a4, jak tak przeglądam tematy i posty to stwierdzam że czeka mnie jeszcze długa droga ehhh...

Przynajmniej Ci się szybko nie znudzi :decayed:

Edytowane przez Bruuuum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przynajmniej Ci się szybko nie znudzi

Właśnie już mi się znudziło :) to jest jak narkotyk, poprostu lubię zmieniać auta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem, że trzymają się na jakichś kratkach. Podobne rozwiązanie ma chyba grill od s4.

Mimo to dzięki za info :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komplet tarcze i klocki do wymiany.
Tarcze Zimmermann przód perforowane wentylowane + tył. Klocki przód Ferodo, tył Textar.
Prawdopodobnie przy okazji zaciski machnę na żółto ;)
tarczeiklocki1.png

tarczeiklocki2.png


No i trafiło się na niemieckim ebayu w bardzo dobrej cenie (za nowe w aso kosmos 1000-1300zł) coś, czego szukałem z rok - gałka biegów RS4 z mieszkiem :decayed:

schaltknauf.png

Niedługo montaże

Edytowane przez Bruuuum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten grill :kox: jestem teraz dłuższy czas u teściów w Dęblinie i nie wiem czy nie wybrać się też do Fabryki Mocy w Lublinie, wcześniej myślałem o Rogalottim. Wypowiedział byś się w moim temacie :D poduczył laika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten grill :kox: jestem teraz dłuższy czas u teściów w Dęblinie i nie wiem czy nie wybrać się też do Fabryki Mocy w Lublinie, wcześniej myślałem o Rogalottim. Wypowiedział byś się w moim temacie :D poduczył laika.

Sporo 3.0 tdi robili w Fabryce, więc myślę że byłbyś zadowolony, ja jestem :wink:

Dzisiaj miałem chwilę i udało się zamontować gałkę biegów RS4. Kompletna z mieszkiem, wyglądem praktycznie jak nowa, trafiła się w śmiesznej cenie na niemieckim ebay, a szukałem ponad rok :)

gearknob.png

gearknob2.png

Ps. będę miał gałkę S-line z mieszkiem na sprzedaż i standardową ramkę biegów, jutro wrzucę ze zdjęciami do działu "sprzedam" jakby ktoś był zainteresowany ;)

No i przyszła mi też paczka z woskiem z Anglii, trochę się tego w sumie nazbierało już :D

kosmetyki.png

Edytowane przez Bruuuum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten grill :kox: jestem teraz dłuższy czas u teściów w Dęblinie i nie wiem czy nie wybrać się też do Fabryki Mocy w Lublinie, wcześniej myślałem o Rogalottim. Wypowiedział byś się w moim temacie :D poduczył laika.

Sporo 3.0 tdi robili w Fabryce, więc myślę że byłbyś zadowolony, ja jestem :wink:

Dzisiaj miałem chwilę i udało się zamontować gałkę biegów RS4. Kompletna z mieszkiem, wyglądem praktycznie jak nowa, trafiła się w śmiesznej cenie na niemieckim ebay, a szukałem ponad rok :)

Ps. będę miał gałkę S-line z mieszkiem na sprzedaż i standardową ramkę biegów, jutro wrzucę ze zdjęciami do działu "sprzedam" jakby ktoś był zainteresowany ;)

Masz jeszcze tą gałkę ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jeszcze tą gałkę ?

Tak, kompletna gałka z mieszkiem, dodatkowo gałka zabezpieczona lakierem do skór, aby się nie wycierała. W dzień zrobię zdjęcia. Jak coś to prywatna wiadomość ;)

Nieaktualne

Edytowane przez Bruuuum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dwóch latach od profesjonalnej polerki było już trochę swirli i hologramów, stwierdziłem, że zamiast płacić komuś kupię prosty sprzęt i sam ogarnę ;) Kupiłem najprostszą maszynę, dwa pady gąbkowe i dwie pasty Koch Chemie:
sprzet.jpg

Po myciu i glinkowaniu do polerki użyłem:
-Koch Chemie Schliefpaste H7.01 + średni pad
-Koch Chemie Hochglanz Antihologram M2.01 + wykańczający pad

Zabezpieczenie:
-Przygotowanie do wosku AngelWax Stripped-Ease.
-Wosk na lakier AngelWax Dark Angel
-Na detale położony przezroczysty wosk AngelWax
-Plastiki zewnętrzne AngelWax AnGel
-Felgi: sealant AngelWax Bilberry
-Opony Meguiars Endurance
-Szyby doczyszczone CarPro CeriGlass, odtłuszczone
-Następnie położyłem na nie CarPro FlyBy30

Efekt:

polerka.jpg

polerka2.jpg

polerka4.jpg

Detal:
polerka3.jpg

lusterko.jpg

felgi.jpg

Przy okazji doczyszczone bez smug navi ;)

navi.jpg


No i jeszcze zamontowałem w końcu instalację wideorejestratora pod lusterko środkowe, włączana na zapłon :)

kamerka.jpg

kamerka2.jpg

kamerka3.jpg

Edytowane przez Bruuuum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za wideorejstrator? Z jakiej półki cenowej?

GoClever DVR Full HD 2. Kupiłem 3 lata temu za coś koło 200zł. Całkiem spoko 1920x1080px, 12mpix aparat, wbudowany akumulator, otwierany wyświetlacz, regulowany obiektyw, tryb nocny, czujnik wstrząsu, karty 32gb. Mogę śmiało polecić, mi wystarcza ;) Edytowane przez Bruuuum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...