Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[Niebieska B6 1.8T]


michalm320

Rekomendowane odpowiedzi

Moje pierwsze Audi... :) Miało być BMW E46 lub E39 a przypadek spowodował że jest Audi.

Kupione osobiście w Niemczech. Książka serwisowa, jeden właściciel, buda mierzona miernikiem nie wykazała niczego złego. Jaka to wersja to nie wiem ale ma ksenony, 8 głośników + sub w półce (fajnie gra pomimo ori. kaseciaka), dwustrefowa klima, jakaś elektryka.

Zdj_cie0815.jpg

Zdj_cie0816.jpg

Zdj_cie0817.jpg

Zdj_cie0819.jpg

Zdj_cie0820.jpg

Z ciekawostek to to że są jakieś czerwone amortyzatory przy których prowadzenie jest nieziemskie pomimo opon 205/60/15. I teraz do Was pytanie. Co to za amory, czemu tam się znajdują i co zrobić żeby podnieść tył bo jak widać na fotach to d*pa jest niżej. Wiem że można przód obniżyć (tego nie wykluczam) ale co zrobić żeby się auto wyprostowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepszy kolor :naughty:

+1

ale rzeczywiście cos za bardzo ten tył siedzi względem przodu... u mnie jest to widoczne ale nie tak jak u Ciebie... może przez to ze mam większe koło....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem w avancie po prostu wrzuciłem sprężyny klase wagową wyżej ( opis kropek jest na na forum) i mi się wyciągnął tył - teraz leży :banan:

Zobaczymy z letnim setupem jak to będzie:D

Btw tez czerwone amory - sportowe z tego co mi wiadomo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grtaki zakupu kolego

pokaz srodek jak mozesz

bezawaryjnosci zycze ogolnie i 1000000 kilometrow

jakas lista modow ?

moze na poczatek dokladki w kolor albo pakiecik sline zew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem w avancie po prostu wrzuciłem sprężyny klase wagową wyżej ( opis kropek jest na na forum) i mi się wyciągnął tył - teraz leży :banan:

Zobaczymy z letnim setupem jak to będzie:D

Btw tez czerwone amory - sportowe z tego co mi wiadomo?

Gdzie kupowałeś sprężyny? Jaki koszt?

---------- Post dopisany 30-12-2013 at 17:31 ---------- Poprzedni post napisany 09-12-2013 at 22:27 ----------

W końcu jakaś lepsza fotka...

IMG_1928.jpg

IMG_1923.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie foty srodka kolego?

Nadrobię choć nie się czym chwalić. Zwykły standardzik

W koncu będą jakieś zmiany... doszły sprężyny Eibach ProKit oraz nakładki na sprężyny co by d*pa niebyła niżej niż przód :)rwzhhyjr.jpg

5khtabgs.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy co Wy tak z tym niebieskim :) przeciez jest tyle ladniejszych kolorow ;)

Srebrny, czarny, niebieski..... srebny, czarny, niebieski........,....... :)

Edytowane przez artek_bartek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ProKit założony. Okazało się że jedna tylnia sprężyna była pęknięta (przednie S-line -20mm na sprzedaż). Poza tym że lekko prawa strona była niżej to żadnych negatywnych skutków nie odczuwałem. Zapobiegawczo (być może niepotrzebnie) założyłem nakładki na tylne sprężyny z zawieszenia 1BR które to podnoszą tył o 13mm. Skłoniły mnie do tego zdjęcia innych A4 z tymi sprężynami na których jednak tył jest lekko niżej. Póki co przód jest na wysokości ok 65cm a tył 68cm. Spora różnica ale sprężyny muszą się ułożyć... w ostateczności zdejmę te nakładki.

Przed/Po

tlcgz5bo.jpg

Edytowane przez michalm320
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na Twoim miejscu wywalił te podkładki. Sedan ładnie leży na Pro-kicie, wiem bo sam miałem. Tył jest kapkę wyżej niż przód czyli prawidłowo. Teraz jak masz 3 cm różnicy to śmiesznie wygląda. Sprężyny pewnie trochę się ułożą ale w miarę równomiernie przód i tył więc z tymi podkładkami zawsze tył będzie w kosmos wysoki.

Edytowane przez kamelus_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na Twoim miejscu wywalił te podkładki. Sedan ładnie leży na Pro-kicie, wiem bo sam miałem. Tył jest kapkę wyżej niż przód czyli prawidłowo. Teraz jak masz 3 cm różnicy to śmiesznie wygląda. Sprężyny pewnie trochę się ułożą ale w miarę równomiernie przód i tył więc z tymi podkładkami zawsze tył będzie w kosmos wysoki.

Zobaczymy, muszę pojeździć. Jak zajdzie potrzeba to je wywalę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...