Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Temat odnośnie kół do Audi A4 B8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
3 minuty temu, Hugo napisał:

W S4 jest taki sam zacisk jak w B8 320mm, a tam seryjne idą fele z ET47 i nic nie obciera.

Dziękuje kolego 

Opublikowano

Panowie, proszę was o pomoc. Zawieszenie 1BE, opony 255/35/19 felga ET30 8.5j. czy pro kit załatwia sprawę?

IMG_6114.JPG

IMG_6113.JPG

IMG_6112.jpg

Opublikowano

Witam! 

Pany takie felgi 18" 8,5j szerokie i ET 29. Ori S-line. Chcę takie założyć do A4 B8 (zawias gwint).

Jakie opony(rozmiar) na zimę na to założyc?

Przy tych parametrach będą wystawać? Ktoś coś jakieś foto podglądowe?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

witam,

szukam na zime 17 cali zestawu, teraz mam lato 245/40/18.Pytanie ma ktoś foto b8 1BA na kołach felga szeroka 7cali i et37-38 opony 225/50. szczerze przyznam się od razu - że jest tyle podstron tematu i nie chce mi się szukać. :)

Opublikowano
W dniu 28.09.2019 o 16:39, tobias napisał:

witam,

szukam na zime 17 cali zestawu, teraz mam lato 245/40/18.Pytanie ma ktoś foto b8 1BA na kołach felga szeroka 7cali i et37-38 opony 225/50. szczerze przyznam się od razu - że jest tyle podstron tematu i nie chce mi się szukać. :)

Miałem pisać niemalże identyczne zapytanie :) Koła r17 et37 z oponą 225/50. Jak to siądzie w b8? Mój zawias 1BE.

Edytowane przez mistrzunio

Opublikowano

Chcecie to wam pokaże jak taka opona wygląda na na zawieszeniu 1bv i et 29

Opublikowano

Panowie miał ktoś może styczność z A5 B8 coupe i wie jaki dystans dobrać żeby wyszedł ładny spas z nadkolem? Koło to oem 20" 9j et 29. Zastanawiam się nad zestawem P 17mm T 20mm lub P 20mm T 25mm, ale nie wiem czy przy tym drugim nie będzie już wystawać.

Opublikowano
21 minut temu, bodas napisał:

Panowie miał ktoś może styczność z A5 B8 coupe i wie jaki dystans dobrać żeby wyszedł ładny spas z nadkolem? Koło to oem 20" 9j et 29. Zastanawiam się nad zestawem P 17mm T 20mm lub P 20mm T 25mm, ale nie wiem czy przy tym drugim nie będzie już wystawać.

Seria w 5 b8 to 8.5J et 29, wiec przy 9J kolo dodatkowo wyjdzie za zewnatrz jeszcze 6.5mm - chcesz to jeszcze bardziej wypchac na zewnatrz?

XFELGI.PL

Chcesz porównać parametry felg aluminiowych? Z pomocą naszego kalkulatora z łatwością sprawdzisz i porównasz dane techniczne felg do...

 

Opublikowano
5 minut temu, Korton555 napisał:

Seria w 5 b8 to 8.5J et 29, wiec przy 9J kolo dodatkowo wyjdzie za zewnatrz jeszcze 6.5mm - chcesz to jeszcze bardziej wypchac na zewnatrz?

XFELGI.PL

Chcesz porównać parametry felg aluminiowych? Z pomocą naszego kalkulatora z łatwością sprawdzisz i porównasz dane techniczne felg do...

 

Tak chcę to jeszcze bardziej wypchnąć, bo mowa o a5, a nie a4

Opublikowano
59 minut temu, bodas napisał:

Tak chcę to jeszcze bardziej wypchnąć, bo mowa o a5, a nie a4

No wiem, bo a4 seria nie ma felg 9J z ET29, tylko A5. Mam pod praca 2 szt a5 na tych kolach wlasnie i nie widze jakos tego by oprocz tych 6.5mm co sama felga zrobisz dokladac dystans 20mm i wiecej. A4 zwykle jak wrzuci 9J z ET33 to juz mam problem bez dystansu, bo opona juz lubi wystawac :)

Edytowane przez Korton555

Opublikowano

Siemanko,

Mam na oku fajne felgi 3SDM 0.01 o parametrach 19" 9,5" et35 i opona 235/35/19, zawieszenie 1bv. Wejdą na styk felgi czy będzie coś wystawac? 

Opublikowano

Panowie czy można zakładać felgi o różnych szerokościach do auta z napędem quattro ? 

 Np: przód 8,5cala et35 ,tył 9,5cala et30 ?

Opublikowano
23 minuty temu, kamilch-1984 napisał:

Panowie czy można zakładać felgi o różnych szerokościach do auta z napędem quattro ? 

 Np: przód 8,5cala et35 ,tył 9,5cala et30 ?

wazne zeby opony na osiach miały taki sam rozmiar

Opublikowano
34 minuty temu, Dev napisał:

wazne zeby opony na osiach miały taki sam rozmiar

Czyli w tym wypadku mogę założyć opony o szerokości 245 mm lub 255 mm. Dobrze kumam ? :wink:

Opublikowano
9 minut temu, kamilch-1984 napisał:

Czyli w tym wypadku mogę założyć opony o szerokości 245 mm lub 255 mm. Dobrze kumam ? :wink:

albo albo

Opublikowano
W dniu 28.09.2019 o 16:39, tobias napisał:

Pytanie ma ktoś foto b8 1BA na kołach felga szeroka 7cali i et37-38 opony 225/50.

Panowie może być foto 1BA  na 7,5cala ET 45 opona 225/50/17 podeśle ktoś?

Opublikowano
Godzinę temu, tobias napisał:

Panowie może być foto 1BA  na 7,5cala ET 45 opona 225/50/17 podeśle ktoś?

20170615_192642.jpg

1ba 225/50/17 x 8j et 47+13p/+20t

Opublikowano
W dniu 6.10.2019 o 17:20, Dev napisał:

wazne zeby opony na osiach miały taki sam rozmiar

Ale przy roznej szerokosci felgi, calkowity rozmiar kola nie bedzie taki sam. Np opona 245 inaczej sie ulozy na feldze 8.5J niz na 9.5J - na 9.5 powinna srednica calego kola wyjsc troche mniej, bo naciag sie zrobi.

Opublikowano

Witam. 

Panowie posiadam a4 b8 Avant 2013r. Z pakietem sline zewnętrzny, ale nie doszedłem jeszcze jaki mam kod zawieszenia bo czytając wątek widzę że są różne, chyba że ktoś jest w stanie na szybko określić jakie mam po roczniku czy w inny sposób. 

Ale wracam do wątku. 

W tej chwili siedzą na nim kółka 

7.5Jx18H2 ET51

225/45/18

Chciałem zostawić te felgi na zimę a na lato coś pomyślę. Jakie dystanse dobrać i opony (bo muszę kupić zimówki) żeby autko wyglądało? A jednocześnie nie tarło. 

IMG_20191011_120138.jpg

Edytowane przez tom4sz
Brak danych o ET

Opublikowano

Proszę o poradę.

A4 b8 lift zawieszenie 1bv. 

Latem felga 18 jest ok. 

Teraz na zimę da radę założyć felgi 16 et 37 z oponą 205/55 lub 205/60 żeby to jakoś wyglądało i jeździło? Felgi takie jak na zdjęciu 16. ( to moja pierwsza zima z b8)

Czy lepiej felgi 17 cali z oponą 225/50 lub węższe? 

Drugie pytanie co do obecnych felg 18. Opona 245/40  Mają et 47, zakładać dystanse czy zmienić wzór felgi na mniejsze et bo nie ukrywam ten wzór felgi średnio mi się podoba i przez to myślę o wymianie na inne 18.

Screenshot_20191014-144339_OLXpl.jpg

20190905_162540.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.