Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Temat odnośnie kół do Audi A4 B8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Teraz, AdaśA4 napisał:

Rozumiem . Da rade to jakos obejsc dystans czy cos . Sory Ale jestem zielony w temacie 

 

Opublikowano
8 godzin temu, AdaśA4 napisał:

Rozumiem . Da rade to jakos obejsc dystans czy cos . Sory Ale jestem zielony w temacie 

Z dobra glebą wejdą te koła. Co do otworu centrującego to tak jak kolega napisał w b7 jest 57.1 a w b8 66.6 ale to nie są ori koła więc jestem pewien że jest tam większy otwór centrujacy plus pierścień na 57.1. Zapytaj sprzedającego przed kupnem 

Opublikowano
W dniu 28.03.2020 o 14:48, MugenMan napisał:

Moim zdaniem z przodu może trochę wystawac. Mam 8.5 r19  245/35 ET 32 i przód jest na styk

Założyłem właśnie taki rozmiar i opony 245x35 i nawet kilka mm koło jest schowane.

Opublikowano
23 godziny temu, artek2414 napisał:

Założyłem właśnie taki rozmiar i opony 245x35 i nawet kilka mm koło jest schowane.

Zobacz sam IMG_20200412_190718.jpgIMG_20200412_190800.jpg

Edytowane przez MugenMan

Opublikowano
12 godzin temu, artek2414 napisał:

Założyłem właśnie taki rozmiar i opony 245x35 i nawet kilka mm koło jest schowane.

Jakiej marki opony? Bo podobno są różnice i ten sam rozmiar a onna marka opony potrafi innaczej się układać 

Opublikowano

witam mam audi a4 3.0 w Q mam felge 8.5JX18H2 ET 29. jaka opone do tego zalozyć

 

Opublikowano
9 minut temu, barca8585 napisał:

witam mam audi a4 3.0 w Q mam felge 8.5JX18H2 ET 29. jaka opone do tego zalozyć

 

245/40-18"

Opublikowano
2 minuty temu, Dev napisał:

245/40-18"

dzięki

Opublikowano

Panowie możecie doradzić czy te koła wejdą do audi b8 ? Otwór centrujący 66.6 


 
image;s=644x461
M.OLX.PL

Sprzedam komplet felg firmy Rohana razem z oponami...

 

Edytowane przez AdaśA4

Opublikowano

Dowiedz się jaka jest szerokość felgi i ET

Opublikowano

5x112 20 

Opony 235/35 20 Michelin Nowe.

9J ET 25

Opony 265/30 Continental 2018rok.

10J ET 33

Opublikowano
3 godziny temu, AdaśA4 napisał:

5x112 20 

Opony 235/35 20 Michelin Nowe.

9J ET 25

Opony 265/30 Continental 2018rok.

10J ET 33

Możesz zapomnieć o tych kołach, chyba że airride i rolowanie nadkoli z tyłu 

Opublikowano

Za szeroka opona tył rozumiem a jak by felga była 10J  opona 235 35 20 ? 

Opublikowano
W dniu 12.04.2020 o 09:53, Marcin_K napisał:

Jakiej marki opony? Bo podobno są różnice i ten sam rozmiar a onna marka opony potrafi innaczej się układać 

Dunlop Sp Sport Maxx RT2. Może później wrzucę zdjęcie jak to u mnie wyglada.

Opublikowano
6 godzin temu, artek2414 napisał:

Dunlop Sp Sport Maxx RT2. Może później wrzucę zdjęcie jak to u mnie wyglada.

Wrzuć zdjęcia fajnie będzie zobaczyć, tyko napisz jeszcze jaki zawias jest u Ciebie, bo to też ma znaczenie jak finalnie siądzie koło 

Opublikowano

20200414_170345.jpg

3 godziny temu, Marcin_K napisał:

Wrzuć zdjęcia fajnie będzie zobaczyć, tyko napisz jeszcze jaki zawias jest u Ciebie, bo to też ma znaczenie jak finalnie siądzie koło 

Zawias 1 bl z ads, pisałem kilka postów wyżej. Mam jeszcze gemetrię kół do zrobienia.

20200414_173448.jpg

Edytowane przez artek2414
Błąd

Opublikowano
15 godzin temu, AdaśA4 napisał:

Za szeroka opona tył rozumiem a jak by felga była 10J  opona 235 35 20 ? 

Przecież felga jest 10J, szerokość opony nic tu nie zmieni bo et za niskie i felga będzie wystawać 

Opublikowano
W dniu 14.04.2020 o 19:08, artek2414 napisał:

20200414_170345.jpg

Zawias 1 bl z ads, pisałem kilka postów wyżej. Mam jeszcze gemetrię kół do zrobienia.

20200414_173448.jpg

Ładnie to siadło 

Opublikowano
4 godziny temu, Marcin_K napisał:

Ładnie to siadło 

Będę chciał nieco obniżyć jak będzie taka możliwość bo trochę za wysoko stoi i nie ma takiego efektu. 20200410_155347.jpg

Opublikowano
34 minuty temu, artek2414 napisał:

Będę chciał nieco obniżyć jak będzie taka możliwość bo trochę za wysoko stoi i nie ma takiego efektu. 20200410_155347.jpg

Po zrobieniu geometrii koła mogą delikatnie wystawac jesli nie dasz auta nizej. U Ciebie na zdjeciach przod wyglada na lekki negatyw. Dlatego kola sa schowane głębiej. Mam te same parametry felgi i opony i zawias 1bv i z poziomica w ręku ? rant ochronny opony wystaje jakies 3mm. Przy 2 osobach na pokładzie nic nie przyciera i jest ok.  

A tak poza tym to piękne koła ???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.