Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Temat odnośnie kół do B8


seba.jedesign

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/oryginalne-felgi-audi-a5-s5-a4-a6-s-line-18-8t0-i5105339109.html

18x8.5j i et29.. powinno sie dobrze schowac prawda? Opona 245/40 Im dłużej szukam tym mniej jestem zdecydowany heh..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz nie jest najgorsza.. mozna kupic nowke za 450 euro za sztuke tez heh :)

Tak patrze na tego sprzedajacego i smierdzi jakims walkiem.. nie widzialem zeby sprzedal jakikolwiek set w podobnej cenie ostatnio.. samempopierdolki albo brak historii aukcji.. :/

Edytowane przez st4yKool
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo alle...za dużo prowizji bierze dlatego wszystko sprzedaje się na tel dlatego historii brak. Nadal uważam ze cena trochę z kosmosu. "Wszystkie felgi jak nowe" hmmm...fakt wyglądają zdrowo jednak jak na moje to nowy lakier na nich siedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem tez cos blizej siebie: http://www.bmonderdelen.nl/lightbox/article/?type=car&aid=46836&carid=39&catid=1 fajny sklep w ogole z uzywanymi czesciami..

Jak juz fele sie wybiora w koncu, bedzie znowu 2 tygodnie myslenia nad oponami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie producenta opon będziesz się zastanawiał?

bo rozmiar tylko 245/40 R18 polecam kupić z oznaczeniem R18 nie ZR18 na pierwszych wygodniej się jeździ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslalem o Michelin Pilot Sport 4... R18, tak :) moja watpliwosc obecnie to glosnosc tych opon 71db...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko...do felg 19x8,5" ET30 lepiej zakładać 235/35/19 czy wejdą też bez ocierania 245/35/19? Wiem, że zalecany rozmiar to 255, ale w takiej sytuacji z tego co wiem raczej na pewno będzie ocierało. Zawieszenie to 1BE i prawdopodobnie trafią tam jeszcze sprężyny Eibach - 35/30mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

245/35r19 to idealny średnicowo zamiennik 225/55r16 z drugiej zaś strony 235/35r19 też się mieści w marginesie błędu, na dodatek jest węższą i tańszą w zakupie oponą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Głównie chodzi mi o to, czy przy tym ET, zakładając oponę 245, nic nie będzie ocierało? Osobiście wolałbym 245/35/19, pomimo tego, że opona mniej popularna i przez to droższa od 235.


Czy ktoś jeszcze z Was mógłby się podzielić opiniami/doświadczeniami odnośnie mojego poprzedniego pytania (opony 245/35/19 pod felgę 19x8,5 ET 30)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Głównie chodzi mi o to, czy przy tym ET, zakładając oponę 245, nic nie będzie ocierało? Osobiście wolałbym 245/35/19, pomimo tego, że opona mniej popularna i przez to droższa od 235.

Czy ktoś jeszcze z Was mógłby się podzielić opiniami/doświadczeniami odnośnie mojego poprzedniego pytania (opony 245/35/19 pod felgę 19x8,5 ET 30)?

Ja miałem taki rozmiar tylko z et35 i było ok opona na feldze wygląda normalnie minimalny naciąg był ale to zależy też od opony

NIE :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiesz jak by Ci to wytłumaczyć?

opony nie odpowiedniego rozmiaru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

225/40/18 przecież multum posiadaczy b8 właśnie na takich jeździ ☺ no chyba że coś sie zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko spoko ale nie zmienia to faktu, że to nie odpowiedni rozmiar i mniejszy obwód koła i przestrzeń donia w nadkolu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany potrzebna szybka rada, kupiłem koła ale nie dopytałem o szerokość felgi :facepalm: przekonany byłem że to 8,5 cala a tu się okazało że to 9 cali :kwasny:

Czy 19 z ET33 i oponami 255/35/19 zmieści się ?


Pany potrzebna szybka rada, kupiłem koła ale nie dopytałem o szerokość felgi :facepalm: przekonany byłem że to 8,5 cala a tu się okazało że to 9 cali :kwasny:

Czy 19 z ET33 i oponami 255/35/19 zmieści się ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem podobnie tył będzie ocierał , zalecana opona na tył 245 35 19


dokładnie to et 32 8,5 cala 255 35 19 ocierało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...