Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Czwórka by Ziomuś | S4 Body | Hydrografika | Hybryda


bartekziomek89

Rekomendowane odpowiedzi

dominik robił ten detaling ? :decayed:

No to ależ oczywiście :-D

Dobre mody,napis kozacki sam mi chodził po głowie podobny myk tylko czasu nigdy nie było:wink:

w zasadzie to 10minut roboty :-P teraz jeszcze gałka zmiany biegów podświetlana czeka do zrobienia tylko czekam na weekend :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dominik robił ten detaling ? :decayed:

No to ależ oczywiście :-D

Dobre mody,napis kozacki sam mi chodził po głowie podobny myk tylko czasu nigdy nie było:wink:

w zasadzie to 10minut roboty :-P teraz jeszcze gałka zmiany biegów podświetlana czeka do zrobienia tylko czekam na weekend :-D

podswietlana ? tzn taka allegrowa?:grin::wink:

DSC00445.jpg

---------- Post dopisany at 22:16 ---------- Poprzedni post napisany at 22:14 ----------

masz przeciez diody na podsufitce kolo panelu do szyberdachu one powinny byc skierowane na galke :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie sam zrobię podświetlaną :-D A diody mam ustawione pomiędzy radiem a gałką żeby świeciły :-)

Polerka auta:

51459e6af9adabb7med.jpg

Nudziło się to gałkę podświetlaną sobie zrobiłem :-D

CAM00273.jpg CAM00274.jpg

Jakość zdjęć nie powala bo robione kalkulatorem :-P

Trzeba trochę odkopać temat :-D

Zderzak podczas spawania i po spawaniu i malowaniu, dodatkowo lotka na klapę :-D

CAM00300.jpg CAM00311.jpg

Turbo po czyszczeniu geometrii :-)

CAM00301.jpg

Silnik wyczyszczony i zaczynamy składać :mrgreen:

CAM00303.jpg CAM00302.jpg

Kolektor teoretycznie od AWX a tak na prawdę od VW Sharan 1,9 TDi 115kM i jest identyczny, więc po co przepłacać :-P Wypalony i wypiaskowany :-) I od razu flansza na rurkę :-P

CAM00304.jpg CAM00305.jpg CAM00306.jpg

Na miejscu już i podpięte :-)

CAM00308.jpg CAM00309.jpg

I IC nieco większy niż był :-P

CAM00310.jpg

P.S. Ta ten wąż to od odmy ale już jest schowane :-)

Wczoraj w nowy auto poskładane, dzisiaj fotki cyknę :-P Niestety chyba będę musiał trochę zderzak podciąć bo IC jest nieco za nisko i nie można włożyć kratek bo odstaje :-P

Przy okazji wywalony oczywiście EGR, zrobiona wolna odma, przeczyszcozny cały układ dolotowy i ma jeździć :-P

Przy chwili wolnego czasu wczoraj trochę pogrzebałem i auto odmuliło się jeszcze bardziej :-D

- wymiana IC na cały i został podwyższony, niestety nie udało się go całkiem schować :-/ (wtajemniczeni wiedzą o co chodzi :-P )

- wymiana króćca wody i czujnika wody bo już zaczęły puszczać, przy okazji nowy płyn chłodniczy G12

- wywalenie N18 i skrócenie obiegu ciśnienia, no i nowe wężyki

Było:

egr_przed.jpg

Jest:

egr_po.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak cały wyglada jak klapka paliwa to jest nieźle :D fanie działasz z mocą i dobry pomysł z tą instalacją na węzykach niby pierdoła i taka oczywista a jednak ja mam wszystkie węze chociaż egr wyłączony,kradne pomysł i przy okazji wymiany wężyków omine to i owo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak cały wyglada jak klapka paliwa to jest nieźle :D fanie działasz z mocą i dobry pomysł z tą instalacją na węzykach niby pierdoła i taka oczywista a jednak ja mam wszystkie węze chociaż egr wyłączony,kradne pomysł i przy okazji wymiany wężyków omine to i owo :P

Hehe a kradnij :-P

Dzisiaj kolejne paczuszki przyszły :-D Używka ale w idealnym stanie, miesiąc jeżdżone :-D

gwint.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się Mikołajowi popierniczyło w kalendarzu :grin:

Ale tego tu właśnie brakowało. Chinol czy coś na dłużej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...