Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Biały kolor audi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Historycznie rzecz biorąc Audi, jako pojazd niemieckiej produkcji to najbardziej oryginalny

jest w narodowym białym kolorze.

Gdzieś tam w latach 30-tych XXw(czy nawet wcześniej) przypisano narodowe kolory poszczególnym samochodom (dla potrzeb wyścigów) i niemieckie auta były białe a np.włoskie -czerwone a francuskie – niebieskie itd.

Zatem białe :a4fan: jak najbardziej O.K., póki koncern Audi nie jest Made in China bo wtedy to chyba tylko yellow.

Opublikowano
  • Autor
niby kolor jest fajowski

tylko cholera jasna, czemu te nasze drogi są tak brudne ????

Syf to część klimatu :kox:

wiesz

przejeżdżałem parę dni temu granicę w świecku

nie wiem o co chodzi, pewnie inny asfalt

w niemcowni droga była sucha, u nas jakaś taka mokrawo - wilgotna

samochody u nich w zasadzie lśniły, te nasze albo ruskie, które przejechały przez PL, szkoda gadać

i bynajmniej nie chodzi o to że się zachwycam tym co obce

tylko stwierdzam różnicę, na odcinku (dosłownie) 10 km

Opublikowano

Tomas wydaje Ci sie :decayed:

Opublikowano

Ja zauwazylem dużą różnicę jak byłem kiedyś na święta w Ostródzie.

Od Grudziądza to jakbym na jakiś poligon wjechał, ale to było 7 lat temu.

Ale fakt faktem, Niemcy częściej myja samochody co chyba ma taki skutek że mniej syfu się po drogach roznosi...

Może tez ma znaczenie ze w Niemczech nikomu do głowy nie przychodzi usuwanie katalizatorów i dpf ???

Wysłane z mojego LIFETAB_E7312 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
Ja zauwazylem dużą różnicę jak byłem kiedyś na święta w Ostródzie.

Od Grudziądza to jakbym na jakiś poligon wjechał, ale to było 7 lat temu.

od Grudziądza to się facet odwal

:wink:

Opublikowano
Ja zauwazylem dużą różnicę jak byłem kiedyś na święta w Ostródzie.

Od Grudziądza to jakbym na jakiś poligon wjechał, ale to było 7 lat temu.

Ale fakt faktem, Niemcy częściej myja samochody co chyba ma taki skutek że mniej syfu się po drogach roznosi...

Może tez ma znaczenie ze w Niemczech nikomu do głowy nie przychodzi usuwanie katalizatorów i dpf ???

Wysłane z mojego LIFETAB_E7312 przy użyciu Tapatalka

a polacy aut nie myja ?

kazda myjka zapchana i nie mowa tu o okresie swiatecznym.. drogi moze w de sa czesciej zamiatane a nie jak u nas raz w miesiacu a jak z pola wyjezdza gosciu traktorem i zostawi poligon na jezdni to dopiero gdy zapuka policja wtedy cos sie z tym robi.

widzialem kiedys maszyne rolnicza ktora przed wyjazdem na drogi publiczne zatrzymala sie a kierowca odpalil kompresor z woda na niej umieszczony i przemył opony :slina: tak bylem w glebokim szoku

Opublikowano

Hej! Nie chciałem nikomu na odcisk nadepnać. :)))

Kamyk- to było 7 lat temu, jak mi sie uda to odwiedzę ojca w Chełmnie w tym roku i sprawdzę :D

Wysłane z hajźla

Opublikowano

Nikt tego tak nie odczuł :decayed:

Opublikowano
Historycznie rzecz biorąc Audi, jako pojazd niemieckiej produkcji to najbardziej oryginalny

jest w narodowym białym kolorze.

Gdzieś tam w latach 30-tych XXw(czy nawet wcześniej) przypisano narodowe kolory poszczególnym samochodom (dla potrzeb wyścigów) i niemieckie auta były białe a np.włoskie -czerwone a francuskie – niebieskie itd.

Zatem białe :a4fan: jak najbardziej O.K., póki koncern Audi nie jest Made in China bo wtedy to chyba tylko yellow.

nie wszystkie audi są produkowane w Niemczech i raczej nie ze stricte niemieckich podzespołów :) A te modele produkowane w Niemczech to pewnie i tak połowa pracowników składających to Turcy :). halo, świat się zmienił przez ostatnie 20 lat

A co do czystości samochodów w Polsce oraz tego jak czyste są drogi... wczoraj wracałem do IT. Przykro mi ale tak usmolonych samochodów jak w Czechach i Austrii jak wczoraj to już dawno nie widziałem.

Opublikowano

Moja żona pochodzi z miejscowości w Polsce gdzie cała młodzież pracuje w BMW ... - od Lat.

A wielu z nich ma juz angaż na stałe.

Wysłane z hajźla

Opublikowano
  • Autor
Hej! Nie chciałem nikomu na odcisk nadepnać. :)))

Kamyk- to było 7 lat temu, jak mi sie uda to odwiedzę ojca w Chełmnie w tym roku i sprawdzę :D

luzik :wink:

przecież żarcik sytuacyjny ......

Opublikowano

Spoko, trochę wrażliwy chyba jestę :P

Wysłane z hajźla

Opublikowano
  • Autor

wracając do motywu przewodniego

widziałem taki kolor, co się zwie Daytona Grey

numer 6Y

ależ to się mieni .....

jakby brokatem poszło - no piękny po prostu .......

Opublikowano
wracając do motywu przewodniego

widziałem taki kolor, co się zwie Daytona Grey

numer 6Y

ależ to się mieni .....

jakby brokatem poszło - no piękny po prostu .......

daytona grey to wedlug mnie najlepszy kolor w calej palecie...

A tak odbiegając od bialego - co sadzicie o czerwonym kolorze w budzie B8?

Opublikowano

widzialem kiedys takiego avanta na czarnym kole,robilo robote

Opublikowano
co sadzicie o czerwonym kolorze w budzie B8?

...sam zobacz: :wink:

IMG_0497.jpg

IMG_0500.jpg

Opublikowano
daytona grey to wedlug mnie najlepszy kolor w calej palecie...

...a to nie jest taki sam kolor jak tej B8 z okolic Monachium co Ci podesłałem??

A tak odbiegając od bialego - co sadzicie o czerwonym kolorze w budzie B8?
...osobiście jak dla mnie nie pasuje podobnie jak w B7 czy B6 - jest to kolor w którym widzę auta bardziej sportowe :wink: ...
Opublikowano
  • Autor

bulk

nie zaśmiecaj mi wątku jakimiś strażackimi wstawkami !!!!

:decayed:

Opublikowano

Spam mile widziany w celu podtrzymania dyskusji? w końcu nie będziemy wszyscy bialymi jezdzic...

Opublikowano
  • Autor
Spam mile widziany w celu podtrzymania dyskusji? w końcu nie będziemy wszyscy bialymi jezdzic...

wpierd.. dostaniesz i się głupie żarty skończą ..... :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.