Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ASJ] Audi S4 -> RS4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Audi S4 B5 1999r

Silnik : 2.7 AGB 300km --> swap 2.7 ASJ

Zawieszenie : seria

Wydech : seria bez katow

Koła : OMANYT 19x9 235/35/19

Wyposarzenie; biale skory , bose, full bez navi

Auto spowadzone rok temu z CH, uszkodzone. Przeszlifowany bok od strony kierowcy. Wymieniony blotnik, poszycia drzwi i wylakierowane.

Nastepnie padlo turbo. Byl plan na set 450km, ale zrezygnowalem i nabylem kompletny silnik ASJ z programem ABT.

IC wieksze z RS4, pompa paliwa RS4.

Dp mam z rs4 i chyba wytne z nich katy,albo sie zrobi dp 3''.

Koncowy samorobka na dwoch przelotach.

Plan;

-ogarnac swapa

-gwint

-215/35

audiJPG_nqshqqx.JPG

audi-2JPG_nqshqqw.JPG

aui3JPG_nqsrpph.JPG

silnik wyciagniety, turbo od strony dp zalane olejem, drugie turbo wyglada ok

komoraJPG_nqsrppn.JPG

RS4 2.7 ASJ

asjJPG_nqsrppa.JPG

k04

turbo-asj_nqsrphx.JPG

k04JPG_nqsrphs.JPG

IC rs4

ic-rs4JPG_nqsrpha.JPG

DP rs4 i koncowy przelot

dp-wydech_nqsrprx.JPG

uszczelki, filtry, kompletowania gratow do malego serwisu

uszczelki_nqshqwe.JPG

Opublikowano

Grubo się zapowiada :whistling:

Opublikowano

kolega z pomorskiego, czołem :hi: będę obserwował temat :wink:

Opublikowano

zapomniałem zapytać które K04 tam siedzą?

Opublikowano
  • Autor

rs body... moze kiedys :naughty: :naughty:

k04 rs4 jezeli o to chodzi :wink:

czekam na pokrywe glowicy, pojechala do proszku i wrzucam silnik.

Robie to u siebie w garazu bez kanalu czy podnosnika i jest troche prz*j**ane :decayed:

Opublikowano

właśnie chodziło mi czy turbiny seryjne czy RS6

Opublikowano

niezła baza do modów, czekam na rezultaty :wink:

Opublikowano

bardzo fajne autko, czekam na rozwój :)

Opublikowano

gratulacje zapału i wogole ze sam ogarniasz napewno ciezko Ci bedzie bez kanału czy podnośnika bo zawsze cos sie przydaje ale duzo kasy zaoszczedzisz robiac sam no i pretensje bedziesz mial o siebie w razie czego heh, gratki jeszcze raz:wink:

Opublikowano

Fajne autko, duze pole do popisu.

Będę przejeżdżał to odwiedzę Kolegę :naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wstepnie poskladane do kupy wszystko. czekam na oslony dp i silnik laduje w budzie.

Nastepnie walka z fmic i chlodnica oleju...

Powoli do przodu

Jakby kogos interesowalo mam na handel dwa IC Rs4 z kierownicami i rurami.

09485393441426749627_thumb.jpg

57808062739138855566_thumb.jpg

63763109537361586134_thumb.jpg

t1840512_5.jpg

Opublikowano

z ciekawości ile chcesz za coolery? jak szukałem to nie było a teraz zaklepałem jeden komplet to się drugi pojawił :facepalm:

Opublikowano

też pytałem i dostałem odpowiedź 1000zł

Opublikowano

dzięki kryśka :wink:

Opublikowano

Widziałem że auto dłubane w Dare Garage :thumbup1:

Jakie plany dalej ?

Opublikowano
  • Autor

Standardowe.... kola, gwint... z zewnatrz seria, moze troche węgla, gaz :decayed:

Narazie skupiam sie na silniku i kwestiach mechanicznych, ktore niestety pochłonął troche gotowki :facepalm:

Przydaloby sie odswiezyc bude, fotel kierowcy niezle poniszczony...

Na pierwszy ogien na pewno pojda heble, tarcze bija, klockow prawie nia. Jest wymowka na jakies 6 tlokow brembo :wink:

A tak z cikawosci, moje poprzednie dupowozy

5259372b.jpg

1ccee6e8.jpg

Opublikowano

Po fotach widac ze bedzie kolejna s4 na koxie:kox:

Opublikowano

O bedzie golfy na wypasie

Opublikowano

Będzie dobrze:kox: Powodzenia w modach :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.