Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6,B7] FIS nie wyświetla całej książki telefonicznej


navaho

Rekomendowane odpowiedzi

Może było na forum ale nie mogę znaleźć odpowiedniego tematu. Mam a4 z 2006r.

Mój telefon bardzo ładnie łączy sie przez bluetooth z komputerem audicy, jednak na FIS-e wyświetla mi tylko ok 1/4 numerów z książki telefonicznej.

Jestem tym faktem nieco zasmucony tym bardziej, że 2 dni temu wyświetlał bez problemu całą książkę, tak więc sam musiałem coś przestawić.

Po wyświetleniu nazwiska FIS wyświetla symbol /M (np. Kowalski/ M ).

Chciałem sam dojść do rozwiązania problemu i w swojej naiwności zakupiłem nawet w ASO podręcznik użytkownika A4 za jedyne 100 zł, ale tam nie ma ani słowa o telefonie czy nawigacji :wallbash: tak, że przy okazji przestrzegam przed tym zakupem.

Dlatego też ośmielam się prosić szanownych klubowiczów o pomoc.

Jeśli jest na forum instrukcja jak to przestawić oraz jak wgrać do kompa głosowe wybieranie numerów - to bardzo bym prosił o odpowiedni link.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem, czasem wyświetla całą książkę, a czasem zaczyta tylko np. 10 kontaktów, jak sobie z tym poradziłeś?

Jakie Macie telefony ??

Moze przydalo by sie uaktualnienie softow w telefonach.. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nawigacji (RNS-E) pod tym wzgledem raczej nic nie da sie przestawic. Problem lezy wiec w telefonach (SAP czyli SIM-Access-Profile). Nalezy w ustawieniach telefonu wybrac kontakty ksiazki tel. z karty SIM nie z pamieci telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm..no nie wiem..mój telefon nie jest na symbianie i nie ma go na liscie..komunikacja jest dobra, nie wyświetla tylko kasiążki..trudno, będę musiał z tym życ.

Lista nie tyczy sie Symbianow a wszystkich zweryfikowanych telefonow :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli macie do dyspozycji inne marki tel. (zony, dziewczyny, kolegi) to dobrze bylo by je wyprobowac. Nokie nie najlepiej dzialaja z RNS-Em. Z doswiadczenia wiem, ze np: SE bardzo dobrze sobie smiga :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samsung OMNIA i900 działa idealnie.

ale wyświetla Ci wszystkie kontakty z telefonu ... te z karty sim jak i z telefonu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samsung OMNIA i900 działa idealnie.

ale wyświetla Ci wszystkie kontakty z telefonu ... te z karty sim jak i z telefonu ??

Tzn szczerze mówiąc nie sprawdzałem, czy na FIS wyświetla wszystkie, ale na RNS-E wyświetla te i te - przy każdym kontakcie jest ikonka karty sim albo tel co oznacza z jakiego źródła jest kontakt. Nie korzystam z listy na FIS bo mam ponad 200 kontaktów więc przewijanie listy mijałoby się z celem :) Sprawdzę z ciekawości wieczorem, czy na FIS też będą kontakty zarówno z książki jak i z karty SIM. Na RNS-E są z obu źródeł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ja mama nokie e51 u mnie RNS nie ściąga książki telefonicznej , moja zona ma samsunga s3500 działa idealnie wszystko bez problemu ściąga książkę a mało tego nie nie musi za każdym razem łączyć się z audi UHF wsiada do samochodu i już sobie dzwoni . Telefon za nie całe 300zł .

Paranoja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie paranoja, tylko kwestia ustawienia w telefonie :gwizdanie: lub wgrania do niego nowego softu. Wszystko można wyczytać na tymże cudnym forum :decayed::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...