Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] A4 by !Tommy - ver. USA / +BRA / +CHIP + 18" S-line white / + DRL


!Tommy

Rekomendowane odpowiedzi

Tomek jak się tłumaczysz jak masz kontrolę policji i przypierdalają się do małej blachy ? :naughty:

Ad1. Trza by było z moimi stikerami ruszyc

A2. Mam nowy pomysł na nowe naklejki dla mnie..ale to na Pw pojaśnie jak masz czas ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sesja jest super :good: Auto pięknie się prezentuję. Bardzo fajnie wygląda szachownica na dachu. Przy silniku coś dłubałeś czy seria? Krótko mówiąc auto zrobione naprawdę ze smakiem wszystko idealnie pasuje :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raggaman narazie mnie nie dojechali o tablice, pare razy oglądali itp :D

ale mam ori tablice na magnesy zrobioną. przepis jest taki, ze aby dowod nie polecial musisz zamontowac oryginalna tablice na miejscu :D a wystarczy tylko przylozyc i juz :D

co do stickersówmozemy ruszac, napisz na PW co za pomysla masz

Arek956 jest program ze 150 na 194 PS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raggaman narazie mnie nie dojechali o tablice, pare razy oglądali itp :D

ale mam ori tablice na magnesy zrobioną. przepis jest taki, ze aby dowod nie polecial musisz zamontowac oryginalna tablice na miejscu :D a wystarczy tylko przylozyc i juz :D

Ja mam już swoję oryginalną w bagażniku..też sobie wymodzę na magnes..ale u mnie jest taki problem, że jak dosunę blachę pod same lampki to do zderzaka mam 2 milimetry.. i weź tu zamontuj oryginalną blachę :evil::wallbash:

Wrzucę Ci na Pw co mi trza to coś doradzisz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raggaman to wez oryginalna lekko podegnij i juz :D tak z centrymetr aby nie zagiac numerów. potem male magnesiki neodymowe przykleic np klejem do szyb (bo blachy sa aluminiowe) i wtedy ajzda hehe :D[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2011, 12:09_________________________________________________Audi A4 by !Tommy ver. 4.4

Automatyczne światła DRL

Włączają się automatycznie po zapaleniu silnika. Długie światła świecą połową mocy. Po załączeniu świateł mijania i drogowych (nawet podczas no tzw migania długimi na drodze) następuje automatyczne wyłączenie DRL.

Słaba jakość - kręcone wieczorem za pomocą komórki

fajny patent, koszt 15-16 zł i troche wolnego czasu. jak beda chetni to moge przedstawić układ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem już ten patent w b5 na trasie, daje rade, szkoda że nie mozna wsadzic tam jakiejś żarówki o temperaturze bialego światła ;( ja cały czas jeżdze na dziennych zamiast długich, świetna sprawa :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi do halogenó kupiłem jakieś H7 z niebieskim filtrem - cos niby xenon efekt i powiem Ci ze spoko świecą. może do długich tez takie wrzuce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[/center]

fajny patent, koszt 15-16 zł i troche wolnego czasu. jak beda chetni to moge przedstawić układ

Zapodaj jak mozesz schemat, beda dlugie wieczory to wyrezal bym sobie cos takiego :naughty:

Też bym prosił o schemat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...