Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Koncowki ala RS


Bonzay74

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

Przymierzam się do wymiany samych końcówek wydechu na typ ,, RS" owale

Znalazłem kilka ciekawych wylotów ale te od RS-a bija je na łepek:decayed: Moze się orientujecie czy podejdą pod wycięcia oryginalnego zderzaka czy tez trzeba rezac - wymieniać pod dany rozmiar. Dzieki za wszelkie info.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz zobaczyc jak ti umnie wygladalo, trzeba rezac dyfer bo koncowki te ci ja mialem (ulter) mialy 160 albo 180 szerokosci.

Wysłane z mojego SM-T210

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzę ze masz ładnie dopracowana bestyjkę :decayed: U ciebie nie znalazlem foci z owalem a jedynie z podwujnym wylotem chyba ze słabo szukałem.Ale skoro mówisz ze trzeba rezac to chyba będzie prościej dla mnie zakupić ta dolna cześć zderzaka.To jest focia moderatora i ci powiem ze aż gębę mi zaciesza na taki widok :decayed:

audix.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze cen nie ma bo ja znalazłem tez odpowiedniki ale za to cena jest :doh:

Simple sortie ovale 135x90 mm en inox - Ragazzon - Echappements - Embouts d'échappements nie za ładny a cena poryta na maxa

lub coś takiego

stainless_steel_universal_exhaust_tip_oval_slant.jpg ewentualnie ulterka tak jak większość wstawić i spokój :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ma ktoś info jaką szerokość/wysokość mają ori końcówki w rs4 b7? :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceną akurat się nie sugeruję bo można znaleźć tanio, kwestia wymiaru tylko, mierzyłem dzisiaj dziury w dokładce sline i wychodzi 100x70 więc bez szału, oczywiście z pewnym luzem, maksymalnie można zastosować 120x80 ale to już totalny max i może być problem:kwasny:

Podjadę do tłumikarza który handluje ulterem to coś dopasuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już większa końcówka niż 120 to pod dokładkę S4 tam jest chyba z 18 cm miejsca na szerokości. Mam taką w domu i zastanawiam się czy ładować podwójny wydech jak w S4 B7 czy dać dokładkę zwykłą z Slina i wstawić końcówkę pojedyńczą 100...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...