Skocz do zawartości
IGNOROWANY

cykanie podczas przyspieszania


kordal93

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bedzie stukowego na wolnych obrotach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiejszy film, niestety bez owego stukania, dzień wcześniej stukało tak że bałem się dać jej wyższych obrotów bo nie wiedziałem co się dzieje a dzisiaj jak na zlość cisza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnij VAGa i sprawdz czy wyskakuja Ci stuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba tak czy tak będe musiał sprawdzić czy nie wywala błędów, ale to dopiero za tydzień, bo wcześniej nie bede miał kiedy gdzieś podjechać. Jak będę wiedział coś nowego to napisze co i jak, a póki co to dzięki wszystkim za dobre chęci i szczęśliwego nowego roku wszystkim życzę :wink:

---------- Post dopisany 01-01-2014 at 13:31 ---------- Poprzedni post napisany 31-12-2013 at 17:52 ----------

i miałem racje, że cykanie wróci. Udało mi się je uchwycić na nagraniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie spalanie stukowe, no chyba ze to wtryski lpg ale skoro na PB masz dokladnie tak samo to ja od poczatku typowalem stukowe i tak typuje nic innego mi go głowy nie przychodzi, może niech wypowiedzą się mechanicy :)

zalej miksolu albo innego uszlachetniacza i zobaczysz czy dalej to będzie najprościej i najtaniej na wyeliminowanie moich podejrzeń a na pewno nie zaszkodzi

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie jestem mechanikiem żeby stawiać diagnoze po prostu miałem w A6 AEB identycznie pare lat wstecz bynajmniej na słuch podobnie, raz wystepowalo raz nie, poprawiło sie na dłuugo jak wlewałem cos w rodzaju Petrol Magic z COMMA :) poczytaj aczkolwiek mówie nie wiem czy ten problem dotyczy Ciebie to tylko moje przypuszczenia, nic pewnego :)

Spalanie stukowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz stukowe vagiem na kanale 13. powinny byc same zera jak beda inne wskazania to masz opisane pokolei ktore to cylindry i w jakich przedzialach obrotowych najbardziej dostaje po d*pie. jak bedzie na jednym to podmienisz cewki miejscami a jak nie to swieczki modul zaplonu

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze u mnie przy przyspieszaniu dźwięk jest podobny, ale nie sądziłem, że coś z tym nie tak.

Zauważyłem coś takiego, że jak odpalę auto to za może 2 minutki zaczyna mi cykać na postoju, tyle, że szybciej niż autorowi tematu. Myślałem, że może to wtryski LPG przygotowują się tak do pracy za nim dojdzie do przełączenia...

Sprawdziłem na VAGu 13 kanale i zarówno na gazie jak i benzynie mam wszędzie 0. Jak trochę przygazowuję to tęż jest na każdym garze 0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj pojechałem swoją na podpięcie pod kompa, nic nie wykazało, żadnych błedów na silniku. Co dalej robić? gdzie i jak szukać przyczyny cykania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też to brałem pod uwagę że może jakiś łącznik elastyczny albo coś... ale wtedy by chyba nie znikało po rozgrzaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w sumie metal po rozgrzaniu się rozpręża, może jakaś małą dziurka jest. musze się umówić gdzieś żeby mi to obejrzeli bo sam nie mam dostępu do kanału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj pojechałem swoją na podpięcie pod kompa, nic nie wykazało, żadnych błedów na silniku. Co dalej robić? gdzie i jak szukać przyczyny cykania

Spalanie stukowe sprawdziles ?

Jakie cyfry pokazuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak to sprawdzić? byłem dzisiaj u elektryka, jak podłączył to powiedział że nie ma żadnego błędu, będę u niego jutro jeszcze raz bo będzie mi żarówki w liczniku wymieniał to może jeszcze raz spróbujemy. Opisz jak to się sprawdza to mu jutro powiem żeby tak zrobił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to on jest elektrykiem. pewnie uja wartym jak sam nie sprawdzil. w bloku 13 musza byc same 0.0 jesli nie to stukowe bedzie widac na ktorych cyl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko Boska po jakich szarlatanach jezdzisz.

Magicbattle powiedział Ci gdzie masz tego sxukac.

Kup sobie VAGa i wszystko bedziesz robić sobie sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten szarlatan potrafi zrobić z elektryka prawie wszystko, tym razem sie nie sprawdził. no trudno jutro mu powiem jak ma co zrobić jak sam nie ogarnie

---------- Post dopisany 20-02-2014 at 18:57 ---------- Poprzedni post napisany 09-01-2014 at 19:13 ----------

A więc zrobione - trzaśnięta była uszczelka od kolektora wylotowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...