Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Holandia i okolice

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie no nie jeździ tam swoim autem po torze tylko pooglądać he

Opublikowano
  • Autor
Gokarty wyglądają nieźle :naughty:

Też tak myślę:decayed:

---------- Post dopisany at 17:51 ---------- Poprzedni post napisany at 17:50 ----------

Nie no nie jeździ tam swoim autem po torze tylko pooglądać he

Szkoda,poszalelibyśmy troche:grin:

Opublikowano

Panowie no to kiedy planujemy spot na kartingach?

Opublikowano
  • Autor
:grin: no proszę Slawo się zagrzał:naughty:ja jestem za tylko więcej ludzi potrzeba:kox:
Opublikowano

Ja do końca mies odpadam z weekendami a w kwietniu chcę jechać do Keukenhof tym bardziej że mam rzut beretem. :wink:

Opublikowano

moj brat startowal w zawodach kartingowych takze troche sobie pojezdzilem :D, ja na weekend 21-23 tez odpadam bo jade do pl na kilka godz.

Opublikowano
  • Autor

Panowie ja na 26-30 też odpadam Bukowina:banan:jak coś to pisac o gadzety klubowe przywioze:wink:

Nie zmienia to faktu że trzeba jakiś spocik urządzić,zapoznawczy już był teraz jakiś konkretny:wink:

---------- Post dopisany 14-03-2014 at 16:25 ---------- Poprzedni post napisany 13-03-2014 at 22:45 ----------

Sławek chyba we dwóch pojedziemy na karty:grin:

Opublikowano

a kiedy się wybieracie;d jak będzie jakiś termin wiadomy to może i my się wybierzemy jeśli będzie wolne;d

Opublikowano
  • Autor

Wszystko do ustalenia jak na razie zbieramy ekipe:naughty:

Opublikowano

karty mowisz, dawno nie gralem w karty :D

Opublikowano
  • Autor

:grin:

---------- Post dopisany 15-03-2014 at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany 14-03-2014 at 19:25 ----------

:hi:Seba smycz i ramki będą w kwietniu do odebrania:wink:

---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 21:06 ----------

1450325_704841816194645_1570129939_n.jpg

Opublikowano

Okey to juz sie doczekac nie moge;-) jak cos to na karty jestesmy chetni w takim razie;-)

Opublikowano
  • Autor

Zadzwonie tam w pon. dowiem sie jakis terminów i cen moze grupowy sie trafi z dziewczynami:grin:

Opublikowano

gdzie te spoty planujecie :)

Opublikowano

Plany sa na kartingi w Delft.

Opublikowano

200 km ode mnie

Opublikowano

A gdzie mieszkasz?

Opublikowano

belgia a dokladnie maaseik

Opublikowano

2 godz autostrada i na miejscu, blisko :)

Opublikowano
  • Autor

Sławek zobaczymy czy jak Ty będziesz miał +- 4godz. jazdy na spota i z powrotem to czy będziesz tak optymistycznie nastawiony:grin: jak na razie masz 45min:whistling:

---------- Post dopisany at 03:35 ---------- Poprzedni post napisany at 03:30 ----------

belgia a dokladnie maaseik

W razie wu możesz się do mnie rzucić i moim pojedziemy na karty:wink:do mnie masz 100km:naughty:

---------- Post dopisany at 04:08 ---------- Poprzedni post napisany at 03:35 ----------

Promocja w praxisie polerka do kupienia co myślicie??

Praxis folder - Folder week 12 2014 - Pagina 14-15

---------- Post dopisany 23-03-2014 at 14:50 ---------- Poprzedni post napisany 18-03-2014 at 04:08 ----------

Wybaczcie że temat z kartami umarł chwilowo ale jestem w PL,narobiłem zamieszania i nic z tego nie ma:facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.