Skocz do zawartości
IGNOROWANY

320mm w AJL quattro


Garet

Rekomendowane odpowiedzi

Zeby zalozyc 312 to specjalnie roboty z tym nie ma, a efekt jest w porownaniu z 288.

Ale zas jak jest tyle zachodu zeby zalozyc 320 to nie lepiej pojsc na calosc i 345mm?

Swoja droga, 345 wcisnie sie w 17"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem z 347 jest taki że właśnie nie wiadomo czy 17" wejdzie i tarcze juz sa dość drogie, i ciężkie do dostatnia jesli szukamy używanych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja mowie o 345mm nie 347mm, zdaje sie ze Arturoo takie ma u siebie w b5, a cena chyba nie duzo sie rozni od 312mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

345 czy 347 to nie ma znaczenia.

Miałem okazje kupić zestaw od a6 c6 ale Dev podpowiedział że wysokość tarcz inna i :facepalm:

puki co będzie u mnie 321mm jak będzie mało to przewale tylko jarzm od 345 i w tedy już nowe dobre tarcze na razie budżet nie pozwala na więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj w dziale sprzedaży.

Ktoś miał jeden kpl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A macie może ktoś jarzma na 312 ? bym odkupił bo planuje z 288 na 312 :) jak coś to priv :)

Przy okazji zmień pyn, wczoraj u kolegi cały wymieniałem na ATE DOT4 SUPER BLUE RACING PŁYN HAMULCOWY 1LTARNÓW (3822515916) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

kolor fajny:grin:

Zresztą jaki by nie był to zawsze nowy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja mowie o 345mm nie 347mm, zdaje sie ze Arturoo takie ma u siebie w b5, a cena chyba nie duzo sie rozni od 312mm

no Pane :whistling: .......zestaw pod 312 ,a 345 to ciut różnicy jednak jest :wink:

polecam 345 do ....jak to mówią cywilnego nawet auta....

Zeby zalozyc 312 to specjalnie roboty z tym nie ma, a efekt jest w porownaniu z 288.

Ale zas jak jest tyle zachodu zeby zalozyc 320 to nie lepiej pojsc na calosc i 345mm?

Swoja droga, 345 wcisnie sie w 17"?

powinno spokojnie............pytanie jak wygląda felga wewnątrz,.....czy ma jakieś przetłoczenia ??tarcza ma luz....ale samo jarzmo może być problematyczne jak będzie jakieś dziwne et...np48 ??z a8d2....nie przymierzałem do takich....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam 345 do ....jak to mówią cywilnego nawet auta....

..

zakładałeś wcześniej 321 czy od razu na 345 poleciałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam 345 do ....jak to mówią cywilnego nawet auta....

..

zakładałeś wcześniej 321 czy od razu na 345 poleciałeś ?

Zakładałem........to była pomyłka.....Dev przestrzegał ale nie słuchałem :doh:...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam 345 do ....jak to mówią cywilnego nawet auta....

..

zakładałeś wcześniej 321 czy od razu na 345 poleciałeś ?

Zakładałem........to była pomyłka.....Dev przestrzegał ale nie słuchałem :doh:...

hehehe, no ja sie troche za pozno o swapie na 345 mm dowiedzialem na forum :wink:

mianowice po tym jak zakupilem juz opony zimowki-nowki 16" i fele... wiec 312mm jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mnie tez przestrzegał ale ja mam w planach 345, ale puki co na nowe dobre hamulce kasiory brak a 321 juz mam używki.

zobaczymy co będzie.

Fajnie by było mieć z przodu 345 z tyłu 288.

Czeka mnie FMIC, DP i cały wydech, wirus, i remoncik zawiasu na wiosnę, a to trochę sporo kasy będzie kosztowało.

Do tego troche zabawy z lakierem, i felami na lato, ale powoli sie idzie do przodu :wink:

Po poprzednim aucie zmieniłem podejście do modów, auto miało około 230KM szkoda że hamować nie było czym :facepalm:

Dev, zderzak odpuszczam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze, bo wygląda jak z d....y.

Do 345mm na tyle minimum 300mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie Dev to zawsze mało :grin::grin:

Pomyśli się pomyśli.

Pochwal sie co ty masz, dał byś jakieś foty, to chyba nie "zone 51":wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze, bo wygląda jak z d....y.

Do 345mm na tyle minimum 300mm

Dokładnie...minimum....:decayed:....

---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:49 ----------

Tobie Dev to zawsze mało :grin::grin:

Pomyśli się pomyśli.

Pochwal sie co ty masz, dał byś jakieś foty, to chyba nie "zone 51":wink:

U niego heble przednie i tylne mają tyle obwodu...,że dla 3-4 cywili by stykło jakby tylko po trochu dzielić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego ja caly czas jestem zdania ze 320 to w zupelnosci swiat w takich autach jak naszych z grubsza niemodzonych

nawet bmki M3ki e46 mialy 325mm z przodu i dawaly rade przy 340KM a tu.. moze ktos ma 200... moze 250... w sporadycznie upalanym aucie ;) wiecej to przerost formy nad trescia, a tu nawet i felga 16 cali coniektora sie zmiesci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewny jesteś jak koleś z twojego avatara :grin:

A co do tematu zobaczymy co będzie z 321, apetyt ble ble ble :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...