Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

320mm w AJL quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wyrazam jedynie swoje zdanie... ale do prawie seryjnych aut pakowac rozne heble... jak kto sobie uwaza, juz czasem lepiej zainwestowac dalej w lepsza zawieche niz ciut wieksze tarcze, obnizyc srodek ciezkosci... albo jeszcze wazniejsze, w lepsze nowsze opony, pamietajcie ze to one przejmuja cala sile tarcia, co po mega fajnych nowych duzych heblach jak w decydujacym momencie opony dają ciała i uslizguja sie na ABSie w koncowej fazie hamowania

Opublikowano

Zgadzam się, dlatego już składam dobre lacie na lato. To podstawa

Opublikowano
Tobie Dev to zawsze mało :grin::grin:

Pomyśli się pomyśli.

Pochwal sie co ty masz, dał byś jakieś foty, to chyba nie "zone 51":wink:

Mam kilka setupow :decayed:

- zimowy bo koła 16" - 312/256mm

- normalny na koła 18" - 345/312mm

- i taki ktory byl zalozony tylko raz bo koła musza byc minimum 19" a takich nie mam, ceramika klocek Pagid

Weglowa ori tarcza 380 mm, tyl samoróba na aku zaciskach RS4B7 330/22 mm

Ten zestaw trzymam az kupie eSe lub RSe :grin:

Opublikowano
Tobie Dev to zawsze mało :grin::grin:

Pomyśli się pomyśli.

Pochwal sie co ty masz, dał byś jakieś foty, to chyba nie "zone 51":wink:

Mam kilka setupow :decayed:

- zimowy bo koła 16" - 312/256mm

- normalny na koła 18" - 345/312mm

- i taki ktory byl zalozony tylko raz bo koła musza byc minimum 19" a takich nie mam, ceramika klocek Pagid

Weglowa ori tarcza 380 mm, tyl samoróba na aku zaciskach RS4B7 330/22 mm

Ten zestaw trzymam az kupie eSe lub RSe :grin:

:grin::grin::grin: jesteś prze ..... w pozytywnym tego słowa znaczeniu :kox::kox::kox::kox:

a jak pompa na takich hamulcach od tira ?

Opublikowano

Seria z automata

Opublikowano
Tobie Dev to zawsze mało :grin::grin:

Pomyśli się pomyśli.

Pochwal sie co ty masz, dał byś jakieś foty, to chyba nie "zone 51":wink:

Mam kilka setupow :decayed:

- zimowy bo koła 16" - 312/256mm

- normalny na koła 18" - 345/312mm

- i taki ktory byl zalozony tylko raz bo koła musza byc minimum 19" a takich nie mam, ceramika klocek Pagid

Weglowa ori tarcza 380 mm, tyl samoróba na aku zaciskach RS4B7 330/22 mm

Ten zestaw trzymam az kupie eSe lub RSe :grin:

Skoro do swojego dajesz heble z esy lub rsy co Ty biedny poczniesz jak kupisz rs?

Przecież wyżej wspomniany zestaw to za mało jak dla Ciebie do takiej rakiety:whistling::decayed:

Opublikowano

Tedy dam na przód 400mm.

Jeden zestaw z yebaja mam na oku :whistling:

Opublikowano

Troszkę odeszliśmy od tematu, tu macie fotki mojego SET'u (Dev dziur nie ma bo spaliłem wiertarkę :facepalm:)

102_4385.jpg

102_4387.jpg

A tu mój sposób na oznaczenie które części oryginalnie były do siebie spasowane, po piaskowaniu dalej jest to widoczne, tak jestem nauczony że składam jak było :decayed:

102_4388.jpg

102_4389.jpg

Praktycznie tak samo wygląda SET na 345 zmieniamy tylko tarcze i jarzm

---------- Post dopisany 25-01-2014 at 16:43 ---------- Poprzedni post napisany 22-01-2014 at 12:59 ----------

I panowie temat zakończony tu macie kilka fot jak mi to wyszło.

Jazdy próbne jeszcze nie robiłem bo pogoda nie pozwala .

pozdro

102_4390.jpg

102_4391.jpg

102_4392.jpg

102_4394.jpg

102_4393.jpg

102_4396.jpg

proszę nie komentować opon, darowanemu psu :bla::wink:

Opublikowano

Ladnie to wszystko wygląda - good work, jaka farba malowałeś zaciski? producent... Piaskowałeś zaciski?

Opublikowano

Szkoda, bo to duża tarcza i przy zmianie koła będzie latać jak .... po pustym sklepie.

Opublikowano
Ladnie to wszystko wygląda - good work, jaka farba malowałeś zaciski? producent... Piaskowałeś zaciski?

Piaskowałem, farba to hamerite plus troszkę utwardzacza i palone na piecu dwa dni aby wyparowały rozpuszczalniki z farby teraz jest kamień :naughty:

---------- Post dopisany at 17:25 ---------- Poprzedni post napisany at 17:23 ----------

Szkoda, bo to duża tarcza i przy zmianie koła będzie latać jak .... po pustym sklepie.

W poniedziałek kupie wiertarkę to sie zrobi, to nie kłopot, ale fakt lata jak smród po gaciach :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.