Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] A4 2.0 tfsi


tomekrks

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Oto moja lalunia ;) wiecej fotek dorzuce jak bede mial troche wiecej czasu na ich zrobienie.

3 zdjecia na zestawie letnim i 2 na zimowym.

20130621_132950.jpg

20130621_133000.jpg

20130621_134353.jpg

20131022_151210.jpg

20131022_151217.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny białas :kox: zrób jakieś foty wnętrza, daj jakiś opis. Tak jak np u mnie ( http://a4-klub.pl/a4-s4-b6-73/all-b6-avf-individual-avant-bujania-sie-dzielni-vol-ii-lz5f-237765/ )

jak mi ktoś powie że biały nie jest ładny w audi to :baseball::baseball: :decayed:

ciekawi mnie jeszcze tylko VIN na przedniej szybie, anglik :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawi mnie jeszcze tylko VIN na przedniej szybie, anglik :whistling:

Też mam vin na przedniej szybie a samochód Szwajcar. Nie ma reguły. Prędzej ze stanów bo lotka na dachu, bixy bez sprysków, tylko obrysówek brakuje.

Trochę poobijany - prawe tylne drzwi, lewy przedni błotnik.

Tak czy inaczej biały jest piękny :slina:

Napisz coś więcej, wyposażenie, plany na przyszłość, wrzuć foty wnętrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodzi o te drzwi to zaraz po zakupie samochod byl zostawiony pod blokiem tak jak na 2 zdjeciach, i chlopak ktory jezdzi na wozku inwalidzkim spadl z wozka podjezdzajac pod kraweznik i wozek mi spadl na drzwi :( jak pech to pech... czekam wlasnie na jego polise i zastanawiam sie jak to rozegrac.

Wyposazenie wnetrza:

navi

pol skora zamszowa s line

tiptronik

jutro wrzuce foty dla zainteresowanych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładne :slina: zawsze mi się b7 w sedaniku biała marzyła z szyberem, no ale nic wylądowałem w avancie :banan:

Fajny bialas prezentuje sie super, ale i tak wole czernuchy :wink::naughty:

ja również, ale sądze że to przez położenie geograficzne, białych ślicznotek w PL nie brakuje, dlatego na widok fajnej czarnulki nogi sie uginaja :slina:

---------- Post dopisany at 11:38 ---------- Poprzedni post napisany at 11:36 ----------

p.s

ja bym na wstępie zrobił black edition, już nie wiele ci brakuje, ale to tylko kwestia gustu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny białas! :naughty: Opisz wyposażenie, i jakie plany na przyszłość jak coś jest? :wink4: Bezawaryjności! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gleba jest na pewno, ale gwintu niema. Jak zmienialem opony to widzialem ze sprezyny czerwone. Z modyfikacji to planuje wirusa ale to na wiosne dopiero. I chcialbym szyby czarne, najlepiej jeszcze przednie. Tyl jest przyciemniony ale jakos licho i jest to praktycznie nie zauwazalne. I na lato jakies inne felgi bo te rsy mam 19 i jest zdecydowanie za twardo. Moze macie jakies propozycje jak go upiekszyc ;p chetnie wyslucham i przemysle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twardo bo zawieszenie nisko i pytanie co to jest za zawieszenie? :wink4: Ja jeżdże na 19kach i nie narzekam. WIadomo, że w porównaniu z 16ką czy 17ką jest inaczej ale tragedii nie ma. Zrób jeszcze fotki środka i dodaj opis. Zerknij w kilka wątków i pomysły przyjdą same... :whistling: Wirusa już wiesz gdzie chcesz robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biały jest świetny!

19" wygląda rewelacyjnie, zrób program będzie miała A4 drugą młodość:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacna furmana :P jaki rozmiar masz na zimie a jaki na lato?

U mnie siedi 18 lato 16 zima ale zmieniam na 17 zime i mooooże 19 lato zobaczymy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20140112_150937.jpg

20140112_150950.jpg

20140112_151117.jpg

---------- Post dopisany at 09:19 ---------- Poprzedni post napisany at 09:15 ----------

Zacna furmana :P jaki rozmiar masz na zimie a jaki na lato?

U mnie siedi 18 lato 16 zima ale zmieniam na 17 zime i mooooże 19 lato zobaczymy :P

19 lato 17 zima. Na tych 17 troche czolg przypomina ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...