Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Vag nysa 14' 6-8 czerwca


czorny_07

Rekomendowane odpowiedzi

Też będę ale wyjeżdżamy w pt dopiero po pracy, także może spotkamy się na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozostaje, skręcic gwint, załozyc tyl zderzak, spasować, i przespawać przelot, nabić klime :grin: a ni huhu nie mam czasu i aktualnie garażu, rezanie pod chmurką, chwilowo krzyzuje mi plany, bo pada :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam lakiernika w sobotę, a potem już tylko detailing :decayed: Mam nadzieję, że się wyrobię, bo będę miał jeden dzień na ogarnięcie lakieru :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli wbijacie rano to będę czekał w nysie na orlenie o 8 :naughty: ( tam gdzie się rozstaliśmy w tamtym roku )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli wbijacie rano to będę czekał w nysie na orlenie o 8 :naughty: ( tam gdzie się rozstaliśmy w tamtym roku )

przyjade po ciebie, jak masz zderzak w kolorze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja standardowo 3 godziny przed wyjazdem będę w garażu gwintem kręcił :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę na 99% w piątek rano, więc :kox: No chyba, że poprawkę dzisiejszego egzaminu dopier**li na piątek przyszły :facepalm: A o tym lakierze pisałem, że mam jeden dzień, ale to będzie czwartek przed zlotem i kto wie czy w ogóle nie pojadę z Wrocka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli wbijacie rano to będę czekał w nysie na orlenie o 8 :naughty: ( tam gdzie się rozstaliśmy w tamtym roku )

przyjade po ciebie, jak masz zderzak w kolorze :decayed:

Nyska bez Kermita :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki co o tym sadzicie;

Wpis dodany przez Vagnysa na fejsa '' Prośba do Wszystkich , prosimy o nie odgradzanie taśmami placu dla wyimaginowanych kolegów którzy przyjadą albo nie przyjadą , nie robieniem wielkich „obozowisk” , jest to impreza piknikowa – integracyjna , poznajmy się dobrze , bawmy się wspólnie a nie „odgradzajmy” (nie pomijając względy estetyczne).''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chodzi o to żeby w sobotę zniknęły, w piątek będą taśmować :decayed: Czorny, dużo taśmy weź :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy jak to sie uda ogarnąć, będziemy w telefonach najwyzej:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam wjazdówke więc będę :decayed:

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś z centrum ciśnie i będzie kombinował być na piatek rano? bo powoli można patrzeć na mape gdzie jest ta nysa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ma ktoś na sprzedaż jakies graty do a4 b5 niech napisze tu to zrobimy dila na nysie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ma ktoś na sprzedaż jakies graty do a4 b5 niech napisze tu to zrobimy dila na nysie :grin:

Co potrzeba? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...