Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Vag nysa 14' 6-8 czerwca


czorny_07

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega który dorabiał mi nakrętki na przód zrobił nieplanowany wypad do Niemiec i nie mam jak odebrać. Tył mam niekompletny bo brakuje mi jednego górnego mocowania do Q. Generalnie jestem w czarnej d*pie... :facepalm: Jakby było mało dzisiaj dowiedziałem się że moje felgi muszą zostać wypiaskowane jeszcze raz bo coś się skaszaniło i raczej nie zdążę ich już ogarnąć. Także na Nysę będzie prawie seria ale przynajmniej upodlę się w doborowym towarzystwie. :decayed: Trzeba szukać pozytywów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pier**lisz a nie solisz. Ty jedziesz się pokazać czy spotkać ze znajomymi? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam ja jadę ze odpadajaca szpachlówka :grin: ale wazne że wasze mordki zobaczę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pier**lisz a nie solisz. Ty jedziesz się pokazać czy spotkać ze znajomymi? :wink:

Jade sie najebac i potanczyc. ade3u8a8.jpg

---------- Post dopisany at 19:52 ---------- Poprzedni post napisany at 19:51 ----------

Jestem z goldim od 12 w nysie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam ja jadę ze odpadajaca szpachlówka :grin: ale wazne że wasze mordki zobaczę :decayed:

Co to tam odpadająca szpachlówka.. jak zobaczycie moją furę to się przeżegnacie :grin: Jak mnie wpuszczą na teren imprezy to będzie sukces :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wiem czy mi się uda przyjechać na 8.00, bo moja do pracy jeszcze chce iść w ten dzień :facepalm: I możliwe, że będę koło 12-14. Poproszę o miejsce jak coś, ale dam jeszcze znać dzień przed :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może do której godziny wpuszczają na teren imprezy? Trzymają się regulaminu i o 22 naprawdę zamykają bramę? Ciężko będzie mi się wyrobić, żeby tam dotrzeć na czas, a koniecznie chciałbym tam być w piątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszą atrakcją będzie jak wy***ią Jawora za ten jego namiot :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest gdzieś jakiś plan imprezy, ja chyba bede dopiero w sobote:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest gdzieś jakiś plan imprezy, ja chyba bede dopiero w sobote:whistling:

Nie zdziałasz nic z tym piątkiem ?:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest gdzieś jakiś plan imprezy, ja chyba bede dopiero w sobote:whistling:

Nie zdziałasz nic z tym piątkiem ?:whistling:

no własnie lipa jest, ma montaż pod koniec tygodnia i nie wiem czy się wyrobię, a na noc to chyba bez sensu jechac, wole wystartować rano w sobotę:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszą atrakcją będzie jak wy***ią Jawora za ten jego namiot :grin:

ile miejsc parkingowych będzie do wynajęcia ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...