Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Vag nysa 14' 6-8 czerwca


czorny_07

Rekomendowane odpowiedzi

więc panowie numerek wjazdowy mam to mozecie mnie dopisac :decayed:

PS. Pucek ,dydo85 jak coś to szło by razem jechac w kolumnie ale to tylko propozycja :wink: bo nie wiem jakie plany macie:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również wbijam w piątek z rana :banan:

:drunk:

no raczej tanken :polew:

---------- Post dopisany 20-01-2014 at 09:38 ---------- Poprzedni post napisany 19-01-2014 at 21:00 ----------

Z racji tego ze w tamtym roku balowalismy do rana a potem rozjazd do domu ( niedziela ) mam pytanie czy jest ktos w stanie załatwić alkomat i wziasc na nyse przynajmnie sokojnie i bez stresu bedziemy mogli wracac do domku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi alkomatami to różnie, na oemie pilismy do 7 rano :grin: o 11 dmuchając w 2 dwa alkomatu 0.00, a w głowie rozpidziaj :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi alkomatami to różnie, na oemie pilismy do 7 rano :grin: o 11 dmuchając w 2 dwa alkomatu 0.00, a w głowie rozpidziaj :polew:

Jaki z tego moral za malo wypiliscie, a w glowie rozpiz*ziel z powodu tej malej ilosci haha :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również wbijam w piątek z rana :banan:

:drunk:

no raczej tanken :polew:

---------- Post dopisany 20-01-2014 at 09:38 ---------- Poprzedni post napisany 19-01-2014 at 21:00 ----------

Z racji tego ze w tamtym roku balowalismy do rana a potem rozjazd do domu ( niedziela ) mam pytanie czy jest ktos w stanie załatwić alkomat i wziasc na nyse przynajmnie sokojnie i bez stresu bedziemy mogli wracac do domku :)

Prawdopodobnie bede miał alkomat :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi alkomatami to różnie, na oemie pilismy do 7 rano :grin: o 11 dmuchając w 2 dwa alkomatu 0.00, a w głowie rozpidziaj :polew:
:grin::grin:

Te, te, ja miałem 0,6 :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jo też jadę a kobialki bierzecie bo widzę nikt nie napisał +1

tu raczej nikt nie przyjedzie sam, to ze znajomymi, to z dziewczynami, ja po prostu wypisuje klubowiczów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jo też jadę a kobialki bierzecie bo widzę nikt nie napisał +1

tu raczej nikt nie przyjedzie sam, to ze znajomymi, to z dziewczynami, ja po prostu wypisuje klubowiczów :wink:

to mnie możesz dopisać :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...