Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy przyśpiesza tak jak powinien? [filmik]


Scoodi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Otóż przypierzam się do chipa w aucie na około 110 - 115km, aktualnie teoretycznie powinno być 90.

Przed chipem specjalnie nagrałem filmik, jak auto sie zbiera, aby potem porównać po chipie.

Chciałbym poznać waszą opinie, czy on jest taki jak powinien, czy może wasze 1z idą lepiej.

Autko z 95' roku stąd moje pytania, czy czasem nie stracił za dużo koni przez te lata.

Filmik nagrałem przy prędkości 50-100km/h na trzecim biegu, ponieważ to jest taka predkosc najczesciej uzywana do wyprzedzania gdzies w mieście, a starty spod świateł mnie nie interesują.

Czekam na opinie, pozdrawiam ; )

Wybaczcie za jakość, ale nic lepszego nie mam do wyboru jak telefon ; p

https://www.youtube.com/watch?v=DTWTNyIO16Q

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedź na hamownie tam sprawdzą kondycję silnika i powiedzą ile można jeszcze wyciągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbiera się tak jak powinien:wink:

:facepalm:

A na jakiej podstawie to stwierdzasz ?

Na filmie gówno widać. Nie widzisz jak operuje pedałem przyśpieszenia .

Tak jak kolega wyżej napisał , jeżeli planujesz chipa to wypadałoby odwiedzić hamownię i sprawdzić stan wrażliwych podzespołów.

Ale tak strzelając na ślepo, to wydaje mi się że dobrze przyśpiesza .

U mnie w AFN 110KM na 3 biegu to wskazówka szybciej wędruje w prawo, czyli jak na 90KM to masz chyba dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzisz jak operuje pedałem przyśpieszenia .

No przy 50-tce, gaz w podłogę, aż do 100km/h i tyle ; )

EDIT:

Jeżeli ktoś jest ciekaw lub zastanawia się nad chipem, to mogę nagrać drugi filmik do porównania, jak to wygląda po chipie. Zwykły seryjny silnik na samym programie, bez żadnych wymian wtrysków itd. ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm mam ten sam rocznik i ten sam silnik oraz to samo nadwozie ;):wink: co prawda nie uzywam zakresu od 3 do 4 bo mi to zwyczajnie nie potrzebne ;) tam sie juz kończy moment a rośne tylko moc i spalanie no od czasu do czasu ją przegonie.. na oko wygląda podobnie do mojej choć mam wrażenie że u mnie jest ciuteczke szybciej .. ale może to tylko moje wyobrażenie.. wiadomo każdy swoje chwali xD:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze ; )

Dotychczas mialem wrażenie, że obroty powinny rosnąć nieco szybciej, ale widocznie się myliłem ; p

zawsze można zapiąć Vaga i wrzucić loga do K-powera i wszystko będzie wiadomo:naughty:co jest a co zdechło , albo jaki bonus:shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu b4 mojego brata...Pełen gaz od 100km/h do 140km/h

---------- Post dopisany at 16:46 ---------- Poprzedni post napisany at 16:42 ----------

A tu na 4-biegu no i również widać jak ładnie idzie od 100-140.

Na serii objechała 4xAudi 80 b4 znajomych...Wiadomo,że nie odchodził im jak szalony ale coś tam się oddalał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Otóż przypierzam się do chipa w aucie na około 110 - 115km, aktualnie teoretycznie powinno być 90.

Przed chipem specjalnie nagrałem filmik, jak auto sie zbiera, aby potem porównać po chipie.

Chciałbym poznać waszą opinie, czy on jest taki jak powinien, czy może wasze 1z idą lepiej.

Autko z 95' roku stąd moje pytania, czy czasem nie stracił za dużo koni przez te lata.

Filmik nagrałem przy prędkości 50-100km/h na trzecim biegu, ponieważ to jest taka predkosc najczesciej uzywana do wyprzedzania gdzies w mieście, a starty spod świateł mnie nie interesują.

Czekam na opinie, pozdrawiam ; )

Wybaczcie za jakość, ale nic lepszego nie mam do wyboru jak telefon ; p

https://www.youtube.com/watch?v=DTWTNyIO16Q

mi sie wydaje ze lipnie coś sie zbiera .

wytnij kata i środkowy tlumik

u mnie od nowosci auta nie byly ruszane tłumiki i zasyfione byly ze szok ,o kacie nie wspomne bo też popiołu w srodku mial ale mimo wszystko auto sie extra zbierało ,po wycieciu myślałem ze mechanior mi chipa wsadził do kompa bo nie to auto :radocha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Otóż przypierzam się do chipa w aucie na około 110 - 115km, aktualnie teoretycznie powinno być 90.

Przed chipem specjalnie nagrałem filmik, jak auto sie zbiera, aby potem porównać po chipie.

Chciałbym poznać waszą opinie, czy on jest taki jak powinien, czy może wasze 1z idą lepiej.

Autko z 95' roku stąd moje pytania, czy czasem nie stracił za dużo koni przez te lata.

Filmik nagrałem przy prędkości 50-100km/h na trzecim biegu, ponieważ to jest taka predkosc najczesciej uzywana do wyprzedzania gdzies w mieście, a starty spod świateł mnie nie interesują.

Czekam na opinie, pozdrawiam ; )

Wybaczcie za jakość, ale nic lepszego nie mam do wyboru jak telefon ; p

https://www.youtube.com/watch?v=DTWTNyIO16Q

Sprawdź z gpsem jaką masz prędkość na 3 biegu przy

2 tys obr

2,6 tys

3 tys

Powinieneś mieć 51km/h, 66km/h i 76km/h przy ogumieniu 195/65/15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...