Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Przeróbka przodu na B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jakbym go chciał od razu sprzedać, to bym się nie bawił w przeróbki, tylko doprowadził do serii. Kiedyś na pewno sprzedam, bo następne będzie A6, ale póki co, moja mi się podoba;)

Opublikowano

A nie boisz się tak bez poduszek jeździć? Może przewrażliwiony jestem ale ja bym tak nie umiał.

Masz zacięcie, trochę jak osoby budujące repliki. I to podziwiam.

Opublikowano

Młody jest to i fantazja ułańska :> Ja powiem szczerze, że zrobić B7 z B6 to jeszcze ujdzie, ale z B5 to trochę porażka. Pogratulować tylko zapału i chęci, ale efekt lekko "niesmaczny" jak dla mnie. Kwestii sprzedaży nie poruszam, bo to auto chyba w rodzinie zostanie na najbliższe 1000 lat :thumbdown:

Opublikowano

Młody jest to i fantazja ułańska :> Ja powiem szczerze, że zrobić B7 z B6 to jeszcze ujdzie, ale z B5 to trochę porażka. Pogratulować tylko zapału i chęci, ale efekt lekko "niesmaczny" jak dla mnie. Kwestii sprzedaży nie poruszam, bo to auto chyba w rodzinie zostanie na najbliższe 1000 lat :thumbdown:

nie jest najgorzej. proporcje zachowane. szkoda tylko, że nie zrobiles B8. B7 to jak dla mnie - najmniej ciekawe A4

Opublikowano

Wszystkie moje pierwsze auta bez poduszek były... i ja chyba też się nie bałem jeździć "bez nich" ...

Opublikowano

Są gusta i guściki mi szczerze się to nie podoba a co z tym idzie nie wnikam w temat sprzedaży auta.

Opublikowano

Wszystkie moje pierwsze auta bez poduszek były... i ja chyba też się nie bałem jeździć "bez nich" ...

Moje pierwsze auto też nie miało poduszek (fiat 126p :>). Inaczej się jeździ samochodem, który seryjnie nie miał poduszek a takim który po wypadku zamiast poduszek ma atrapy. Taka jazda jest "trochę" nieodpowiedzialna. Fajnie się jeździ dopóki nie zdarzy się tragedia (np. pasażer będzie miał poważne obrażenia bo zamiast w poduszkę uderzy w deskę rozdzielczą). Ale w końcu takie są prawa młodości, o tym się nie myśli.

Przepraszam za OT. Ale dla mnie bezpieczeństwo a nie wygląd auta jest na pierwszym miejscu.

Opublikowano

szkoda tylko, że nie zrobiles B8. B7 to jak dla mnie - najmniej ciekawe A4

Też mam takie zdanie. B8 byłoby :kox:

Opublikowano

szkoda tylko, że nie zrobiles B8. B7 to jak dla mnie - najmniej ciekawe A4

Też mam takie zdanie. B8 byłoby :kox:

taa z B5 to wypas w 100% :)

Opublikowano
  • Autor

Niepotrzebnie jeden z kolegów odgrzał temat, bo od 2 dni sypią się posty w stylu "podoba" i "nie podoba" - nie o to chodzi w temacie, bo głównym zamysłem było uzyskanie wiedzy potrzebnej do tej przeróbki i Waszych porad, pomysłów popartych linkami. Opinie? Ok, ale nie zaśmiecajmy tematu:)

Opublikowano

Oki a skonczone to juz ? Wrzuc jakies foto :)

To ze jednym sie podoba drugim nie to sie nie denerwuj :) Zawsze tak bylo , jest i bedzie :) Wyglad kwestia gustu dla mnie przod jajo. Razi troche bok (wysokosc ) . Pracy wlozyles efekt jest niezly.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.