Skocz do zawartości
IGNOROWANY

temperatura cieczy


domestos

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie powiedzie co to moze oznaczać jezeli temp. silnika na vagu wynisi 96 stopni a temeratura cieczy 58. W grupie pomiarowej 004

---------- Post dopisany at 20:14 ---------- Poprzedni post napisany at 19:57 ----------

Dodam ze po długiej trasie

---------- Post dopisany at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany at 20:14 ----------

Na liczniku równe 90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas jazdy temoeratura silnika 89 a cieczy 17 na postoju rośnie. Węże u góry goracy na dole letni hyba termostat się klania jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziomek powiedz mi czym sie rozni temp. Silnika od temp. Cieczy? W grupie 4 masz temp. Silnika czyli cieczy a w ostatnim okienku masz temp. Powietrza w dolocie, nic nie kombinuj.

Wysłane za pomoca sputnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzikowka bo znalazlem opis bloków i tam właśnie tak bylo opisane.

---------- Post dopisany at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany at 22:23 ----------

A moze masz jakiś opis bloków vag vom 409. I jak sprawdzic termostat vag com bo wzedzie jest opis dla diesel i w grupie 007 nie mam wskazań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wez sobie zainstaluj vag 3.11 ta sa dobrze opisane bloki bo w tym polskim to pierdoly sa popisane, w grupie 1 masz temp. cieczy no i w 4

Wysłane za pomoca sputnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam vag com 4.09 bodajże ale opis powinien jakiś ogolny być

---------- Post dopisany 16-01-2014 at 20:09 ---------- Poprzedni post napisany 15-01-2014 at 23:12 ----------

Panowie powiedzie do czego służy ten czujnik w dolnym wężu od chlodnicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak sprawdzić vagiem czy jest dobry?

---------- Post dopisany 23-01-2014 at 07:43 ---------- Poprzedni post napisany 17-01-2014 at 23:41 ----------

On mierzy tylko temp? Czy za cos jeszcze odpowiada

---------- Post dopisany 25-01-2014 at 18:56 ---------- Poprzedni post napisany 23-01-2014 at 07:43 ----------

Odp. Ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mierzy temp dużego obiegu i m.in. włącza wentylator chłodnicy

Dlaczego się o niego pytasz, najważniejszy czujnik temp. to ten przy bloku silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak chcialem wiedzieć czy na vagu pokazuje temperaturę z tego czujnika.

---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 22:16 ----------

I dokładnie za co jest odpowiedzialny czytałem tez o czujniku w chłodnicy który odpowiada za wentylator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...