Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[S4B6] nogaro blue nowa zabawka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witka panowie jako ze zrobilrm przesiadke z A6C6 3.0tdi postanowilem zapodac temacik o moim nowym autku.

Padlo na S4B6 4.2 v8 manual

Rocznik 2004

Kolor nogaro blue szukalem chba ze 4 miesiace :-)

Wydech miltek pieknie gada

Felgi RS6 19"

Szyber dach

Fotele kremowa skora recaro full elektryka I podgrzewanie

Bose

Rns-e

Bt

DVD bedzie zmiana na ps 3

Xenon auto

Itd itp

Co moge powiedziec o tym aucie poprostu zakochalem sie a myslalem ze 3.0tdi jedzie:decayed:

Fotki narazie robione tel ale juz niedlugo cos lepszego.

IMG_20131105_115735.jpg

IMG_20131105_115849.jpg

IMG_20131105_120022.jpg

IMG_20131105_120048.jpg

Opublikowano

Gratki zakupu

kolor petarda :slina:

Male sprostowanie masz ksenon nie biksenon

bixy maja wieksza soczewke chyba ze nie dowidze na tel:wink:

Opublikowano
  • Autor

A sorki zostalo mi z a6 racja xenon z auto

Opublikowano
:jerk::kox:
Opublikowano

Tylko kierownica nie z tej odpowiedniej strony:D

Kolor mega i ogolnie S4 robi robote:)

Z tego co widze to kolega winczako ma ogarniety temat S4 wiec tu zawsze ktos pomoze;)

Gratuluje i szerokosci

Opublikowano
Tylko kierownica nie z tej odpowiedniej strony:D

skoro mieszka w UK to chyba z odpowiedniej :)

Opublikowano

Silnik Konkret chłopaku :jerk:

Opublikowano

Kozak! :wink4:

Opublikowano

ładne autko, kolor wiadomo :thumbup::thumbup:

białe recaro:jerk: widzę że trochę brudne, wyczyścić by się przydało :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Tak spokojnie te foty byly robione po kupnie .Autko powoli bedzie ogarniete tak wiec zapodam fotki po dla porownania.

Opublikowano

nogaro blue jaki ma kod lakieru ?

Opublikowano
nogaro blue jaki ma kod lakieru ?

lz5m

Opublikowano

to ciut się różni od mojego :wink:

Opublikowano

AFAIK Nogaro blau był kolorem wyłącznie dla S4/RS4

Opublikowano

Ten niebieski coraz bardziej mi sie podoba, gratulacje zakupu :-) bezawaryjnosci bo modzic nie ma czego :-)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Kola pomalowane w grafit mat no i w końcu udało mi się dostać kiere od TT-R8


IMG_20140306_172313.jpg

IMG_20140322_175040.jpg

Opublikowano

Niesamowity sprzęt, też chciałbym taką mieć ale przeraża mnie spalanie :)

Chociaż lepsza od takiej bryki jest tylko Jessica Alba w latexach :)

Opublikowano

Przezajebisty kolor i do tego jeszcze S4, szkoda, że tak cieżko go trafić jak się szuka auta do kupna.

Felgi z RS6 masz 9Jx19 ET33 ? Nie przycierają ?

Opublikowano
  • Autor

Z felgami to nawet nie wiem jakie et bo były juz na aucie ale nic nie obcięra ostatnio dolozylem dystans 15mm .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.