Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Olej+filtry+numer części

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Płukankę? :)

Opublikowano

http://www.kolegaberlin.pl/pol_pl_LIQUI-MOLY-PRO-LINE-ENGINE-FLUSH-MOTOR-SPULUNG-500ml-4308_1.jpg

wlewasz na goracy silnik przez lejek bagnetu, odpalasz na 10 minut i zlewasz

potem świezy olej i wio

Opublikowano
  • Autor

Pierwszy raz słyszę o czymś takim, dzięki za info :) jak robić to porządnie...

Opublikowano

Jeżdżę na Motulu X-cess, ale LM to klasa sama w sobie. Dev wie co mówi.

Opublikowano
  • Autor

No to LM lejemy, nie ma to tamto :P. Tylko czy po tej płukance nie zacznie cos gdzieś sie pocić? Nagar po części uszczelnia silnik i kto wie co wyjdzie po czyszczeniu :)

Opublikowano

leje i lałem ta płukanke do nastu aut, zadnych problemów

Opublikowano

przez lejek bagnetu? a przez korek wlewu oleju to nie będzie to samo?

Opublikowano

jak wlejesz przez bagnet to wszystko pojdzie w miske i w olej i sie wymiesza

a jak przed przez wlew to znaczna cześc zostanie w głowicy

Opublikowano
  • Autor

W takim razie warto by wypłukać silnik, bo pewnie od x czasu nic nie było dolewane :)

Opublikowano

Widzicie sami jak to jest z tymi olejami, jednemu LM innemu castrol, a wszystko zależy od typu silnika, w jednym będzie nagar i głośno w innym na tym samym oleju ok. Ja mam Castrola 0W30 i jest gitara, płukankę stosuje odkąd mam Audi, to potwierdzam i polecam jak coś zapraszam posiadam produkty LM.

Opublikowano
  • Autor

Jaki jest u Ciebie koszt LM 0w30? :) + płukanka też z LM?

Opublikowano
Opublikowano
  • Autor

oooo rabaty dla forumowiczów? :))

Opublikowano

Tak, jak najbardziej rabaty dla rofumowiczów... wyślę na PW ofertę.

Opublikowano
  • Autor

Będę wdzięczny :)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Witam nie chce zasmiecac watku ale prosze o opinie w mi jej sprawie a wiec do mojego audi 1.8t silnik bfb wlano mi olej valvoline 5w40 maxlife z norma olejowa vw 502/505 , według vw do tego modelu norma olejowa to 503 , moje pytanie brzmi co muszę zrobic czy jak najszybciej wymienić olej na poprawny czy moge go bezpiecznie użytkować do kolejnej wymiany ,auto ma 200tys przebiegu czasem troszkę pocisniete na drodze do max mocy, dziękuje za odpowiedz

Opublikowano

Byłem za castrolem lalem go i bylem zadowolony do chwili kiedy zacząłem słyszeć napinacz najpierw troszkę pożniej bardziej .... martwiłem sie.. nie potrzebnie

wystarczyła płukanka LM ?(pół pod korek ,poł pod bagnet) po to by głowke poczyścić i dół silnika,

zalałem LM 0W40 ENERGY SYNTHOIL cena 72 eur u dystrybutora Liqui-Moly

efekt : o niebo lżejszy start oraz cichuteńko jak w kościole ,

wniosek : plukanka pomogła napewno , olej jakościowo o wiele lepszy od poprzedniego co slychać rano po odpaleniu a raczej czego nie słychać:wink: silnik latwiej ,lzej wchodzi na obroty ,takie efekty u mnie po zmianie oleju i plukaniu:naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.