Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi a8 d2 / 4.2 PB + LPG / S8 addons

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Chciałbym Wam przedstawić następczyni a4 !

Model: a8 d2

Rok: 1994

Silnik: 4.2 PB + LPG

Napęd: Quattro

Skrzynia: Tiptronic

Nadwozie:

  • Zderzak S8 przód
  • Zderzak S8 tył
  • Lusterka S8

Wnętrze:

  • Kremowa/Beżowa skóra
  • Kierownica S
  • Tunel polift

Układ wydechowy:

  • Katalizatory out

Zawieszenie: Oryginalne z S8

Koła: Zima 16" + Lato 19"

Plany:

  • Naprawa skrzyni :kwasny:
  • Inne naprawy :grin:

Zdjęcia zapożyczone od poprzedniego właściciela:

739992_260837257402789_2137784707_o.jpg 994414_281657205320794_784411381_n.jpg

1397532_260837290736119_710030195_o.jpg 1398514_260837277402787_292469497_o.jpg

1412264_260837294069452_910693132_o.jpg 1536597_281657231987458_1011906875_n.jpg

1545616_281657305320784_1026040700_n.jpg 1545706_281657178654130_1711189398_n.jpg

Opublikowano

Konkretna :naughty:

Co się ze skrzynią stało?

Opublikowano
  • Autor

Obawiam się koszy do naprawy :/ tak wiec lepiej chyba swap na jakąś skrzynię lub remont.. Otóż ślizga się na 3 i 4 biegu oraz lekko na 2.. Ale jeszcze nic nie wiadomo..

Opublikowano

jak mi się podobają te a8-ki :kox:

jak by był jeszcze środek z fotelikami recaro to już całkiem :jerk:

Opublikowano
  • Autor

Komplecik Recaro widziałem na alledrogo za 600zł nawet :)

o tu: Kompletny środek Audi A8 D2 RECARO Beżowe skóry! (3863574393) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Bardziej martwi mnie ta skrzynia :decayed: ale właduje jak w swoją a4 i będzie kozak :jerk::naughty:

Opublikowano
Komplecik Recaro widziałem na alledrogo za 600zł nawet :)

o tu: Kompletny środek Audi A8 D2 RECARO Beżowe skóry! (3863574393) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Bardziej martwi mnie ta skrzynia :decayed: ale właduje jak w swoją a4 i będzie kozak :jerk::naughty:

żeby do naszych a4 było tyle co do a8 i to w takich $$ to co druga jeździła by z rikardo na pokładzie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

A no to jest tańsze ale znów zderzaki z eski albo lusterka to gniotą suty cenowo ! :)

Opublikowano

Fajowa ta A8-ka od zawsze mi sie bardzo podobały. Moim zdaniem tylko fele wymienić na jakieś inne.

Opublikowano
  • Autor

Tz te 19" Ci nie pasują ;> ?

Opublikowano

Graty Dawid nowej fury:p peenie nieraz sie spotkamy na miescie, powodzonka w modzeniu..:wink: ps. Ile toma kucy, jak spalanie?

Opublikowano
  • Autor

No spalanie na ten czas oscyluje między 12L a 18L LPG. Tragedii nie ma, jak spokojnie jeździmy i cieszymy się dźwiękiem to myślę że do tych 12L zejdziemy :)

A kucy ma 299 ;)

Opublikowano
Tz te 19" Ci nie pasują ;> ?

tak, wydają się zbyt delikatne, powinny być masywniejsze, grubsze ramiona.

ale to tylko moje zdanie, indywidualna kwestia gustu:decayed:

mimo wszystko furka zacna:kox:

Opublikowano

Widze, że z mojego miasta i chyba nawet wiem od kogo :kox:

Opublikowano

ładnie się prezentuje:thumbup1:

fele dla mnie bardzo OK

natomiast końcówka wydechu wygląda:facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Tak masz rację. Muszę poszukać całego tylnego tłumika z końcówką:facepalm:

Opublikowano
Obawiam się koszy do naprawy :/ tak wiec lepiej chyba swap na jakąś skrzynię lub remont.. Otóż ślizga się na 3 i 4 biegu oraz lekko na 2.. Ale jeszcze nic nie wiadomo..

Nie kombinuj, zrob kompleksowy remont w dobrym warsztacie i bedziesz zadowolony:wink:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

dobra fura :kox:

ale kiedyś pisałeś, że sprzedajesz 1.6 adp bo student jesteś i szukasz oszczędności...dobrze trafiłeś w ten wózek :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Zrezygnowałem ze studiów i nieco nazbierałem kasiory w sumie tysiak leciał na studia miesięcznie.. i dorobiłem się tego i znów zacząłem studia :) a skrzynię wymieniam w tym miesiącu jak dobrze pójdzie :banan:

W sumie za dobrą cenę kupiłem :)

Opublikowano

Info potwierdzone co do byłego właściciela :grin:

Świat jest mały :wink:

Opublikowano
  • Autor

No właśnie pytałem znajomego od którego kupiłem to prawie mówił, że z Żor :D hah mam nadzieje, że padła nie kupiłem :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.