Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Black b5 by lukass /tdi/quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Myślę że opona zmieni się razem z kołem na sezon :D

Opublikowano

Spoko sedanik, mega wszystkie plasticzki i kratki dopracowane. Fajny mieszek i gałka zmiany biegów, osobiście bardzo mi sie podoba ten tunel w carbonie, czym go oklejałeś? Czym malowałeś gril z przodu ze znaczkiem i tylny znaczek OOOO ? Niezły efekt, oby służył jak najdłużej.

Opublikowano

Fajna sztuka :D Jak zrobiłeś te końcówki wydechu? Uciąłeś tamte stare końcówki i wspawałeś te? Dałbyś rade zrobić foto od dołu tłumika? I gdzie dorwałeś tylny dyfuzor? :)

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Sebalbn napisał:

Spoko sedanik, mega wszystkie plasticzki i kratki dopracowane. Fajny mieszek i gałka zmiany biegów, osobiście bardzo mi sie podoba ten tunel w carbonie, czym go oklejałeś? Czym malowałeś gril z przodu ze znaczkiem i tylny znaczek OOOO ? Niezły efekt, oby służył jak najdłużej.

Dzięki, dzięki. Tunel okleiłem carbonem 5d z alledrogo, a ramki w pianoblack. Gril i znaczki są w matowym plastidipie. 

Opublikowano
  • Autor
33 minuty temu, Zgasio napisał:

Fajna sztuka :D Jak zrobiłeś te końcówki wydechu? Uciąłeś tamte stare końcówki i wspawałeś te? Dałbyś rade zrobić foto od dołu tłumika? I gdzie dorwałeś tylny dyfuzor? :)

Dokładnie. Stare ucięte a nowe wspawane na proste rury. Tylny dyfuzor to moje hand made :D zderzak to zwykły polift i trochę mojej weny twórczej ?

Opublikowano

Dużo musiałeś uciąć? Aha, spoko wyszedł ?

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Aktualizacja na koniec 2k19 :decayed:

C360_2019-10-07-18-55-22-177.jpg

C360_2019-10-07-18-52-53-399.jpg

C360_2019-10-07-18-47-36-821.jpg

C360_2019-10-07-19-10-48-994.jpg

C360_2019-10-07-19-05-45-013.jpg

USER_SCOPED_TEMP_DATA_orca_share_media1570468510621.jpg

C360_2019-10-07-19-03-25-939.jpg

C360_2019-10-07-19-01-51-244.jpg

C360_2019-10-07-18-59-59-800.jpg

C360_2019-10-07-18-57-16-736.jpg

Opublikowano

Fajnie to wygląda, zrobione z gustem :) 

No i felgi w tym kolorze robią robotę! Gratulacje ;)

Opublikowano

:kox::thumbup1:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Koniec sezonu, i oczekiwanie na śnieg ? ⛇ 

C360_2019-12-14-15-03-21-977.jpg

C360_2019-12-09-18-33-33-351.jpg

C360_2019-12-09-18-43-34-459.jpg

C360_2019-12-09-18-50-13-624.jpg

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

 

C360_2020-04-14-15-03-32-581.jpg

C360_2020-04-14-15-01-44-866.jpg

C360_2020-04-14-14-59-57-308.jpg

Opublikowano

Powiedz proszę jakich materiałów uzyles do wykonania dokladek tych dolnych płaskich. Oraz z czego masz dołozone progi ? :)

 

Jakiez zdjecia z prac nad zderzakiem tył ? :D

 

Edytowane przez PJUS

Opublikowano

:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
W dniu 14.04.2020 o 21:54, PJUS napisał:

Powiedz proszę jakich materiałów uzyles do wykonania dokladek tych dolnych płaskich. Oraz z czego masz dołozone progi ? :)

 

Jakiez zdjecia z prac nad zderzakiem tył ? :D

 

Wszystkie dokładki są wykonane z arkusza plastiku pp 2x1m. A progi są z omegi b fl :D zdjęcie gdzieś są napewno.. Ale gdzie? ? 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

2020

C360_2020-06-01-23-47-06-463.jpg

C360_2020-06-01-23-44-26-499.jpg

C360_2020-06-02-00-30-26-351.jpg

C360_2020-06-02-00-37-54-904.jpg

C360_2020-06-02-00-09-56-640.jpg

C360_2020-06-02-00-26-19-840.jpg

C360_2020-06-02-00-18-35-667.jpg

C360_2020-06-01-14-23-49-422.jpg

Opublikowano

:thumbup1:

Opublikowano

Ladne autko :) dawaj bixa :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.