Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Black b5 by lukass /tdi/quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ok ok ;D

A co z tym radiem ? ;)

---------- Post dopisany 31-01-2014 at 14:34 ---------- Poprzedni post napisany 30-01-2014 at 19:26 ----------

Ma ktoś zdjęcia czarnej audi z czarnym wypełnieniem lamp ? jak to wygląda ? :)

I chciałbym zmienić u siebie dokładkę z przodu. CO polecacie ? :decayed:

Opublikowano

granatowa b5, tzn prawie czana:grin:

aaa.jpg

Opublikowano

Można wiedzieć ile zabuliłeś za taką ałdice ?

Opublikowano
  • Autor

a na czarnej będzie to dobrze wyglądało ? ;D

Dziś w garażu znalazłem oto takie coś ;D :

?ui=2&ik=47188f21d2&view=fimg&th=143e9844adf11de4&attid=0.1&disp=inline&safe=1&attbid=ANGjdJ89we1skxEBrqLawLFAhlfccWy-su77pbVUA5GzlKESU_P4qPl13j-3vvgWuxt77SHPIX3mrNNHH7BSE7EcbQKoW0xV2IKsYb_vjrsxs9xwZ7UXcRjr--XBD0M&ats=1391192200914&rm=143e9844adf11de4&zw&sz=w1249-h492

Nadal nie wiem co z tym radiem.. tak żeby mozna było przerobić na aux lub usb...:kwasny:

---------- Post dopisany 01-02-2014 at 19:23 ---------- Poprzedni post napisany 31-01-2014 at 19:18 ----------

Które pod seryjne radio ?

1. Głośniki HERTZ DCX165 AUDI A3 A4 TT zamiast Bose (3864917416) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

2. 2 sztuki GŁOSNIKI HERTZ DSK 165.3 zwrotnice tweter (3911842659) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Opublikowano
a na czarnej będzie to dobrze wyglądało ? ;D

Dziś w garażu znalazłem oto takie coś ;D :

https://mail.google.com/mail/u/0/?ui=2&ik=47188f21d2&view=fimg&th=143e9844adf11de4&attid=0.1&disp=inline&safe=1&attbid=ANGjdJ89we1skxEBrqLawLFAhlfccWy-su77pbVUA5GzlKESU_P4qPl13j-3vvgWuxt77SHPIX3mrNNHH7BSE7EcbQKoW0xV2IKsYb_vjrsxs9xwZ7UXcRjr--XBD0M&ats=1391192200914&rm=143e9844adf11de4&zw&sz=w1249-h492

Nadal nie wiem co z tym radiem.. tak żeby mozna było przerobić na aux lub usb...:kwasny:

---------- Post dopisany 01-02-2014 at 19:23 ---------- Poprzedni post napisany 31-01-2014 at 19:18 ----------

Które pod seryjne radio ?

1. Głośniki HERTZ DCX165 AUDI A3 A4 TT zamiast Bose (3864917416) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

2. 2 sztuki GŁOSNIKI HERTZ DSK 165.3 zwrotnice tweter (3911842659) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

z przodu masz 13cm, bez rzeźby 16 nie wejdzie

Opublikowano
  • Autor

Ale mi chodzi żeby w półkę tylną wsadzić ;)

---------- Post dopisany 02-02-2014 at 20:15 ---------- Poprzedni post napisany 01-02-2014 at 20:11 ----------

A ile kosztuje wgranie programu i o ile wzrasta spalanie gdybym chciał tylko program i wycięcie kata? < z katem sam sobie poradzę>

---------- Post dopisany at 23:38 ---------- Poprzedni post napisany at 20:15 ----------

Co o tym myślicie ?

35f4ff62e550f19dmed.jpg

1630b2e5230cb259med.jpg

741170e92037d46bmed.jpg

ddcee11ef5af8290med.jpg

Pasuje coś ?

Opublikowano

Lampy to tak nie pomalujesz :P

Opublikowano
  • Autor

Wiem ;D ale tak orientacyjnie ;D

Bo nie mogę znaleźć czarnej audi z czarnymi lampami:facepalm:

Opublikowano

program zależy gdzie, dobry fachowiec z 700zł weźmie. Kata nie wycinaj, lepiej wybij jego środek. Taniej wyjdzie bo sam to ogarniesz, a różnic pomiędzy pustym katem a wspawaną rurą w jego miejsce nie odczujesz. Spalanie przy dobrze zrobionym programie i przy zachowaniu takiego samego stylu jazdy jak przed programem nie skutkuje wzrostem spalania.Będzie to samo, a może i minimalnie mniej.

Opublikowano

Masakra:) nie kombinuj.

Graty fury, fajnie ze Q

---------- Post dopisany at 12:17 ---------- Poprzedni post napisany at 12:16 ----------

Nie kombinuj lampami bo masakrycznie to wyglada.

Graty auta i fajnie ze Q:)

Opublikowano
  • Autor

Z lampami nie będę kombinował ;D

zostaje jak jest ;D

A gdzie zrobi się dobrze program ? jestem z okolic Wielunia, Sieradza, no i koło Łodzi .

Jeszcze sprawa radia ;D co zrobić aby mieś usb lub auxa i chciałbym jakąś dokładkę przedniego zderzaka, polecacie coś ? ;)

---------- Post dopisany 04-02-2014 at 13:43 ---------- Poprzedni post napisany 03-02-2014 at 13:57 ----------

Ma ktos jakiś fajny poradnik jak zrobić podświetlenie wewnętrzne klamek ? ;D

---------- Post dopisany at 18:04 ---------- Poprzedni post napisany at 13:43 ----------

Złamała mi sie antena... to będzie dobra? ANTENA teleskopowa samochodowa Audi A4 W BŁOTNIK (3945128842) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Opublikowano

Ładny sedan :) powodzenia w modach i bezawaryjności.

Na dokładkę polecam tę od Cupry R

Lotka zderzaka Cupra R - SidMotorSport.pl

od A4 pasuje idealnie :P

Opublikowano
  • Autor

A tą dokładkę to sie wpina zamiast org czy to org trzeba ją wmontować ? :decayed:

Opublikowano

Ja jeszcze się z tym nie mocowałem, ale dopinasz ją do ori hokeja bądź zderzaka s4. A jak zamówisz to na pewno coś wykombinujesz jak zamontować aby się trzymało, czy przykleić, czy przykręcić :)

Opublikowano
  • Autor

To mówisz że montujesz u siebie taką? ;D

Opublikowano

Najpierw czeka mnie zrobienie na następny miesiąc kompletne uszczelnienie wtrysków :) w tym miesiącu muszę delikatnie bo finanse niestety nie pozwolą :P opłaty, rejestracja jak na razie zrobiona ale zamówiłem sobie ramki klubowe, plastidip na grill i lewe lusterko od anglika jest w trakcie poszukiwań :) ale taka dokładka ładnie leży w a4 zobacz auto Kafffara, do tego ładne koło, lekko w dół i jest już magnes na cipki :decayed:

Opublikowano

Dokladka ladnie pasuje w ciemnym nadwoziu

Opublikowano
  • Autor

Czyli u mnie by dobrze wyglądała ? ;D

A tą nakładkę dopina się do org ? tak ?

Wiem ze oczywiscie trzeba coś przerobić ;D Ale stara dokładka zostaje ?

Opublikowano

Podpinasz ja poprostu do hokeja w zderzaku i smigasz bo masz + 20 NM wiecej :P

Opublikowano
  • Autor

i + 5KM ;D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.