Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lampy tylne led audi a4 b5 eagle eyes


lysy1991

Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie o takich lampach do A4 B5 AVANT po lifcie? Na tą chwile mam oryginalne lampy tylne avanta z clearem cofania. Ogólnie podobaja mi się ledy takie jak mozna znalezc np do A6 C5 sedan wiec próbuje jakoś odmłodzić swoj samochod. Nie będzie to zbyt "wieśniackie" i nie bedzie profanować tej wspaniałem marki? Może ktoś ma takie lampy w swoim avancie i podzieli sie opiniami i zdjeciami?

image_db_AD058_BEDE2_2_1.jpg

023066_1.jpg

19166_m2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te wg. mnie akurat sie najladniej prezentuja ze wszystkich dostepnych, junior_tdi smigal na takich w swojej b5.

Ale cena zaporowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w temacie są zdjęcia widać jaki efekt, o co konkretnie się pytasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem wyglądają za***iście:

6omy.png

Zgadzam się natomiast co do ceny, zdecydowanie za wysoka. Oryginalna lampa nowa kosztuje 120 czy 140 zł, a ten komplet z tego co pamiętam 699 albo 799 zł :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie LAMPY DIODOWE AUDI A4 B5 AVANT 94-01 RED WHITE LED (3896576789) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. tylko tyle że to przezroczyste szkło jest dymione założył je poprzedni właściciel i jak dla mnie wyglądają obrzydliwie w niedługim czasie pójdą do wymiany a te może komuś wcisne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem wyglądają za***iście:

Zgadzam się natomiast co do ceny, zdecydowanie za wysoka. Oryginalna lampa nowa kosztuje 120 czy 140 zł, a ten komplet z tego co pamiętam 699 albo 799 zł :o

Napewno są za drogie ...ale tak czy siak też uważam, że ten model lampy wygląda ładnie- i co ważne mamy homologacje, a jak kupimy rzezbe to jej nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę temat.
Nie słyszałem o tej firmie , nwm czy się dobrze orientuje ale to Made in Taiwan?
Też mi się podobają ale czy homologacje naprawdę mają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą homologacją to raczej daj sobie spokój raczej jej brak i badz pewien że że wywali ci błąd tak było przynajmniej u mnie choć niby w aukcji opisane jest do dziś że nic takiego nie występuję tak jak pisałem lampy założył poprzedni właściciel tuż przed sprzedażą auta pokazywał mi aukcje od kogo kupił i chwalił sie ceną lamp do dziś nikt nie chce ode mnie odkupić więc twierdze ze to raczej badziew straszny i nikt nie chce nieć tego na aucie

Edytowane przez ivan1977
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapalało sie na fisie brems licht, przegląd przechodził diagnosta nie czepiał się tych lamp a ledy nie wiem czy są wymienne u mnie paliły wszystkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a ma ktos fotorelacje albo linka jak przerobic ori lampy na ledy znaczy sie jak wstawic panele led do b5 avant?????? Bede wdzieczny za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...