Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sprzegło do 250KM 380NM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja mam sprzęgło "prawie" nowe przebieg z 40 tys przy mojej mocy przy każdym gwałtownym wciśnięciu gazu na każdym biegu jest poślizg przeważnie od 2800obr ale i nawet przy 5tys potrafi na 3 biegu za slaby jest docisk seryjny bo sprzeglo bierze prawie od podlogi ciekawy temat musze go obserwowac :D

Opublikowano

Dev kiedy bedziesz miał to założone ? Ciekawią mnie twoje odczucia jak to bedzie pracowało ;)

Opublikowano

Normalnie będzie to pracowało bo miałem to u siebie tylko że w błotniaku jeden minus to dzwoniące synchronizatory w skrzyni ale w benzynce tego nie powinno być. Plus 463nm trzymało:)

Opublikowano

Adrian piszesz o tym co ja mam:whistling:

Opublikowano

Tak o tym co kupiłeś ode mnie:)

Opublikowano

124 0220 10 to docisk z LT 28-35 z lat 1997-2006 silnik 2.8TDI o mocy 125km i 130km. Docisk z S2 ma nr 124 0120 10 :friends:

Opublikowano
Dev kiedy bedziesz miał to założone ? Ciekawią mnie twoje odczucia jak to bedzie pracowało ;)

Na razie nie mam czasu, grat stoi na placu i straszy wroble

Opublikowano
124 0220 10 to docisk z LT 28-35 z lat 1997-2006 silnik 2.8TDI o mocy 125km i 130km. Docisk z S2 ma nr 124 0120 10 :friends:

no wlasnie tez mi wyszlo ze to z LT ale docisku narazie nie kupuje wiec nie dopytywalem ;P

@Dev

wróble niech lepiej zostawi w spokoju bo te sie potrafia zemscic.. :D

Opublikowano

a panowie jak sie jezdzi na jednomasie w quattro 1.8T ? jakieś wrażenia po przesiadce?

Opublikowano

jak założe to Ci powiem

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dev szybkie pytanko, bo nie jestem pewny czy mam dobry zamach.. położyłem na nim tarcze i odległość tarczy do mocowania srub jest nie za duża.. u Ciebie też tak to leży..? zerknij fote

http://oi60.tinypic.com/1679g1j.jpg

i jeszcze podczas przesyłki (prawdopodobnie) zgieły się ta dwa bolce (nie wiem dokladnie do czego one pewnie zeby zalozyc docisk odpowiednio :decayed:) wyprostuja to chłopaki od sprzęgieł w razie co..? fota:

http://oi58.tinypic.com/2poo6sg.jpg

Opublikowano

Tak to wyglada, moje sprzeglo bedzie w poniedzialek

Te bolce nie sa potrzebne

Opublikowano

OK, dzięki :)

Opublikowano

a idac tym samym tropem, nie mozna "poszerzyc" seryjnego dwumasa pod tarcze 240mm?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

A ja jako laik mam takie pytanie...mam 1.8tQ oznaczenie AVJ

N razie seria ale docelowo ma być 300+ oraz 4xx Nm

Czy taki myk podejdzie u mnie? Ja mam tarczę 228 mm czy 240 mm zmieści się?

Opublikowano
A ja jako laik mam takie pytanie...mam 1.8tQ oznaczenie AVJ

N razie seria ale docelowo ma być 300+ oraz 4xx Nm

Na LPG Forum masz 210KM więc seria czy nie?? :wink:

Opublikowano
A ja jako laik mam takie pytanie...mam 1.8tQ oznaczenie AVJ

N razie seria ale docelowo ma być 300+ oraz 4xx Nm

Na LPG Forum masz 210KM więc seria czy nie?? :wink:

Nosz kurka wodna nic się nie ukryje...:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.