Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.8T AWT LY7L/Gwint KW/18" CLK/Stop LED/BIX


jacca90

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie masz tam parametry opon i felg?

Nie trać czasu i kasy na springi jedynym słusznym rozwiązaniem jest gwint. Ustawisz sobie wysokość tak jak będziesz chciał ;)

Gwint tutaj musi wlecieć i to jak najszybciej bo teraz to jest straszna koza :kwasny:

przód 7,5 et36 205/40 tył 8,5 et30 215/40. Gwint narazie nie wchodzi w gre jestem spłukany z $$$ więc na tą chwile jakies używane springi za 100-200 będą lepszym rozwiązaniem zwłaszcza że wpadły nowe amory bilstein b6 na tył. I tak jak mówiłem na żywo wygląda to o wiele lepiej ;)

Nabliższe mody:

- środki lamp w czerń (docelowo mają być bixy od Gwertego ale to jak kasa pozwoli)

- grill i znaczki w czerń

- lampy tył całe na czerwono

- jakieś springi

- uszczelka pokrywy zaworów i w końcu jakiś program

7c2144eb62a201e3f6311bd0b9fb8199.jpg

9c875e3781f865207b4c6cb0c6fb6a9d.jpg

05bf0df05b9b691f4f4480c7a054a68e.jpg

Edytowane przez jacca90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukałem półtora roku b5 avant z 1.8 t w tym kolorze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukałem półtora roku b5 avant z 1.8 t w tym kolorze...

To coś słabo szukałeś xD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziana kiedys pod Kauflandem w lodzi przy Jana Pawla ;) czesto bywasz w tych rejonach?

send by GT-I9505

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziana kiedys pod Kauflandem w lodzi przy Jana Pawla ;) czesto bywasz w tych rejonach?

send by GT-I9505

Tak :) mieszkam na bratyslawskiej :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolor felg out :D

Kolor jest odpowiedni [emoji14] na zdj felga słabo wygląda ale na żywo to co innego [emoji14]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne A4 w rodzinie ;D

012586be241d9a14fba178830aec235a.jpg

2821b9acfd9ade2b71ca5eba103f53d1.jpg

c5ce527a0587f0f64310ae6b5cfb890c.jpg

9b95a33fa96e6878bf54040c1e976f11.jpg

Takiego fanta sobie zrobiłem :)

Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka

Może wy mi pomożecie :)

Znowu mam problem z hamulcami... Mianowicie:

1. Praktycznie przy każdym włączeniu zapłony wyskakuje komunikat na fisie błędu hamulca. Podpięty komputer brak błędów.

2. Po jeździe i zgaszeniu auta i wyjściu do sklepu na 5min wracam i pedał jest twardy gdzie powinienem wcisnąć go z 2 razy zanim zrobi się twardy.

3. Podczas hamowania czuję bicie na budzie i pedale tak jakby tarcze były krzywe a to jest niemożliwe bo rok temu wymieniałem tarcze klocki przód i tył. Nie miałem żadnych awaryjnych hamowań z dużej prędkości. Zawsze staram się hamować silnikiem żeby nie obciążać za bardzo hamulcy.

4. Czasem z niewiadomych przyczyn włącza się pompa ABS ale sam ABS się nie włącza.

5. Mam też wrażenie że czasami na moment zawiesza się turbo.

Ogólnie auto hamuje ale ma takie objawy. Sam układ hamulcowy szczelny. Nie ubywa płynu ani się nie gotuje.

Obstawiam że to coś z podciśnieniem. Któryś z zaworów albo nieszczelny układ. Nie znam się za dobrze na hamulcach więc niech się wypowiedzą mądre głowy na ten temat i niech mnie nakierują od czego zacząć.

Z góry dzięki za pomoc!

Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam okazję kupić kompletny air na amorach KW v1 za 2.5k

Taki zestawik:

-Kompresor VIAIR 480

-Zegary 2 VIAIR

-Duza butla

-Poduchy 3-balwankowe

-4 zawory VIAIR

Opłaca się to brać?

Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co powinienem wiedzieć o air? co dokładnie powinno być w zestawie? Jak to jest z wytrzymałością w porównaniu do gwintu? pomóżcie bo jestem w tym zielony a zainteresował mnie ten temat ;)


Taka sytuacja :((((

5c11450c538a44486bd77996dbcf2a1d.jpg
29493d0c412bca957aa35813a7a2e077.jpg

Się nacieszylem felami... nawet sezon nie przejezdzilem :(

Dzisiaj zmieniłem na zimowki i druga fela z tyłu tez pęknieta tyle ze trzyma ciśnienie... Tylko dlaczego strzeliły obie staram się omijać dziury? No nic w marcu fele lecą do renowacji i tak to miałem w planach bo lakier w słabym stanie i są lekko krzywe [emoji14]

Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do powietrza - musisz wiedzieć że jest mocno awaryjne. Elektrozawory padają, węże puszczają ciśnienie, poduchy też potrafią mieć humory. Już niejednemu znajomemu strzelił wąż jadąc po trasce i fura padła na ziemię podczas jazdy :D No i prowadzenie. Na systemie osobnym dla każdego koła będzie się najlpeiej prowadzić ;) Ale jeśli wszystko działa jak powinno to jest mega pozytyw ;)

Edytowane przez peacenotwar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do powietrza - musisz wiedzieć że jest mocno awaryjne. Elektrozawory padają, węże puszczają ciśnienie, poduchy też potrafią mieć humory. Już niejednemu znajomemu strzelił wąż jadąc po trasce i fura padła na ziemię podczas jazdy :D No i prowadzenie. Na systemie osobnym dla każdego koła będzie się najlpeiej prowadzić ;) Ale jeśli wszystko działa jak powinno to jest mega pozytyw ;)

Dałem sobie spokój z powietrzem ponieważ okazało się ze poduchy były zakute na ori amorach i zestaw był niekompletny [emoji14]

Mozliwe ze do pekniecia felg przycznila sie co nieco krzywa belka i zurzyte tuleje? Nie wiem czemu ale tuleje wymienialem w listopadzie i juz sa zuzyte. Chyba ze tak sie zuzyly przez krzywa belke?

W kazdym razie szukam prostej tylnej belki do mojej Audi :) jak ktos co ma to PW :)

Edytowane przez jacca90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działasz coś czy tylko buszujesz po forum ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działasz coś czy tylko buszujesz po forum ? :P

Cos tam sie dzieje[emoji14]czekam na bix od Gwertego[emoji14]szykuje zderzak z spryskiwaczami do malowania, wpadl pakiet led do wnetrza (sam robilem) i szukam gwintu ale ciezko cos znalezc KW[emoji14]

Teraz musze zrobic rozrzad, wymienic wahacze i lozysko z przodu wiec znowu kasa pojdzie na cos innego niz na mody[emoji14]

Edytowane przez jacca90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak tam felgi ?

Jesscze nic z nimi nie robilem ani nie szukalem czegos innego Edytowane przez jacca90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...