Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wycieraczki bosch czy valeo???


magicman

Rekomendowane odpowiedzi

panowie jak w temacie,ktore polecacie bo czas na wymiane nadszedl i nie wiem na co sie zdecydowac a cena ich jest identyczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę już od roku na valeo model silencio i nie mam z nimi żadnych problemów żeby mazały szybę itp. także polecam zakup valeo:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem valeo i wytrzymały 3 miesiące zostałem zmuszony reklamować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem valeo i wytrzymały 3 miesiące zostałem zmuszony reklamować

Ciekaw jestem jak używałeś tech wycieraczek skoro wytrzymały 3 miechy:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilem valeo bo wiele ludzi je chwali bardzo PŁASKIE wycieraczki VALEO SILENCIO AUDI A4 B7 A6 (3934937501) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

jak dojda to powiem co o nich sadze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam te same wycieraczki od 3 miesięcy i złego słowa nie mogę jak narazie na nie powiedzieć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilem valeo bo wiele ludzi je chwali bardzo PŁASKIE wycieraczki VALEO SILENCIO AUDI A4 B7 A6 (3934937501) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

jak dojda to powiem co o nich sadze :)

miałem ale chyba podróby bo od 150km/h schodząc w dół podwiewało ich boki i tłukły o szybę :facepalm: pół roku temu kupiłem w markecie wyprofilowane 13,60/szt i do tej pory bez problemowo .... nie wytrzymają połowy z tego co oryginalne - kupię następne .... za te paręnaście złociszy/szt :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostawcą wycieraczek do audi od wielu lat było SWF...przejęte niedawno przez Valeo. Bosch to kit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już drugi sezon z rzędu kupuję oryginały z jakiego salonu VW, są trochę droższe, ale po zimie to w sumie nie wiem czy zmieniać czy nie. Są jak nowe, a ich nie oszczędzam, daję równo po zalodzonej szybie i nic ich nie bierze. Tyle że z przesyłką kosztują coś koło 160.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam przypadki ze znajomi pokupowali wycieraczki po 100 zeta i po roku zaczynaly piszczec a to ze po zimie slabo zbierały to zazwyczaj wina uzytkownika.Wytarczy raz właczyc wycieraczki śmigające po lodzie i efekt jest:kwasny:Ja osobiscie kupilem takie jak wyzej wymieniacie tylko ze podróbki za 35zł/2szt i jestem bardzo zadowolony:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do B5 to można wybierać w wycieraczkach.

Niestety do B6/B7 tylko dedykowane bo nikt nie robi zamienników. Także w gre wchodzą raczej tylko Bosche lub Valeo. Niestety ich ceny ooscylują w okolicy 100zł :kwasny:

Poprzednie jakie miałem to Bosch szkieletowe, miałem je przez 1,5 roku i po tym czasie nie miałem uwag.

Teraz zachciało mi się Aero więc tamte wrzuciłem do drugiej B6 a do siebie kupiłem Valeo, bo czytałem dużo złych opini o aero Boscha.

Co do Valeo to mam je 3 miesiące więc zbyt krótki czas żeby coś więcej powiedzieć, póki co jest idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwa dni temu doszy moje valeo i jak narazie(wiem ze to moze za krotko jeszcze aby miec jakas sensowna opinie) sa super.ciche,dobrze zbieraja wode i nie zostawiaja smug

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...pozwolę sobie dodać dwa słowa od siebie: co do B7 to można już kupić zamienniki --> HQ Aero Dynamic --> niemniej jednak chyba jeszcze nie są na tyle popularne aby ktokolwiek mogł się o nich rzeczowo wypowiedzieć.

Na forum też już o nich było --> krótko: http://a4-klub.pl/nadwozie-14/piora-wycieraczek-hq-aero-dynamic-285111/

Pzdr!

RadW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...