Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZATOR 2014 - VI Urodziny Zlotów Śląskich

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
no z kochanką nie mógł być bo jej nie ma

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

:polew:

Opublikowano
byłem na wszystkich Zatorach i tylko raz z moją więc uwierzcie nie ma sensu jechać z babą...

prześledźcie poprzednie wątki czy Mirek kiedyś był ze swoją babą...albo z kochanką ? NIGDY

ty byłeś raz i dostałeś zjebe w domku i dlatego jej teraz nie bierzesz :whistling:

Opublikowano
byłem na wszystkich Zatorach i tylko raz z moją więc uwierzcie nie ma sensu jechać z babą...

prześledźcie poprzednie wątki czy Mirek kiedyś był ze swoją babą...albo z kochanką ? NIGDY

ty byłeś raz i dostałeś zjebe w domku i dlatego jej teraz nie bierzesz :whistling:

jak ja dostawałem zjebe to Ty już 5 godzin spałeś więc nie siej plotek :grin:

Opublikowano
Dawaj Andrzejek - co Ci sie może stać z autem na takim zlocie - no chyba że jesteś takim pedantem że nawet jak piłką ktoś przypadkiem uderzy w auto to się denerwujesz - no ale za takiego nerwusa Cię nie mam

:grin:

Toś go dziś nie słyszał jak :facepalm::facepalm:..........................:whistling:................ klaksonu użyłem :grin:

Andrzej, fajnie że jedziesz, jeszcze na Zatorze nikt nie był B8 w avancie, będzie do czego zapakować graty które wykorzystamy nad rzeką.

Ps. Nie martw się o piasek, zrobimy tak że go nie znajdziesz do czasu podniesienia dywanika :wink:

Seba laptopa na kolanach trzymał jak jechaliśmy na spota do SG .....a Ty ...:sarcastic::sarcastic::sarcastic::sarcastic::sarcastic::sarcastic::sarcastic::sarcastic::sarcastic::sarcastic::sarcastic: myślisz :lol1::lol1::lol1::lol1::lol1::lol1::lol1::lol1::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2:....,że on Ci coś pozwoli w bagażniku położyć ??? :nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie:

Opublikowano
Dawaj Andrzejek - co Ci sie może stać z autem na takim zlocie - no chyba że jesteś takim pedantem że nawet jak piłką ktoś przypadkiem uderzy w auto to się denerwujesz - no ale za takiego nerwusa Cię nie mam

:grin:

Toś go dziś nie słyszał jak :facepalm::facepalm:..........................:whistling:................ klaksonu użyłem :grin:

Andrzej, fajnie że jedziesz, jeszcze na Zatorze nikt nie był B8 w avancie, będzie do czego zapakować graty które wykorzystamy nad rzeką.

Ps. Nie martw się o piasek, zrobimy tak że go nie znajdziesz do czasu podniesienia dywanika :wink:

Seba laptopa na kolanach trzymał jak jechaliśmy na spota do SG .....a Ty ...:sarcastic::sarcastic::sarcastic::sarcastic::sarcastic::sarcastic::sarcastic::sarcastic::sarcastic::sarcastic::sarcastic: myślisz :lol1::lol1::lol1::lol1::lol1::lol1::lol1::lol1::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2:....,że on Ci coś pozwoli w bagażniku położyć ??? :nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie:

lista się wydłuża podpadniętych co mają zakaz :grin::grin:

Opublikowano

Andrzej ja przyszłą teściową z chęcią zabiorę :grin:

Opublikowano
  • Autor
no z kochanką nie mógł być bo jej nie ma

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

.......chyba Ty............

:decayed:

---------- Post dopisany at 11:53 ---------- Poprzedni post napisany at 11:50 ----------

Miszka pisać Cię czy nie ?

Opublikowano

dopisałem Ewelinę :decayed:

Opublikowano
  • Autor

od Kędziora ?

Opublikowano
od Kędziora ?

:wink:

w Zatorze nie będzie od Kędziora :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:grin:
Opublikowano

Kędzior troche wypije i się włączy i napewno będzie znowu jego (chyba)

Opublikowano

Miszka pisać Cię czy nie ?

:blink:

Opublikowano

A Osiek zajmuje dwa miejsca czy jak? :naughty:

Opublikowano
od Kędziora ?

:wink:

w Zatorze nie będzie od Kędziora :decayed:

:grin::grin::grin:....szydercy :grin::grin::grin::grin:

Opublikowano

Chłopak załamany płacze do poduchy uzala się nad sobą ze juz nigdy się do nikogo nie przytuli

A wy się nabijacie

Opublikowano

ale ja caly czas jestem z Ewką :facepalm: sie jakos tak mnie uczepila:wallbash: hehe

proponuje w tym roku zrobic to co nie udalo sie poprzednio czyli kobity osobno :decayed:

Opublikowano
ale ja caly czas jestem z Ewką :facepalm: sie jakos tak mnie uczepila:wallbash: hehe

proponuje w tym roku zrobic to co nie udalo sie poprzednio czyli kobity osobno :decayed:

:decayed:

Opublikowano
ale ja caly czas jestem z Ewką :facepalm: sie jakos tak mnie uczepila:wallbash: hehe

proponuje w tym roku zrobic to co nie udalo sie poprzednio czyli kobity osobno :decayed:

:decayed:

nie prościej nie brać baby :facepalm::grin:

Opublikowano
ale ja caly czas jestem z Ewką :facepalm: sie jakos tak mnie uczepila:wallbash: hehe

proponuje w tym roku zrobic to co nie udalo sie poprzednio czyli kobity osobno :decayed:

:decayed:

nie prościej nie brać baby :facepalm::grin:

Dobra inicjatywa, polać mu! :grin::grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.