Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZATOR 2014 - VI Urodziny Zlotów Śląskich

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mówisz że będzie można zobaczyć tego białasa w Zatorze ? :) mam niedaleko to podjechałbym autem lub na moto :)

Opublikowano
  • Autor

można, można

---------- Post dopisany at 21:42 ---------- Poprzedni post napisany at 21:41 ----------

Ty na imprezę podjedź a nie białasa oglądać

Opublikowano

Niestety pracuję cały długi weekend :facepalm: trzeba zarobić na takiego białasa :)

Opublikowano

Ja w sobotę na 14 muszę być monter :doh:....tym samym ....:sorry:...: ....nici z bicia rekordu pajdy :confused4::sorry::kwasny:

Opublikowano

to po co jechać do Zatoru jak na 14 musisz być monter

do 14 to już dwa razy będziesz miał nowe K.O

Opublikowano

Nie dobijaj ....

Opublikowano

Ja biorę co się da: każdą nadgodzinę jak trzeba zostać to zostaje... każda sobotę i niedzielę jak trzeba to pójdę... nawet na 1,2,3 maja się do roboty zapisałem na chętnego... i tak do Zatoru... co by mi nie stwarzali później z wolnym weekendem... :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jak coś to się zwolnisz

Opublikowano

urlop na gregora :polew:

Opublikowano
  • Autor

:grin:

---------- Post dopisany at 21:24 ---------- Poprzedni post napisany at 21:23 ----------

idź do szefa i powiedz że chce "urlop na gregora" ciekawe jak zareaguje :grin:

Opublikowano
:grin:

---------- Post dopisany at 21:24 ---------- Poprzedni post napisany at 21:23 ----------

idź do szefa i powiedz że chce "urlop na gregora" ciekawe jak zareaguje :grin:

a w ręce trzymaj wypowiedzenie :grin:

Opublikowano
:grin:

---------- Post dopisany at 21:24 ---------- Poprzedni post napisany at 21:23 ----------

idź do szefa i powiedz że chce "urlop na gregora" ciekawe jak zareaguje :grin:

a w ręce trzymaj wypowiedzenie :grin:

Wiedziałem, że na Wasze dobre rady zawsze można liczyć... :grin::grin::grin:

a propos.... co z Gregorem, wie ktoś??? nigdzie się nie odzywa i na liście do Zatoru też go nie ma... :whistling:

Opublikowano
  • Autor

robotą sie nie martw - nawet jak bys się musiał zwolnić na ten koniec maja - to potem masz wakacyjne miesiące - potem 2 miesiące przestoju (tyle przeżyjesz) a od grudnia pewnie znowu za osiołka do stajenki będzie etat :decayed:

Opublikowano
robotą sie nie martw - nawet jak bys się musiał zwolnić na ten koniec maja - to potem masz wakacyjne miesiące - potem 2 miesiące przestoju (tyle przeżyjesz) a od grudnia pewnie znowu za osiołka do stajenki będzie etat :decayed:

taaa... sranie w banie... już w zeszłe święta miałem tą fuche dostać toś mnie wyrolował, ale może to i dobrze... zima była taka, że w tym stroju osła bym się chyba ugotował w tej stajni :grin::grin::grin:

Opublikowano
  • Autor

Zostało 9 dni na wpłatę - żeby nie było że ktoś przegapił i nagle go na liście nie będzie

Ten 10 to już tak maksymalnie daję Wam na wpłatę bo tego właśnie dnia muszę ostatecznie zapłacić za konkretną ilość domków

Opublikowano
Zostało 9 dni na wpłatę - żeby nie było że ktoś przegapił i nagle go na liście nie będzie

Ten 10 to już tak maksymalnie daję Wam na wpłatę bo tego właśnie dnia muszę ostatecznie zapłacić za konkretną ilość domków

doszły mnie słuchy że mi zasponsorujesz ?:decayed:

za duży mam % z powodu tej A5 to myslę że się jakoś zrewanżujesz :whistling:

Opublikowano

jutro SGL także ogarniemy temat:wink:

Opublikowano
  • Autor
Zostało 9 dni na wpłatę - żeby nie było że ktoś przegapił i nagle go na liście nie będzie

Ten 10 to już tak maksymalnie daję Wam na wpłatę bo tego właśnie dnia muszę ostatecznie zapłacić za konkretną ilość domków

doszły mnie słuchy że mi zasponsorujesz ?:decayed:

za duży mam % z powodu tej A5 to myslę że się jakoś zrewanżujesz :whistling:

z takim % to Tyś mi powinien płacić Bukowine do 2018 :grin:

Opublikowano
:polew: toś sie webał
Opublikowano
:polew: toś sie webał

no

dobrze że nie powiedział że przez 30 lat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.