Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ZATOR 2014 - VI Urodziny Zlotów Śląskich


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Po meczyku proponowałbym jak rok temu kąpiel w rzece... oczywiście jak pogoda będzie w miarę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak pogoda dopisze to i pewnie jak rok temu rzeka będzie z sobotę z rana (siatkówka wodna) :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po meczyku proponowałbym jak rok temu kąpiel w rzece... oczywiście jak pogoda będzie w miarę :naughty:

W zeszłym roku pogoda na kąpiel była mało ważna, szczególnie nad ranem:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak pogoda dopisze to i pewnie jak rok temu rzeka będzie z sobotę z rana (siatkówka wodna) :decayed:

:facepalm:takie atrakcje mnie ominely

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotni wieczór grillem i paleniskiem zajmuje się domek nr 16,15 (kierownik robót KĘDZIOR)

:facepalm::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

wiem że to przeważnie ja siedze najdluzej przy grillu bo nawet i do 8rano hehe więc jakieś tam doświadczenie będe miał hehe

a więc tak,

Bulczas zajmuje się napojami żeby ich niezabrakło na stole

Pucek i Polkov odpowiedzialni za to żeby niebrakło drzewa

Staś układa stosik i rozpala

Miszka testuje max ilosc obrotow rożna

Łymen wiadomo szykuja jedzonko

Pajda wykłada przygotowane rarytasy na grill (miejmy nadzieje że uda mu się dotrzymać żeby chociaż tą funkcje wypełnić)

Ucho przewraca jedzonko oraz ogłasza kiedy co jest już gotowe (noi tutaj też módlmy się żeby chłopak dłużej wytrzymał bo inaczej będzie wszystko zwęglone)

:guma:

Miron pytałeś się może czy jest w tym czasie tam jakaś impreza (wesele,zlot) czy powinno być pusto na ośrodku?

---------- Post dopisany at 06:37 ---------- Poprzedni post napisany at 06:36 ----------

aha i najważniejsza sprawa rezerwuje łóżko na dole :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że Oka nie ma jeszcze w moim domku.. By było " skręć kilka na cały dzień będzie..." po śniadaniu już nic nie było :polew:

Też rezerwuje dolne łóżko :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że Oka nie ma jeszcze w moim domku.. By było " skręć kilka na cały dzień będzie..." po śniadaniu już nic nie było :polew:

Też rezerwuje dolne łóżko :decayed:

będziemy kręcili :whistling:

i też rezerwuję łoże na dole :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy pierwszy domek gdzie na samym dole będzie chyba z 5 łóżek a co dopiero na górze

To może zrezygnujmy z jeszcze 2 domków :grin:

Ps. Kędzior - nie pytałem - ale na wszelki wypadek gangol możesz zabrać

---------- Post dopisany at 19:22 ---------- Poprzedni post napisany at 19:19 ----------

W sobotni wieczór grillem i paleniskiem zajmuje się domek nr 16,15 (kierownik robót KĘDZIOR)

:facepalm::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

wiem że to przeważnie ja siedze najdluzej przy grillu bo nawet i do 8rano hehe więc jakieś tam doświadczenie będe miał hehe

a więc tak,

Bulczas zajmuje się napojami żeby ich niezabrakło na stole

Pucek i Polkov odpowiedzialni za to żeby niebrakło drzewa

Staś układa stosik i rozpala

Miszka testuje max ilosc obrotow rożna

Łymen wiadomo szykuja jedzonko

Pajda wykłada przygotowane rarytasy na grill (miejmy nadzieje że uda mu się dotrzymać żeby chociaż tą funkcje wypełnić)

Ucho przewraca jedzonko oraz ogłasza kiedy co jest już gotowe (noi tutaj też módlmy się żeby chłopak dłużej wytrzymał bo inaczej będzie wszystko zwęglone)

:guma:

Miron pytałeś się może czy jest w tym czasie tam jakaś impreza (wesele,zlot) czy powinno być pusto na ośrodku?

---------- Post dopisany at 06:37 ---------- Poprzedni post napisany at 06:36 ----------

aha i najważniejsza sprawa rezerwuje łóżko na dole :decayed:

I to się nazywa prawdziwy kierownik - szacun

Ps. tylko Twojej roli nie widzę :eusathink:

aaaa już wiem - Ty będziesz ich wszystkich :bicz2:

a sam :pali::read::beach:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

quwa oby mi cały weekend wolny wyszedł,bo inaczej sobotnie obowiązki mnie ominą:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

quwa oby mi cały weekend wolny wyszedł,bo inaczej sobotnie obowiązki mnie ominą:grin:

dzasz rade o ile dotrwasz :grin::whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron proszę o zmianę domku - nie chcę być w jednym domku z kolesiem ze sosnowca :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron proszę o zmianę domku - nie chcę być w jednym domku z kolesiem ze sosnowca :grin:

Nie mam nic przeciwko przynajmniej będę spał spokojnie że nikt nie przyjdzie się przytulić do mnie w nocy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron proszę o zmianę domku - nie chcę być w jednym domku z kolesiem ze sosnowca :grin:

:grin:

zmiana domku w którym są osoby z polski 50zł

zmiana domku w którym są osoby z Sosnowca 100zł

zmiana domku na osobny 400zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

quwa oby mi cały weekend wolny wyszedł,bo inaczej sobotnie obowiązki mnie ominą:grin:

dzasz rade o ile dotrwasz :grin::whistling:

W niedzielę mogę miec wyjazd, domki sie zaczely:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och boziu co tu sie wyprawia :facepalm:

Ty się Diman za głowę nie łap, ino białego kasku szukaj i przygotowuj się pomału do fuchy kierownika na piatek... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az sie boje jechac tam jako zoltodziob jak tak czytam co tam sie wyprawia... skreca sie na caly dzien, pozniej pilka z rana rzeka ja pierd.... active urodziny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki Zator to taka chwilka zapomnienia :decayed:

w bukowinie się wymiotuje a na zatorze rzyga :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 11:20 ---------- Poprzedni post napisany at 11:16 ----------

I to się nazywa prawdziwy kierownik - szacun

Ps. tylko Twojej roli nie widzę :eusathink:

aaaa już wiem - Ty będziesz ich wszystkich :bicz2:

a sam :pali::read::beach:

a widziales kiedys kierownika ktory pracuje? hehe ja bede nadzorowal tylko i sprawdzal czy dobrze wykonuja powierzone obowiazki:decayed:

i stal z batem i poganial :black::bicz2::rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...