Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ZATOR 2014 - VI Urodziny Zlotów Śląskich


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

libacja pod domkami pierwsza klasa hehehe

to było pato ponad pato, ja pamiętam jak 2L pękało i później długo.........długo nic :grin:

ja pamietam ze mialem problem zeby sie przebrac i wyjsc z domku ale jakos sie udalo hehhe a pozniej to juz poszlo hehe pare kielichow wiecej i bym zostal na lawce przy domku hehe

---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ----------

libacja pod domkami pierwsza klasa hehehe

to był błąd :decayed:

twoim bledem byl sobotni wieczor a nie libacja pod domkiem hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

libacja pod domkami pierwsza klasa hehehe

to był błąd :decayed:

to była najlepsza decyzja :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy coś złego zrobiłem w sobotni wieczór ?
oczywiscie ze nie:decayed: nawet sobie zrobiles piekny krawacik :decayed:

---------- Post dopisany at 17:44 ---------- Poprzedni post napisany at 17:43 ----------

libacja pod domkami pierwsza klasa hehehe

to był błąd :decayed:

to była najlepsza decyzja :grin:

:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobote rano było dobrze :decayed: gorzej było później na boisko, ale bania z rana jak śmietana :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobmy za rok tygodniowy zator hehe a pozniej sobie wszyscy razem pojedziemy na detoks haahhaah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobmy za rok tygodniowy zator hehe a pozniej sobie wszyscy razem pojedziemy na detoks haahhaah

Czyli kolejny tydzień :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobmy za rok tygodniowy zator hehe a pozniej sobie wszyscy razem pojedziemy na detoks haahhaah

Czyli kolejny tydzień :grin:

:decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pierwszy raz nie grałem meczu (tego 5min nie liczę) najebałem się strasznie już na tej libacji przy domkach :facepalm: i w sumie to dobrze, że Ula po mnie przyjechała bo z boiska nie pamiętam nic - no może poza Majkim i Ośkiem jak leżeli najebani na trawie :polew:

niedziela była ciężka ale na szczęście obeszło się bez alko, poniedziałek taki se, a dziś młody bóg znów mogę walić w palnik :grin: - żart

wnioskuję o to żeby Zator w przyszłym roku trwał tydzień i odbywał się 1000km od Śląska żeby nie było przedwczesnych powrotów oczywiście cena zostaje z tego roku :naughty:

ps Majki jesteś gejem ? :polew:

Chyba TY :grin:

IMG_0989.jpg

IMG_0990.jpg

Miszka a nas z Ośkiem rozjebało jak siedzieliśmy po meczu w knajpie i czekali na obiad a Tu w oknach widać jak zapierdalasz melexem :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pierwszy raz nie grałem meczu (tego 5min nie liczę) najebałem się strasznie już na tej libacji przy domkach :facepalm: i w sumie to dobrze, że Ula po mnie przyjechała bo z boiska nie pamiętam nic - no może poza Majkim i Ośkiem jak leżeli najebani na trawie :polew:

niedziela była ciężka ale na szczęście obeszło się bez alko, poniedziałek taki se, a dziś młody bóg znów mogę walić w palnik :grin: - żart

wnioskuję o to żeby Zator w przyszłym roku trwał tydzień i odbywał się 1000km od Śląska żeby nie było przedwczesnych powrotów oczywiście cena zostaje z tego roku :naughty:

ps Majki jesteś gejem ? :polew:

Chyba TY :grin:

http://s3.postimg.org/5hmkuln3z/IMG_0989.jpg

http://s23.postimg.org/mpq3ia3rr/IMG_0990.jpg

Miszka a nas z Ośkiem rozjebało jak siedzieliśmy po meczu w knajpie i czekali na obiad a Tu w oknach widać jak zapierdalasz melexem :polew:

:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

melex = multitronic pojebało mi się, myślałem, że moja pod samą karczmą zaparkowała :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak przechodziłem obok melexa to o tym samym pomyślałem, ale nie było już kluczyków w środku :grin: ide dalej i ktoś mówi, że Miszka tym jeździł, gościu już się zabezpiecza i wyciąga kluczyki :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...