Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZATOR 2014 - VI Urodziny Zlotów Śląskich

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
kto umyje ten pedał :decayed:

srutu tutu.... teraz to się już nie liczy, za późno :decayed:

wczoraj specjalnie bez nadgodzin w robocie byłem żeby auto umyć, a dziś wziąłem do pracy ojca furę co by swojego nie zbrudzić :grin:

ale co z tego jak i tak jutro będzie lało :facepalm:

Opublikowano
kto umyje ten pedał :decayed:

srutu tutu.... teraz to się już nie liczy, za późno :decayed:

wczoraj specjalnie bez nadgodzin w robocie byłem żeby auto umyć, a dziś wziąłem do pracy ojca furę co by swojego nie zbrudzić :grin:

ale co z tego jak i tak jutro będzie lało :facepalm:

jak dojedziesz do SK będzie po ptokach :decayed:

Opublikowano

Kurtka ja dopiero siadam do projektu dla klienta na jutro ( w sumie to na dziś)

W zatorze powinienem być na 15 więc dywan mogę rozwinąć :D

Opublikowano

Ja zalatwie sprzet od kezora, ale wezcie jakies kable zeeby podlaczyc jakas mp3 czy lapka do wiezy noi wezcie jakies lapki czy mp3

Opublikowano

no to w kimę a za 3h wstaje :facepalm:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: pogoda nam się robi:naughty:
Opublikowano
  • Autor

Ci co jadą wcześniej - klucze do domków mamy od 18.00

Więc jak coś to dzwońcie może uda mi się coś przyśpieszyć - chyba że poczekacie na nas

---------- Post dopisany at 09:08 ---------- Poprzedni post napisany at 09:07 ----------

Tyle że najpierw musimy wpłacić kaucję a szefowa ma być od 18.00

Opublikowano

Udanej imprezki aby wam pogoda dopisała :drunk:

Opublikowano

Za 10 godzin pierwsi będę niesienie do domu :grin:

Opublikowano

Z uwagi na fakt iż jednak jadę sam: Ucho i Kędzisan wracają do naszego domku :wink::wink:

Opublikowano
  • Autor

ok

Opublikowano

Jak ktoś chce, to może wskoczyć za Baśkę, zlot zapłacony :whistling::hi:

Opublikowano

W takim wypadku proponuje zrobic drugi domek dla singli hehe bo szkoda mi troche Doroty hehe

Opublikowano
  • Autor

Też jej to zaproponowałem i powiedziała że zmiany nie sa konieczne - brak innych kobiet w domku jej nie przeszkadza a na Ciebie ma sposób a po drugie gaśnice schowa

---------- Post dopisany at 11:36 ---------- Poprzedni post napisany at 11:36 ----------

Ale mi się dłuży w pracy - już nie mam sił myśleć o pracy i tylko siedzę i odliczam

Opublikowano

Miron, podobno po zjeździe z A4 na S1 może być korek po na S1 też jest od dzisiaj zwężka.

Będziemy pytać na CB, ew mogę nas oprowadzić aby ominąć korki

Opublikowano
  • Autor

To nie moje tereny - ja się zdaję na WAs - kombinujcie tak co szybko przelecimy - chyba że na tychy walić

Opublikowano
To nie moje tereny - ja się zdaję na WAs - kombinujcie tak co szybko przelecimy - chyba że na tychy walić

dam radę :wink:

Opublikowano
Miron, podobno po zjeździe z A4 na S1 może być korek po na S1 też jest od dzisiaj zwężka.

Będziemy pytać na CB, ew mogę nas oprowadzić aby ominąć korki

nie wiem ,czy właściciel białasa jest na to

gotów ??

:decayed::whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.