Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZATOR 2014 - VI Urodziny Zlotów Śląskich

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:thumbup1: grunt żeby wyrobić się na 17ta:banan:

zdzwonimy się :kox:

Opublikowano
  • Autor

Ruszamy zgodnie z planem - 17.00 z SK

z dojazdem damy radę - bez paniki

---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 22:03 ----------

Będąc na 3 stawach zapytamy na CB jak droga i po problemie - w zależności od korków wybierzemy najdogodniejszą - mamy min 3 trasy do wyboru

Opublikowano
No przestań nie masz urlopu jeden dzień ci szkodzi wziąść

Przecież nie wiedziałeś o Zatorze od wczoraj

Mniejsza z tym ale będziemy się tluc o tej godzinie w mega korkach

ty myslisz że wszyscy robia po 8 godz tak jak ty

zawsze mozesz jechac juz o 10 , rozłozysz czerwony dywan na nasz przyjazd :whistling:

Opublikowano
No przestań nie masz urlopu jeden dzień ci szkodzi wziąść

Przecież nie wiedziałeś o Zatorze od wczoraj

Mniejsza z tym ale będziemy się tluc o tej godzinie w mega korkach

ty myslisz że wszyscy robia po 8 godz tak jak ty

zawsze mozesz jechac juz o 10 , rozłozysz czerwony dywan na nasz przyjazd :whistling:

+1:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nie chce ktoś sprzedać B6 - mam kupca na zdrowe B6 avant - najlepiej benzyna od 150ps

Opublikowano
Nie chce ktoś sprzedać B6 - mam kupca na zdrowe B6 avant - najlepiej benzyna od 150ps

jak zbuduje chawire to moje bedzie :decayed: teraz musze jeszcze materiały jakoś dowozić

zdrowe :eusathink: co masz na myśli , na moim jest ino 5 kg szpachli ale za to od dziadka co do kościła śmigał i alegrowe 180k przebiegu jak się 200k cofnie :polew:

Opublikowano
:facepalm::grin:
Opublikowano

pany to co wkońcu z tym sprzętem grającym(muzycznym)??

Opublikowano

Od siebie, na 90% się spóźnię, nie dojadę na 17 pod Go Sport (zabraknie mi 15 minut) i nie mam sprzętu grającego, za to udało mi się kupić i schłodzić gorzołę :decayed:

Nie zapomnijcie o KIELISZKACH :naughty:

Ps. Nie napinać się i nie myć aut :whistling:

Opublikowano
No przestań nie masz urlopu jeden dzień ci szkodzi wziąść

Przecież nie wiedziałeś o Zatorze od wczoraj

Mniejsza z tym ale będziemy się tluc o tej godzinie w mega korkach

ty myslisz że wszyscy robia po 8 godz tak jak ty

zawsze mozesz jechac juz o 10 , rozłozysz czerwony dywan na nasz przyjazd :whistling:

Ja jade kropkiem wiec i tak startuje dużo wcześniej nie martw się pościele ci łóżko

---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:49 ----------

pany to co wkońcu z tym sprzętem grającym(muzycznym)??

Miron ma B&O

Opublikowano

Kędzior, dasz radę ogarnąć ten sprzęt od Keżora?

Jak nie da rady, to ja mogę zabrać głośniki z kompa - nie są to kolumny 150W ale zawsze coś, powinno styknąć :wink:

Tylko dajcie znać do 7.00 rano czy je zabrać, bo juz do domu po robocie nie wracam :wink:

Opublikowano
Kędzior, dasz radę ogarnąć ten sprzęt od Keżora?

Jak nie da rady, to ja mogę zabrać głośniki z kompa - nie są to kolumny 150W ale zawsze coś, powinno styknąć :wink:

Tylko dajcie znać do 7.00 rano czy je zabrać, bo juz do domu po robocie nie wracam :wink:

Bierz i zapakuj do auta, jak masz jakieś kable do podłączenia np. telefonu to bier, zawsze jest z tym problem:decayed:

Opublikowano
Kędzior, dasz radę ogarnąć ten sprzęt od Keżora?

Jak nie da rady, to ja mogę zabrać głośniki z kompa - nie są to kolumny 150W ale zawsze coś, powinno styknąć :wink:

Tylko dajcie znać do 7.00 rano czy je zabrać, bo juz do domu po robocie nie wracam :wink:

Bierz i zapakuj do auta, jak masz jakieś kable do podłączenia np. telefonu to bier, zawsze jest z tym problem:decayed:

Ano mam taki kabelek, to zabierojta ktoś coś do odtwarzania a ja przywiozę głośniki :wink:

Opublikowano
Nie chce ktoś sprzedać B6 - mam kupca na zdrowe B6 avant - najlepiej benzyna od 150ps

tu jest mowa o mojej - sprzedana :grin:

Opublikowano
Nie chce ktoś sprzedać B6 - mam kupca na zdrowe B6 avant - najlepiej benzyna od 150ps

tu jest mowa o mojej - sprzedana :grin:

jestem tajemniczym kupującym, kupiona za wora :decayed:

Opublikowano
:grin:
Opublikowano
  • Autor

wreszcie się zlecieli co niektórzy

Pucek dobrze prawisz z tymi autami - nie myjemy

Ps. ja nawet jak bym chciał to nie dałem rady - liczę że jutro i tak za sucho nie będzie

Pucek dolecisz do nas - damy znać jaką trasą się kulamy - wiesz jak się jedzie w kolumnie - dojedziesz nas raz dwa

Opublikowano

kto umyje ten pedał :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:grin:

:thumbup1:

Ps. ale same felgi się nie liczą

Opublikowano
:grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.