Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZATOR 2014 - VI Urodziny Zlotów Śląskich

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ucho dawaj na browara

Opublikowano
Rekord zostaje nie zagrożony do przyszłego roku:guma:

:decayed:

szczęściarze.........

Opublikowano

ale klepa dobrze, że już jestech w doma :decayed:

mega dzięki jak zwykle za kupę śmiechu :kox:

Opublikowano

Chociaż na chwilę ale bylem :-P dzięki za gościnę ;-)

Opublikowano

żyje jeszcze ktoś ? :grin:

Opublikowano

Ja żyję, choć z zatoru to będzie (chyba) bieda :grin:

Śledzę ten wątek i kto mi powie czemu mnie tam nie ma?

Chole*a za rok jadę z wami :decayed:

Opublikowano

THX panowie i panie za miłe towarzystwo :wink:

fajnie było ale co dobre szybko się kończy , miron możesz mnie już zapisać na przyszły rok

ps. postaram sie umyć wóź i może wpadną 19" :decayed:

Opublikowano

:hi:

My również na miejscu

Dziękujemy :decayed:

jak zwykle impreza :kox:

Opublikowano

było grubo :kox:

dziękuję wszystkim :wink:

Opublikowano

jak wczorajszy wieczór ?

Opublikowano

Dzięki za imprezę i kupę śmiechu. To do przyszłego roku :kox:

Opublikowano

Dzięki wszystkim za kupę śmiechu:decayed:

ps.

Nimca więcej na szpice nie puszczać,bo nie słucha co się mówi i dróg nie zna :facepalm::grin:

---------- Post dopisany at 13:53 ---------- Poprzedni post napisany at 13:51 ----------

Miszka papieros się znalazł:wink: do odbioru u mnie

Opublikowano
:)
Opublikowano

Dzięki Panie i Panowie za kolejny wypasiony zlot i mega dawke śmiechu!!! :wink::wink::wink:

---------- Post dopisany at 14:48 ---------- Poprzedni post napisany at 14:46 ----------

Nimca więcej na szpice nie puszczać,bo nie słucha co się mówi i dróg nie zna :facepalm::grin:

trza było dzwonić :tongue4:

Opublikowano

Nie masz bluttka wiec nie możesz gadać podczas jazdy

Opublikowano
Dzięki Panie i Panowie za kolejny wypasiony zlot i mega dawke śmiechu!!! :wink::wink::wink:

---------- Post dopisany at 14:48 ---------- Poprzedni post napisany at 14:46 ----------

Nimca więcej na szpice nie puszczać,bo nie słucha co się mówi i dróg nie zna :facepalm::grin:

trza było dzwonić :tongue4:

jechalem na końcu bo prowadzacy d*py dał i nie potrafił zablokować ruchu:grin:
Opublikowano

Dziek za moj pierwszy zator. Raczej nie ostatni. na dniach ogarnie zdjecia

Opublikowano

Ja też przyłączam sie do podziękowań, było za***iście :drinks:

---------- Post dopisany at 16:42 ---------- Poprzedni post napisany at 16:39 ----------

20140531_115837.jpg

Moje jedyne zdjęcie z Zatoru z warsztatów malarskich mirona i majkela :decayed:

Opublikowano
Ja też przyłączam sie do podziękowań, było za***iście :drinks:

---------- Post dopisany at 16:42 ---------- Poprzedni post napisany at 16:39 ----------

http://s8.postimg.org/5r913z2gx/20140531_115837.jpg

Moje jedyne zdjęcie z Zatoru z warsztatów malarskich mirona i majkela :decayed:

Majki, też dorzuciłeś co nieco od siebie... :decayed:

majki.jpg

Opublikowano

Wczorajsza libacja :grin::facepalm:

20140531_130743.jpg

20140531_133603.jpg

WIELKIE DZIĘKI za wypasiony, wesoły i bardzo alkoholowy weekend w WYBOROWYM towarzystwie !!! :kox:

Widzimy się za rok:whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.