Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZATOR 2014 - VI Urodziny Zlotów Śląskich

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Podziękował za weekend było wporzo :hi:

Opublikowano

Dziękujemy za mega zlocika:hi:

Opublikowano

Dzięki za udanego zlota, ja dopiero teraz dotarłem ( o Opole jeszcze zahaczyłem ) :decayed::friends:

Opublikowano
:baseball: i żeby mi to było ostatni raz z szyderą z 2,5:grin:
Opublikowano
  • Autor

:hi:

dzięki za zlota ludziska - kolejny rok za nami

Ps. robił ktoś odbiór domków czy po prostu oddaliście klucze

Opublikowano
:hi:

dzięki za zlota ludziska - kolejny rok za nami

Ps. robił ktoś odbiór domków czy po prostu oddaliście klucze

nikt nie robił odbioru, odniosłem tylko klucze

Opublikowano

:hi:

Również dziękuję za za***isty piątek :)

Opublikowano
:hi:

Również dziękuję za za***isty piątek :)

Doszły meile??.

Opublikowano
:baseball: i żeby mi to było ostatni raz z szyderą z 2,5:grin:

Oj tam, szydery już nie będzie bo odpaliło w niedziele :polew::wink:

Opublikowano

mi jeszcze bebechami wywraca, wczoraj dzień wycięty z życiorysu ( dawno takiego kaca nie miałem) :facepalm:

Opublikowano
mi jeszcze bebechami wywraca, wczoraj dzień wycięty z życiorysu ( dawno takiego kaca nie miałem) :facepalm:

Nie dziwię się, ja ledwo co żyłem a jeszcze musiałem iść na noc do roboty:facepalm:

Opublikowano
mi jeszcze bebechami wywraca, wczoraj dzień wycięty z życiorysu ( dawno takiego kaca nie miałem) :facepalm:

Nie ma dziwne Stasiu widok był bezcenny jak Cie kedzior do domku prowadził :grin:

Ja dzis sie podleczyłem w domu na urlopie :wink:

Opublikowano

mnie to jeszcze do południa flakiem szarpało :kwasny:

pod wieczór basenik i powoli wracam do formy, ale w saunie to masakra :grin:

Opublikowano
mi jeszcze bebechami wywraca, wczoraj dzień wycięty z życiorysu ( dawno takiego kaca nie miałem) :facepalm:

Nie ma dziwne Stasiu widok był bezcenny jak Cie kedzior do domku prowadził :grin:

Ja dzis sie podleczyłem w domu na urlopie :wink:

zrobiła się stop klatka i tyle pamiętam :whistling:

Opublikowano

ja pierwszy raz nie grałem meczu (tego 5min nie liczę) najebałem się strasznie już na tej libacji przy domkach :facepalm: i w sumie to dobrze, że Ula po mnie przyjechała bo z boiska nie pamiętam nic - no może poza Majkim i Ośkiem jak leżeli najebani na trawie :polew:

niedziela była ciężka ale na szczęście obeszło się bez alko, poniedziałek taki se, a dziś młody bóg znów mogę walić w palnik :grin: - żart

wnioskuję o to żeby Zator w przyszłym roku trwał tydzień i odbywał się 1000km od Śląska żeby nie było przedwczesnych powrotów oczywiście cena zostaje z tego roku :naughty:

ps Majki jesteś gejem ? :polew:

Opublikowano

libacja pod domkami pierwsza klasa hehehe

Opublikowano
libacja pod domkami pierwsza klasa hehehe

to było pato ponad pato, ja pamiętam jak 2L pękało i później długo.........długo nic :grin:

Opublikowano
libacja pod domkami pierwsza klasa hehehe

to był błąd :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.