Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZATOR 2014 - VI Urodziny Zlotów Śląskich

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:grin:

doliczanie trwa :whistling:

201405301_eerrehx.jpg

Opublikowano

Quwa jeszcze na zaladunku siedzę:facepalm:i ciasno to widzę

Opublikowano

ja też na chwilkę podjadę czarnym b7...po kielichu wypiję chętnie....z Miszką sekundantem muszę pogadać bo będę max 2h ...nie wiem ,czy da radę bym wracał w bagażniku :grin:

Opublikowano

:thumbup1:tylko pamietaj żeby zimna była:wink:

Opublikowano

toż to policzek był dla mnie teraz :whistling:

Opublikowano

Panowie może kręci się ktoś po Kato? I ma chwile:wink:

Opublikowano
  • Autor

Właśnie rozmawiałem z ośrodkiem - lodóweczki nam już włączyli a bramki na jutro też nam mają załatwić - powiedziałem że to jedyna atrakcja jaka nam u nich została po zlikwidowaniu boiska do siatki więc mam nadzieje staną na wysokości zadania

Opublikowano

oby

Opublikowano
  • Autor

Wszystkie zakupy już zrobione wszystko gotowe i przygotowane (mam nadzieje)

Nasza pula kontra zakupy ostatecznie zakończyła się wynikiem - 8zł

Tak więc obejdzie się bez dodatkowej składki - ja te 8zł wyłożę w zamian nie będę ewentualnie stawiał na A5

:grin:

Jedynie trzeba pamiętać że musimy Majkiemu za piłke oddać - wyjdzie po kilka złoty

Opublikowano

aha

:decayed::banan: fura odebrana :banan:

koty spakowane

olejek do opalania -spakowany

płyn na komary - spakowany

bikini - spakowane

kalesony i guminiaki - spakowane

Opublikowano
Wszystkie zakupy już zrobione wszystko gotowe i przygotowane (mam nadzieje)

Nasza pula kontra zakupy ostatecznie zakończyła się wynikiem - 8zł

Tak więc obejdzie się bez dodatkowej składki - ja te 8zł wyłożę w zamian nie będę ewentualnie stawiał na A5

:grin:

Jedynie trzeba pamiętać że musimy Majkiemu za piłke oddać - wyjdzie po kilka złoty

Jak zobaczysz rano białasa na cegłach to od razu postawisz 2l :whistling::decayed:
Opublikowano

Miron Ty nie odliczaj tylko za robote sie wez opierdol ze dwa kredyty i wpadaj po mnie. Ja za godz oddaje auto do firmy i koniec na dzis..

A co do pilki to zrzuty nie robimy poprostu sobie ja zostawie.... zawsze chcialem miec swoja bale:grin:

Opublikowano

k**wa orinoko niekupilem dobrze ze przypomniales

---------- Post dopisany at 13:45 ---------- Poprzedni post napisany at 13:40 ----------

Też jej to zaproponowałem i powiedziała że zmiany nie sa konieczne - brak innych kobiet w domku jej nie przeszkadza a na Ciebie ma sposób a po drugie gaśnice schowa
jestem przygotowany i na to okazje zrobilismy ze stasiem sciepke i kupilismy w tym roku wlasna gasnice:))) a jak by jedna byla za malo sie wam z samochodow pozabiera oczywiscie dla bezpieczenstwa:p
Opublikowano

Widzę że wszystko zaczyna się układać, najważniejsze - gorzoła zimna :kox:

Jak nic się nie wysra to podjedziemy z Polko na dwa auta pod Go Sport w planowanym czasie :decayed:

Opublikowano
:thumbup1:tylko pamietaj żeby zimna była:wink:

:polew:

:whistling:

Opublikowano
:kox:
Opublikowano
aha

:decayed::banan: fura odebrana :banan:

koty spakowane

olejek do opalania -spakowany

płyn na komary - spakowany

bikini - spakowane

kalesony i guminiaki - spakowane

To jutro rezamy fotochromy :whistling:

Opublikowano
:thumbup1:tylko pamietaj żeby zimna była:wink:

:polew:

:whistling:

Koledzy....:whistling:...:decayed:

Opublikowano

wychodzę z domu :kox:

Opublikowano

Rekord zostaje nie zagrożony do przyszłego roku:guma:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.