Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZATOR 2014 - VI Urodziny Zlotów Śląskich

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:grin:
Opublikowano
  • Autor

na cały wekend zapowiadają deszcz :facepalm:

my to mamy szczęście z tym zatorem - albo ulewy albo upał że oddychać sie nie da

Opublikowano

Damy rade :) w koncu nie o pogode chodzi a towarzystwo

Opublikowano

Jak rok temu przy tych piorunach które były nie zeszliśmy z boiska, to teraz by chyba siekierami musiało z nieba dupać żebyśmy mecz przerwali :grin:

Majki, ogarnij tą piłkę jak możesz :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

za 48 godzin będzie już przy grilu hahahihi

Miszka pewnie już będzie biegał jak poparzony i polewał

Kędziora będzie pewnie słychać z 2 ośrodki dalej

A Pucek będzie już z Anią pokłócony :grin:

Opublikowano
za 48 godzin będzie już przy grilu hahahihi

Miszka pewnie już będzie biegał jak poparzony i polewał

Kędziora będzie pewnie słychać z 2 ośrodki dalej

A Pucek będzie już z Anią pokłócony :grin:

I wszytko spaliles

Opublikowano

OK piłkę ogarnę na wyjazd także spoko :wink:

Pytanie żółtodzioba trzeba brać jakiś spiwór i poduche ?

Opublikowano

jezeli chcesz przygarnąc miszke albo kendziora to weź

a jak nie to nie

Opublikowano

A wiela trunku trza brqc tak srednio/dzien ??

Opublikowano
za 48 godzin będzie już przy grilu hahahihi

Miszka pewnie już będzie biegał jak poparzony i polewał

Kędziora będzie pewnie słychać z 2 ośrodki dalej

A Pucek będzie już z Anią pokłócony :grin:

Wal sie :decayed:

Opublikowano
A wiela trunku trza brqc tak srednio/dzien ??

to zalezy ile wytrzymasz/wypijesz

Opublikowano

Co do wódy to ja biore kwaretkę max przy takiej eksploatacji u państwa pucek to więcej nie zmogę i to jest na dwa dni :kwasny::decayed:

Opublikowano
OK piłkę ogarnę na wyjazd także spoko :wink:

Pytanie żółtodzioba trzeba brać jakiś spiwór i poduche ?

weź śpiwór bo jak wpadnę w nocy to nie ręczę za siebie :grin:

ps.Zmiana planów Majkel (Maniek) jadę z Uchem z Tychow ale mega dzięki za chęci i sorry za zamieszanie ale umnie się dość zmieniła sytuacja :hi:

Opublikowano
Co do wódy to ja biore kwaretkę max przy takiej eksploatacji u państwa pucek to więcej nie zmogę i to jest na dwa dni :kwasny::decayed:

ja biore 1L i 0,7 jak braknie to kierowca lawety co po ucha przyjeżdża dokupi

a jakie on nie kupi to się rano w sobotę najbardziej trzeźwego wypoczętego ( pajda) się wyśle

Opublikowano
Co do wódy to ja biore kwaretkę max przy takiej eksploatacji u państwa pucek to więcej nie zmogę i to jest na dwa dni :kwasny::decayed:

ja biore 1L i 0,7 jak braknie to kierowca lawety co po ucha przyjeżdża dokupi

a jakie on nie kupi to się rano w sobotę najbardziej trzeźwego wypoczętego ( pajda) się wyśle

Dla mnie smiertelna dawka malo ze woda ognista to jeszcze wyborowa:facepalm: musze zobaczyc jak sie hak w hultaju instaluje co by mnie moja mogla odholowac

Opublikowano

trzeba liczyć litra na trzech na dzień - pod warunkiem, że dwóch nie pije :decayed:

Opublikowano
Co do wódy to ja biore kwaretkę max przy takiej eksploatacji u państwa pucek to więcej nie zmogę i to jest na dwa dni :kwasny::decayed:

ja biore 1L i 0,7 jak braknie to kierowca lawety co po ucha przyjeżdża dokupi

a jakie on nie kupi to się rano w sobotę najbardziej trzeźwego wypoczętego ( pajda) się wyśle

:grin:

że co.... nie bądź taki do przodu :whistling:

Opublikowano
OK piłkę ogarnę na wyjazd także spoko :wink:

Pytanie żółtodzioba trzeba brać jakiś spiwór i poduche ?

weź śpiwór bo jak wpadnę w nocy to nie ręczę za siebie :grin:

ps.Zmiana planów Majkel (Maniek) jadę z Uchem z Tychow ale mega dzięki za chęci i sorry za zamieszanie ale umnie się dość zmieniła sytuacja :hi:

Nie ma problemu... jak Cię będzie wqrwiał po drodze to dzwoń i się przesiądziesz :decayed:

Opublikowano
trzeba liczyć litra na trzech na dzień - pod warunkiem, że dwóch nie pije :decayed:

:thumbup1:

Opublikowano
Co do wódy to ja biore kwaretkę max przy takiej eksploatacji u państwa pucek to więcej nie zmogę i to jest na dwa dni :kwasny::decayed:

ja biore 1L i 0,7 jak braknie to kierowca lawety co po ucha przyjeżdża dokupi

a jakie on nie kupi to się rano w sobotę najbardziej trzeźwego wypoczętego ( pajda) się wyśle

:grin:

że co.... nie bądź taki do przodu :whistling:

Cały rok trenowales?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.