Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZATOR 2014 - VI Urodziny Zlotów Śląskich

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:facepalm: nie pękaj pojedziemy powoli żebyś się nie zgubił :decayed:
Opublikowano

Wiem wiem - taki mamy klimat

Opublikowano

To panowie z kim mogę się zabrać do Zatoru...?:whistling:

Opublikowano
  • Autor

Soprano -dawaj z wszystkimi - wzbogacisz kolumnę swoim B7

Opublikowano
Soprano -dawaj z wszystkimi - wzbogacisz kolumnę swoim B7

Trochę mi się może pozmieniać, możliwe że wyjadę z SR dopiero koło 17:30-18:00:whistling:

Opublikowano

Miron czy ty stajesz sobie sprawę ile KM ma ten czarny kropek

Tyle to ty w apteczce wozisz

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
Soprano -dawaj z wszystkimi - wzbogacisz kolumnę swoim B7

on kropkiem jedzie

kropek=punto:wink:

Opublikowano

A za tydzien o tej porze bede konczyl 2 piwko na tylnej kanapie A5 :grin:

Opublikowano
A za tydzien o tej porze bede konczyl 2 piwko na tylnej kanapie A5 :grin:

za tydzień o tej porze najlepsi już będą spać od dwóch godzin :kox:

Opublikowano
A za tydzien o tej porze bede konczyl 2 piwko na tylnej kanapie A5 :grin:

za tydzień o tej porze najlepsi już będą spać od dwóch godzin :kox:

no zaś nie przesadzaj :whistling:

Opublikowano
To panowie z kim mogę się zabrać do Zatoru...?:whistling:

A skąd trzeba Cię zgarnąć Bulczas, dotrzesz na 3 stawy?

Opublikowano
To panowie z kim mogę się zabrać do Zatoru...?:whistling:

A skąd trzeba Cię zgarnąć Bulczas, dotrzesz na 3 stawy?

Na 3 stawy dotrę bez problemu. :wink:
Opublikowano

mały edit podziału na domki :wink:

Opublikowano
  • Autor

no i przybyło mi w domku 2 agentów o bardzo cichym głosie :facepalm:

nawet jak będą szeptać to nikt nie zaśnie :grin:

---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:54 ----------

I tym sposobem na chwilę obecną nie bardzo jest możliwość dopisania się i pojechania na zlot - domki są full - no chyba że znajdzie się 6 osób :decayed:

Opublikowano
:grin:
Opublikowano
mały edit podziału na domki :wink:

no i momy pospane... :grin::grin::grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 22:16 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ----------

To panowie z kim mogę się zabrać do Zatoru...?:whistling:

A skąd trzeba Cię zgarnąć Bulczas, dotrzesz na 3 stawy?

Na 3 stawy dotrę bez problemu. :wink:

to jak coś zapraszam do auta :wink: Miszka, a Ty jak - będziesz na 3 stawach?

Opublikowano
Miszka, a Ty jak - będziesz na 3 stawach?

ło keryj ? musze zostawić auto na szopienicach punkt 16:00 i jestem free jakoś to ogarniemy :wink:

Opublikowano
Miszka, a Ty jak - będziesz na 3 stawach?

ło keryj ? musze zostawić auto na szopienicach punkt 16:00 i jestem free jakoś to ogarniemy :wink:

Ja jeszcze na 100% nie wiem czy będę o 15 czy o 16.00 z Rybnika po robocie startował, raczej uda mi się o 15.00, ale jak nie to musiałbyś się jakoś doturlać na 3 stawy :wink:

Opublikowano
Miszka, a Ty jak - będziesz na 3 stawach?

ło keryj ? musze zostawić auto na szopienicach punkt 16:00 i jestem free jakoś to ogarniemy :wink:

Ja jeszcze na 100% nie wiem czy będę o 15 czy o 16.00 z Rybnika po robocie startował, raczej uda mi się o 15.00, ale jak nie to musiałbyś się jakoś doturlać na 3 stawy :wink:

Dam radę - będę

k**wa co się dzieje na finale LM :kox:

kibicuję AM ale dobrze że RM strzelili mega emocje :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.