Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZATOR 2014 - VI Urodziny Zlotów Śląskich

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
A ja to pier**lę nie będę się wiecznie dokładał do modów Mirona i c**j

Diman sorry ale Majkel był pierwszy :wink::grin:

Spoko ale jak coś to mój nr masz w sumie to on ma s-lina :whistling: a ja golasa to się nie dziwie że wolisz jego wozidłem jechać :grin:

:decayed:

Opublikowano
A ja to pier**lę nie będę się wiecznie dokładał do modów Mirona i c**j

Diman sorry ale Majkel był pierwszy :wink::grin:

Spoko ale jak coś to mój nr masz w sumie to on ma s-lina :whistling: a ja golasa to się nie dziwie że wolisz jego wozidłem jechać :grin:

uznam to jako komplement Diman :naughty::decayed:

:whistling:

Opublikowano
na 99% będę bez auta w zatorowy weekend i pytanie moje brzmi czy ma ktoś wolne miejsce w aucie żebym się zabrał ?

mamy miejsce w aucie więc jak coś to śmiało :wink:

a nie wiem czy ucho czasem nie bedzie leciał sam swoim s-line:whistling: 2.5 , chyba ze się z nami zabierze

Opublikowano

Miszka, jako jedyny nie mam miejsca więc Cię nie zabiorę :decayed:

Opublikowano

To dobrze że jest kilka miejsc wolnych bo najprawdopodobniej tez nie bede jechal swoim wozem...

Opublikowano

Ja tam tez nie widzę problemu żeby się dołożyć do zakupów jak poźniej mamy latać po Zatorze i szukać wursztu :wink:

Opublikowano
  • Autor

spoko, spoko - na 80% dodatkowa zrzutka nie będzie konieczna - pisałem to abyście wiedzieli jak sprawa z kasa wygląda i żeby było wiadomo dlaczego rok temu na to czy tamto wystarczyło

Opublikowano
spoko, spoko - na 80% dodatkowa zrzutka nie będzie konieczna - pisałem to abyście wiedzieli jak sprawa z kasa wygląda i żeby było wiadomo dlaczego rok temu na to czy tamto wystarczyło

To po uj to co rok piszesz, masz to jakoś ogarnąć i odmówić sobie kolejnej wymiany rotora na rotora :facepalm::decayed:

Opublikowano
spoko, spoko - na 80% dodatkowa zrzutka nie będzie konieczna - pisałem to abyście wiedzieli jak sprawa z kasa wygląda i żeby było wiadomo dlaczego rok temu na to czy tamto wystarczyło

To po uj to co rok piszesz, masz to jakoś ogarnąć i odmówić sobie kolejnej wymiany rotora na rotora :facepalm::decayed:

:polew::polew::polew:

Opublikowano
spoko, spoko - na 80% dodatkowa zrzutka nie będzie konieczna - pisałem to abyście wiedzieli jak sprawa z kasa wygląda i żeby było wiadomo dlaczego rok temu na to czy tamto wystarczyło

To po uj to co rok piszesz, masz to jakoś ogarnąć i odmówić sobie kolejnej wymiany rotora na rotora :facepalm::decayed:

Jeblem z krzesla wlasnie :polew::polew:

Opublikowano
  • Autor
spoko, spoko - na 80% dodatkowa zrzutka nie będzie konieczna - pisałem to abyście wiedzieli jak sprawa z kasa wygląda i żeby było wiadomo dlaczego rok temu na to czy tamto wystarczyło

To po uj to co rok piszesz, masz to jakoś ogarnąć i odmówić sobie kolejnej wymiany rotora na rotora :facepalm::decayed:

ok - przepraszam

:grin:

---------- Post dopisany at 14:04 ---------- Poprzedni post napisany at 14:04 ----------

za rok Zator na pewno będzie na wypasie bo Rotorów 21 cali już nie robią :grin:

Opublikowano
spoko, spoko - na 80% dodatkowa zrzutka nie będzie konieczna - pisałem to abyście wiedzieli jak sprawa z kasa wygląda i żeby było wiadomo dlaczego rok temu na to czy tamto wystarczyło

To po uj to co rok piszesz, masz to jakoś ogarnąć i odmówić sobie kolejnej wymiany rotora na rotora :facepalm::decayed:

ok - przepraszam

:grin:

---------- Post dopisany at 14:04 ---------- Poprzedni post napisany at 14:04 ----------

za rok Zator na pewno będzie na wypasie bo Rotorów 21 cali już nie robią :grin:

Ale pewnie zaczniesz kombinować z kolorami to ja nie byłbym taki pewien :grin:

Opublikowano
na 99% będę bez auta w zatorowy weekend i pytanie moje brzmi czy ma ktoś wolne miejsce w aucie żebym się zabrał ?

mamy miejsce w aucie więc jak coś to śmiało :wink:

a nie wiem czy ucho czasem nie bedzie leciał sam swoim s-line:whistling: 2.5 , chyba ze się z nami zabierze

Tylko jak tu niemca z recaro przebić:grin:

Jadę:wink:jak w tym roku odwali jakiś numer z lawetom to pójdzie na żylaki:grin:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano
:facepalm::grin:
Opublikowano
na 99% będę bez auta w zatorowy weekend i pytanie moje brzmi czy ma ktoś wolne miejsce w aucie żebym się zabrał ?

mamy miejsce w aucie więc jak coś to śmiało :wink:

a nie wiem czy ucho czasem nie bedzie leciał sam swoim s-line:whistling: 2.5 , chyba ze się z nami zabierze

Tylko jak tu niemca z recaro przebić:grin:

Jadę:wink:jak w tym roku odwali jakiś numer z lawetom to pójdzie na żylaki:grin:

:dancing:

...jeszcze masz parę dni ucho :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
na 99% będę bez auta w zatorowy weekend i pytanie moje brzmi czy ma ktoś wolne miejsce w aucie żebym się zabrał ?

mamy miejsce w aucie więc jak coś to śmiało :wink:

a nie wiem czy ucho czasem nie bedzie leciał sam swoim s-line:whistling: 2.5 , chyba ze się z nami zabierze

Tylko jak tu niemca z recaro przebić:grin:

Jadę:wink:jak w tym roku odwali jakiś numer z lawetom to pójdzie na żylaki:grin:

:dancing:

...jeszcze masz parę dni ucho :decayed: :decayed: :decayed:

dawaj lusterka z rs4 :whistling:

Opublikowano

...jeszcze masz parę dni ucho :decayed: :decayed: :decayed:

dawaj lusterka z rs4 :whistling:

ściule dwa:facepalm:

Opublikowano

...jeszcze masz parę dni ucho :decayed: :decayed: :decayed:

dawaj lusterka z rs4 :whistling:

ściule dwa:facepalm:

tak gada a już pewnie na allegro czai co gdzie i po ile :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.