Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZATOR 2014 - VI Urodziny Zlotów Śląskich

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
za 4 dni o tej porze będą 4 godziny do wyjazdu i 4godziny 15minut przed pierwszym knockoutem technicznym :grin:

alkony

Opublikowano
Opublikowano

Kur... mam nadzieje że tak nie skończe a jak skończe to nie koło 21 :wink:

Opublikowano
Kur... mam nadzieje że tak nie skończe a jak skończe to nie koło 21 :wink:

będzie gorzej bo w Zatorze Cię nie odniosą :decayed:

Opublikowano
Kur... mam nadzieje że tak nie skończe a jak skończe to nie koło 21 :wink:

będzie gorzej bo w Zatorze Cię nie odniosą :decayed:

Nie muszą, pole golfowe jest nadzwyczaj wygodne - sprawdzone w zeszłym roku :grin: tylko komary jakby bardziej dokuczliwe w tej trawie :whistling:

Opublikowano

diman - jak bedziesz miał chwile zadzwon do mnie - no chyba ze chcesz na sobotni obiad rzuć róg z poduszki

Opublikowano
diman - jak bedziesz miał chwile zadzwon do mnie - no chyba ze chcesz na sobotni obiad rzuć róg z poduszki

to ty tam obiad chcesz gotować ?:doh:

Opublikowano

:grin:

Soprano ma Vifona zalewać :decayed:

Opublikowano

:grin:

moja wątroba już się domaga jak co roku o tej porze :naughty:

Opublikowano

Zadzwonie jutro ale z obiadem to opierdzielimy coś w knajpie przecież nie będziemy gotować inaczej się ma sprawa śniadania chyba będzie jajecznica i tosty standartowo :kox:

Opublikowano
Zadzwonie jutro ale z obiadem to opierdzielimy coś w knajpie przecież nie będziemy gotować inaczej się ma sprawa śniadania chyba będzie jajecznica i tosty standartowo :kox:

znając życie, to śniadanie zjemy jako obiad w knajpie koło 13-14.00 :grin:

Opublikowano
Zadzwonie jutro ale z obiadem to opierdzielimy coś w knajpie przecież nie będziemy gotować inaczej się ma sprawa śniadania chyba będzie jajecznica i tosty standartowo :kox:

będę u Was -Wy coś mi ja coś Wam :palacz:

Opublikowano

Pany... a co z tym audio, ogarnie ktoś coś?

Co do piłki, to skoro nikt się do tej pory nie odezwał, proponuje zrobić ściepe po głupie 5 zł i kupić piłkę przed samym wyjazdem na 3 stawach, co Wy na to? Zapakuje się do folii, schowa u kogoś na strychu i będzie na kolejny rok też :wink:

Opublikowano

ja będę na 3 stawach 16:20 muszę zdać auto, wcześniej nie dam :kwasny:

Opublikowano

Maniek dobrze prawi, kupmy jakąś porządną piłę i zabierajmy ją co rok :wink:

Opublikowano

Diman ja podejrzewam ze i tak w sobotę wstaniesz w granicach południa chodziło mi o śniadanie czyli jak co roku - zapiekane kurze dzieci i popalone sznity

Opublikowano
Zadzwonie jutro ale z obiadem to opierdzielimy coś w knajpie przecież nie będziemy gotować inaczej się ma sprawa śniadania chyba będzie jajecznica i tosty standartowo :kox:

będę u Was -Wy coś mi ja coś Wam :palacz:

Luzik :kox:

---------- Post dopisany at 06:21 ---------- Poprzedni post napisany at 06:19 ----------

Diman ja podejrzewam ze i tak w sobotę wstaniesz w granicach południa chodziło mi o śniadanie czyli jak co roku - zapiekane kurze dzieci i popalone sznity

Tak to też widzę :wink::decayed:

Opublikowano

W decatlonie czy jak to sie tam pisze jest teraz przeceniona bala z adidasa na 29,99zł

Piłka Starlancer ADIDAS - Piłka nożna Gry Zespołowe - Decathlon

Jak coś dajcie znać czy moze być taka bala i to ogarnę

Opublikowano
  • Autor

Możesz Majki tą pilkę ogarnąć - ja ostatnio sprawdzałem i też mam jedną nówkę sztukę z Adidasa - też ją zabiorę w razie czego

---------- Post dopisany at 11:55 ---------- Poprzedni post napisany at 11:49 ----------

Bo jak będzie jedna i coś się z nią stanie po 5 minutach to będzie d*pa

Opublikowano

to musimy kupić 16 piłek bo jak jedna wytrzyma 5min a gramy 2x40min to rachunek jest prosty :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.