Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZATOR 2014 - VI Urodziny Zlotów Śląskich

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

...jeszcze masz parę dni ucho :decayed: :decayed: :decayed:

dawaj lusterka z rs4 :whistling:

ściule dwa:facepalm:

tak gada a już pewnie na allegro czai co gdzie i po ile :grin:

jeszcze jest online więc na bank szpera po allegro i nas czymś zaskoczy w Zatorze :naughty:

Opublikowano

...jeszcze masz parę dni ucho :decayed: :decayed: :decayed:

dawaj lusterka z rs4 :whistling:

ściule dwa:facepalm:

tak gada a już pewnie na allegro czai co gdzie i po ile :grin:

z daleka moje tak wyglądają :grin:

---------- Post dopisany at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany at 22:23 ----------

jeszcze jest online więc na bank szpera po allegro i nas czymś zaskoczy w Zatorze :naughty:

taaaa postojówki zmienię tak żeby Arturoo się nie czepiał:decayed:

Opublikowano

Kurfa jak tak dalej pójdzie to do cytryny też se takie założysz, daj żyć, zmień to koło :grin:

Opublikowano

...jeszcze masz parę dni ucho :decayed: :decayed: :decayed:

dawaj lusterka z rs4 :whistling:

ściule dwa:facepalm:

tak gada a już pewnie na allegro czai co gdzie i po ile :grin:

jeszcze jest online więc na bank szpera po allegro i nas czymś zaskoczy w Zatorze :naughty:

zaskoczenie będzie jak wyjedzie o własnych siłach :polew:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano
  • Autor

ucho jak tych luster nie znajdziesz to jeszcze możesz moje B8 zawinąć :grin:

---------- Post dopisany 21-05-2014 at 14:59 ---------- Poprzedni post napisany 20-05-2014 at 22:37 ----------

już wszystko wiadomo - Z KASĄ SIĘ ZMIEŚCIMY

ale:

dobierzcie się w pary (ja nie będę Was dzielił) i się będziecie wymieniać bo będzie talerz widelec i nóż jako jeden kpl. na parę

Ustalcie między sobą który w parze w piątek a który w sobotę ja kaszankę a który kiełbasę

W domkach nie będzie prądu i wody

Drewna nie będzie więc zabieramy z domu maksymalnie dużo papierów/gazet

Na parę przypada 1 kajzerka na dzień (ustalcie który wybiera dół a który górę)

Na osobę będzie na cały wekend 0,5 Pepsi - zabierzcie z domu wodę żeby sobie rozcieńczać

Reszta wszystko bez zmian więc ogólnie powinno być git

Ps. jako że jest nieparzyście osób ja niestety nie mam pary i musze sam wszystko skonsumować

Opublikowano
ucho jak tych luster nie znajdziesz to jeszcze możesz moje B8 zawinąć :grin:

---------- Post dopisany 21-05-2014 at 14:59 ---------- Poprzedni post napisany 20-05-2014 at 22:37 ----------

już wszystko wiadomo - Z KASĄ SIĘ ZMIEŚCIMY

ale:

dobierzcie się w pary (ja nie będę Was dzielił) i się będziecie wymieniać bo będzie talerz widelec i nóż jako jeden kpl. na parę

Ustalcie między sobą który w parze w piątek a który w sobotę ja kaszankę a który kiełbasę

W domkach nie będzie prądu i wody

Drewna nie będzie więc zabieramy z domu maksymalnie dużo papierów/gazet

Na parę przypada 1 kajzerka na dzień (ustalcie który wybiera dół a który górę)

Na osobę będzie na cały wekend 0,5 Pepsi - zabierzcie z domu wodę żeby sobie rozcieńczać

Reszta wszystko bez zmian więc ogólnie powinno być git

Ps. jako że jest nieparzyście osób ja niestety nie mam pary i musze sam wszystko skonsumować

:polew:

Opublikowano
:kox:
Opublikowano
:grin:
Opublikowano
ucho jak tych luster nie znajdziesz to jeszcze możesz moje B8 zawinąć :grin:

---------- Post dopisany 21-05-2014 at 14:59 ---------- Poprzedni post napisany 20-05-2014 at 22:37 ----------

już wszystko wiadomo - Z KASĄ SIĘ ZMIEŚCIMY

ale:

dobierzcie się w pary (ja nie będę Was dzielił) i się będziecie wymieniać bo będzie talerz widelec i nóż jako jeden kpl. na parę

Ustalcie między sobą który w parze w piątek a który w sobotę ja kaszankę a który kiełbasę

W domkach nie będzie prądu i wody

Drewna nie będzie więc zabieramy z domu maksymalnie dużo papierów/gazet

Na parę przypada 1 kajzerka na dzień (ustalcie który wybiera dół a który górę)

Na osobę będzie na cały wekend 0,5 Pepsi - zabierzcie z domu wodę żeby sobie rozcieńczać

Reszta wszystko bez zmian więc ogólnie powinno być git

Ps. jako że jest nieparzyście osób ja niestety nie mam pary i musze sam wszystko skonsumować

no dobra przekonałeś mnie , jade sam

Opublikowano

Podzielcie sobie moje jedzenie niejadę pierdziele :facepalm:

:polew:

Opublikowano

zato tematu będzie w opór :kox: dla każdego wystarczy :whistling:

Opublikowano
ucho jak tych luster nie znajdziesz to jeszcze możesz moje B8 zawinąć :grin:

---------- Post dopisany 21-05-2014 at 14:59 ---------- Poprzedni post napisany 20-05-2014 at 22:37 ----------

już wszystko wiadomo - Z KASĄ SIĘ ZMIEŚCIMY

ale:

dobierzcie się w pary (ja nie będę Was dzielił) i się będziecie wymieniać bo będzie talerz widelec i nóż jako jeden kpl. na parę

Ustalcie między sobą który w parze w piątek a który w sobotę ja kaszankę a który kiełbasę

W domkach nie będzie prądu i wody

Drewna nie będzie więc zabieramy z domu maksymalnie dużo papierów/gazet

Na parę przypada 1 kajzerka na dzień (ustalcie który wybiera dół a który górę)

Na osobę będzie na cały wekend 0,5 Pepsi - zabierzcie z domu wodę żeby sobie rozcieńczać

Reszta wszystko bez zmian więc ogólnie powinno być git

Ps. jako że jest nieparzyście osób ja niestety nie mam pary i musze sam wszystko skonsumować

Proponuję, żeby w piątek piec kiełbasy a w sobote kaszanke, bo po kaszance jednak tacka bardziej uświniona będzie...

:grin::grin::grin::grin::grin:

Opublikowano
zato tematu będzie w opór :kox: dla każdego wystarczy :whistling:
po ile skladka?:decayed:
Opublikowano

na zator kropkiem :smutas::strzal:

Opublikowano

A ze mnie polewe mieli:decayed:

co zrobiłeś? ???

Opublikowano
A ze mnie polewe mieli:decayed:

co zrobiłeś? ???

na srode lub czwartek lakiernik

Opublikowano
A ze mnie polewe mieli:decayed:

co zrobiłeś? ???

na srode lub czwartek lakiernik

a jednak poprawka?

ale ty cudujesz :whistling: walnij od razu całe auto to nie bedzie poprawek :grin:

Opublikowano
:grin:
Opublikowano

No niestety tak czasem bywa

Bynajmniej my startujemy o 16 i tak nas dogonicie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.