Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZATOR 2014 - VI Urodziny Zlotów Śląskich

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Za wygrany mecz kratę wódki co by Miszka miał co robić przez całą noc a nie kilkadziesiąt munt :decayed:

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

Ja już wiem, że na 99% polecę na Zator swoim autem, pojadę prosto z Rybnika na miejsce zbiórki, więc po drodze z chęcią kogoś przygarnę do auta :wink:

No i powoli trza by o piłce pomyśleć, bo jak rozumie, mecz się odbędzie :wink: Mecz nie byle jaki, więc i piłka musi być porządna :naughty: Ja mam tylko ten balon, którym graliśmy w tamtym roku, jak ktoś ma lepszą to niech napisze, a jak nie to się kupi w jakiś piątek na zlocie w decatlonie :wink:

Opublikowano
Ja już wiem, że na 99% polecę na Zator swoim autem, pojadę prosto z Rybnika na miejsce zbiórki, więc po drodze z chęcią kogoś przygarnę do auta :wink:

No i powoli trza by o piłce pomyśleć, bo jak rozumie, mecz się odbędzie :wink: Mecz nie byle jaki, więc i piłka musi być porządna :naughty: Ja mam tylko ten balon, którym graliśmy w tamtym roku, jak ktoś ma lepszą to niech napisze, a jak nie to się kupi w jakiś piątek na zlocie w decatlonie :wink:

Maniek, a Ty sam lecisz na Zator? bo ja się zastanawiam czy swoim sam mam jechać, bez sensu w 2 auta lecieć na pustego :wink:

Opublikowano
Ja już wiem, że na 99% polecę na Zator swoim autem, pojadę prosto z Rybnika na miejsce zbiórki, więc po drodze z chęcią kogoś przygarnę do auta :wink:

No i powoli trza by o piłce pomyśleć, bo jak rozumie, mecz się odbędzie :wink: Mecz nie byle jaki, więc i piłka musi być porządna :naughty: Ja mam tylko ten balon, którym graliśmy w tamtym roku, jak ktoś ma lepszą to niech napisze, a jak nie to się kupi w jakiś piątek na zlocie w decatlonie :wink:

Maniek, a Ty sam lecisz na Zator? bo ja się zastanawiam czy swoim sam mam jechać, bez sensu w 2 auta lecieć na pustego :wink:

Sie dogadajmy bo jeszcze ja z pati jade po co gonic 3 auta w polowie puste

Opublikowano
Ja już wiem, że na 99% polecę na Zator swoim autem, pojadę prosto z Rybnika na miejsce zbiórki, więc po drodze z chęcią kogoś przygarnę do auta :wink:

No i powoli trza by o piłce pomyśleć, bo jak rozumie, mecz się odbędzie :wink: Mecz nie byle jaki, więc i piłka musi być porządna :naughty: Ja mam tylko ten balon, którym graliśmy w tamtym roku, jak ktoś ma lepszą to niech napisze, a jak nie to się kupi w jakiś piątek na zlocie w decatlonie :wink:

Maniek, a Ty sam lecisz na Zator? bo ja się zastanawiam czy swoim sam mam jechać, bez sensu w 2 auta lecieć na pustego :wink:

Sie dogadajmy bo jeszcze ja z pati jade po co gonic 3 auta w polowie puste

Jestem za, jedziecie koreańcem? :wink:

Opublikowano

Jesli pojedziemy koreancem czeskiej produkcji to pati moze wracac :D

Opublikowano
  • Autor

Faktycznie o piłce w tym roku trzeba pomyśleć bo rok temu to strszne kupy z tych piłek był

Bez meczu nie ma zlotu więc nie rozumiem pytania

Dobrze Stasiu że piszesz o małym bo to ważne przy podziale domków

Ps. zabierz jedną flaszkę mniej - bo ja mam dla Ciebie zaległą za VIN A5 :wink:

---------- Post dopisany at 22:41 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ----------

Podział na domki zostanie podany tydzień przed zlotem

a jako wódkę Urodzinową wybieramy WYBOROWĄ

Opublikowano

Wyborowa jest spoko :wink:

Opublikowano

Miron, ja mam jeszcze nawet Finkę od Ośka :decayed: mało tego, miałem ją w BT i przywiozłem nazot :facepalm:

Opublikowano
Faktycznie o piłce w tym roku trzeba pomyśleć bo rok temu to strszne kupy z tych piłek był

Bez meczu nie ma zlotu więc nie rozumiem pytania

Dobrze Stasiu że piszesz o małym bo to ważne przy podziale domków

Ps. zabierz jedną flaszkę mniej - bo ja mam dla Ciebie zaległą za VIN A5 :wink:

---------- Post dopisany at 22:41 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ----------

Podział na domki zostanie podany tydzień przed zlotem

a jako wódkę Urodzinową wybieramy WYBOROWĄ

+ kołyska za A5 takie małe oblewanko żeby się nie rozpadło

DSC_0025.jpg

:naughty:

Opublikowano
  • Autor

spoko spoko - każdy się za A5 napije

Ps. no chyba że nic sobie nie przywiezie :grin:

Opublikowano

stanley już zapakował graty do wozu :grin:

PS. wozek Ci już wezme :polew:

Opublikowano

A ruda ktos pija? Ja jakos wyborowej nie przysfajam (generalnie czystej) i chyba zaopatrze sie w jakiegos jaska wędrowniczka

Opublikowano

ruda jest na posiadówy,a w Zatorze jest pierdolnięcie więc tylko wóda :kox:

Opublikowano

Najwyżej pobijesz rekord ustanowiony w zeszłym roku przez pajde.

Opublikowano
Miron, My na 99% jedziemy z Adasiem ( nie, nie z Krolem) :decayed:

Tak więc poprosimy spokojny domek :polew:

to w takim razie ja sie nadam idealnie :decayed:

Opublikowano

miły, spokojny, nie pije, nie pali na ciepło coś opierdoli :sarcastic:

Opublikowano
  • Autor
:grin:
Opublikowano
:lol1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.