Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZATOR 2014 - VI Urodziny Zlotów Śląskich

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

kiedyś już tam jechaliśmy - droga nie była za ciekawa a i dłużej się jechało ale chyba nie mamy wyjścia

---------- Post dopisany at 14:00 ---------- Poprzedni post napisany at 13:59 ----------

Ja dziś zadzwoniłem do ośrodka i poprosiłem o włączenie lodówek o godz. 14.00 tak aby jak przyjedziemy było w czym schłodzić :naughty:

---------- Post dopisany at 14:01 ---------- Poprzedni post napisany at 14:00 ----------

0,5 jak każdy zabierze to na łeb wystarczy

Na 2 dni no nie zartuj

na dzień mi chodziło

Opublikowano

W tym roku bedzie pilka wodna zamiast noznej :facepalm:

Opublikowano

Trzeba chyba guminiaki zaruchac z pracy co by mi się adidaski nie ślizgaly

Opublikowano

Droga przez Imielin Chełmek -> Zator jest bardzo dobra. Codziennie tamtędy napierdzielam.

Opublikowano
  • Autor

no to GIT

czyli lecim A4 na KR i na ostatnim zjeździe przed bramkami lecimy na chełmek/imielin tak

---------- Post dopisany at 15:08 ---------- Poprzedni post napisany at 15:07 ----------

Trzeba chyba guminiaki zaruchac z pracy co by mi się adidaski nie ślizgaly

u mnie już buciki czekają - pogoda nie ma wpływu na nasz mecz (jak zawsze)

---------- Post dopisany at 15:08 ---------- Poprzedni post napisany at 15:08 ----------

Ciekawe ilu facetów się wyłamie i będzie siedzieć z kobitkami na ławce :naughty:

Opublikowano

Ostatni zjazd jest na Jaworzno. Wy musicie skręcić na zjazd na Cieszyn. Jak jedziecie od Katowic po lewej będzie sklep taki duży Wieśman :) za raz za nim 1 zjazd w prawo na Cieszyn/Bielsko-Biała następny jest na Jaworzno Łódż/Warszawa. Potem prosto i drugi zjazd na Imielin/Oświęcim bo 1 jest na Mysłowice. Droga dobra i prosta jak wyjedziecie z Chełmku i polecicie na Krk jest taka miejscowość jak Żarki jest takie wzniesienie ograniczenie do 40km/h i za tym wzniesieniem misiaczki stoją praktycznie codziennie :)

Opublikowano
  • Autor

wie, wiem że przed ostatni - ogólnie chodziło mi to ten wiadukt

Opublikowano
W tym roku bedzie pilka wodna zamiast noznej :facepalm:
Nie byłeś to nie wiesz jak się grało w gołych stopach bo tyle wody :grin::grin:
Opublikowano

Bala kupiona :wink:

Jeszcze tylko jutro zaliczyc robote i bedzie sie dzialo :banan:

Opublikowano

Tu macie linka z mapy Targeo z aktualnymi utrudnieniami :( nie wygląda to ciekawie nawet teraz..

Mapa Polski

generalnie jak wracałem z roboty (15.00) korek od K-c był mniej więcej do węzła z ul. Obrzeżną na Mysłowice - widać go na mapie

jutro jeszcze w Fashion House Outlet Centre w Jaworznie mega wyprzedaże co też może powodować zatory od A4 na S-1 relacji Katowice-Jaworzno

zastanówcie się czy nie jechać na Tychy DK 86 i odbić na DK 44 Bieruń, Oświęcim - o 17.30 nie powinno być źle.... z Oświęcimia do Zatora macie już kawałek :)

droga nie jest aż tak zła... tyko dłuższa czasowo i km

choć może przesadzam i przelecicie bramkami oczekując parę minut :) oby tak było...

fajnie się macie !!! pozdrawiam :)

Opublikowano

wyjedzmy o 16 postoimy w korkach 2 godzinki

tak jakbyście nie mogli sobie urlopów pochytać mięczaki

Opublikowano

Bo ty myślisz że to takie proste:facepalm:

Opublikowano

No przestań nie masz urlopu jeden dzień ci szkodzi wziąść

Przecież nie wiedziałeś o Zatorze od wczoraj

Mniejsza z tym ale będziemy się tluc o tej godzinie w mega korkach

Opublikowano

a mnie dziś rozłożyło :facepalm: ale myślę, że Zator mnie uleczy :wink:

Opublikowano

Już nie panikujcie z tymi korkami:facepalm:

A z wolnym u mnie to tak nie działa:whistling:

Opublikowano
Już nie panikujcie z tymi korkami:facepalm:

dokładnie

ps Ucho o której startujemy ?

Opublikowano

Miszka jutro się zdzwonimy, quwa jeszcze o 10tej domek ładuje w teorii do 14tej powinienem się wyrobić:wink:

Opublikowano
Miszka jutro się zdzwonimy, quwa jeszcze o 10tej domek ładuje w teorii do 14tej powinienem się wyrobić:wink:

spoko bez spiny dla mnie czym później tym lepiej, muszę ok 13:30 lecieć jeszcze na Kato na jakąś godziną i wrócić więc powinienem być na 16 w ST na styk

Opublikowano
:thumbup1: grunt żeby wyrobić się na 17ta:banan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.