Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Stuki z silnika


hasik1978

Rekomendowane odpowiedzi

Mam to samo wrażenie jak Labiel nie jest to podobne do łańcucha, posłuchaj dobrze łańcuch będzie słychać z tyłu silnika, dodatkowo jak ściągniesz tą osłonę i dotkniesz z tyłu silnika to powinieneś czuć stukanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak to nie łańcuch. :) Bardzo dziwna sprawa że dźwięk wydobywa się z tyłu silnika, a od wychodzi mniej więcej z góry lub z dołu silnika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dźwięk wychodzi z góry od strony łańcucha, nawet jak przytrzymam ręką pokrywę to czuje jak by coś w nią uderzało ale żadnych śladów na niej nie zauważyłem, może łańcuch uderza o dolną część głowicy czyli pod spodem łańcucha, i czy jest to w ogóle możliwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dźwięk wychodzi z góry od strony łańcucha, nawet jak przytrzymam ręką pokrywę to czuje jak by coś w nią uderzało ale żadnych śladów na niej nie zauważyłem, może łańcuch uderza o dolną część głowicy czyli pod spodem łańcucha, i czy jest to w ogóle możliwe?

Hmy, nigdy nie sprawdzałem ile tam jest miejsca na dole.

Kumpela miała kiedyś przypadek, właśnie w ADR że coś nagle zaczęło jej grechotać (mijałem ją akurat - w sumie może i dźwięk podobny jak u ciebie, ale ciężko na 100% powiedzieć bo słyszałem to tylko przez chwilę). Podjechałem zaraz do niej, ale o dziwo przy kolejnym odpale silnik chodził już normalnie. Coś jakby się jej przytkało na chwilę. Potem problemu już nie miała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sądzę żeby uderzał o dół i na obudowie nie zostawiał śladów, jeżeli łańcuch był by luźny to by i o górę uderzał :) Szczerze to nie mam pomysłu co tak u Ciebie stuka, dziwny przypadek :) a jak ściągałeś pokrywę to z boku gdzieś nie tarł łańcuch, nie wiem może się jakoś lipnie ułożył i gdzieś z boku o coś trze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to samo co u mnie łańcuch do wymiany a napinacz trochę drogawy 650 na alledrogo

a na dodatek pół samochodu do wymiany trzeba rozebrać

rozrząd i dwa wałki wywalić

ja mam na blacie 210 tyś a ile w pamięci to nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...